[quote name='ageralion']Wogole ostatnio dostalam opinie, ze Mamba to taki delikatny francuski piesek. Ze pies powinien spac na dworze, kapac sie itp i nic nie powinno jej dolegac. Tlmacze, ze boksery sa wymagajace i delikatne. Ale to moze ja sie myle?[/quote]
nie mylisz się, boksery są delikatne, żle znoszą zimno, źle znoszą upały, łatwo się przeziębiają, moja jak była mała tak mi się pochorowała, że dwa miesiące gluty z nosa to do ziemi jej sięgały i ciężko było to wyleczyć. Teraz chucham i dmucham, oczywiście spacerki, zabawy na dworze ok, ale kąpiele tylko w lecie (ale nie w upały), gdy zimno na dworze nawet nie pozwalam jej dłużej lezeć na ziemi, czy na tarasie żeby się sie przeziębila.
A w zimie to nawet pod kołderkę biorę, żeby jej doopka w nocy nie zmarzła:evil_lol: