obejrzałam galeryjkę, nie całą :evil_lol::evil_lol: bo dłuuuugaśna, ale panienka sliczna, widzę, że wszystkie boksie lubią zimę :loveu:
co do kłopotów z pęcherzem, to może trochę się podziębiła, boksie są jednak krótkowłose i o przeziębienie stosunkowo łatwo. Moja też ostatnio bya podziębiona i wprawdzie nie popuszczała, ale bardzo często siusiała. Tak czy inaczej najlepiej iść do lekarza.
a w wolnej chwili zapraszamy do nas :loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/yanusia-malpa-moja-kochana-131416/"][COLOR=#000000]Yanusia małpa moja kochana[/COLOR][/URL]