-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Coś wszyscy teraz się przeziębiają...zdrówka życzymy !!!
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Ewa&Duffel replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Widać, że super było :) Śnieg chyba nieźle zacinał, co ? -
[url]http://i46.tinypic.com/206ekva.jpg[/url] nosek :loveu: [url]http://i45.tinypic.com/dzihx1.jpg[/url] moje cudeńko :loveu: Filmik świetny, Kundzia jest niesamowicie skoczna i zwinna :)
-
[url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0128.jpg[/url] jaki cudny zamyślony Aresik :loveu: [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0123.jpg[/url] super to zdjęcie jest ! [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0082kopia.jpg[/url] ale świetnie uchwycone ! u nas też już wszystko się topi
-
Duffel w ogóle niestety się zabawkami nie interesuje :( Poza maskotkami i szarpakami, bo te uwielbia...ale tylko w domu.
-
A Brutus się trochę uspokoił ostatnio czy nadal taki nabuzowany chodzi ?
-
[quote name='isabelle30']Duffel jak zwykle prezentuje sie swietnie, snieg i on pasuja do siebie[/QUOTE] Dzięki ;) No on przepada za śniegiem ;) [quote name='Czarnulka'][URL]http://lh6.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S3EtN6wFLnI/AAAAAAAAEaY/GPSAgMk-uqA/s512/DSC05336.JPG[/URL] śliczny psiaak;D:loveu: Pzdr i zapraszamy do nas;)[/QUOTE] Dzięki ! Byliśmy ;) [quote name='*anusia&ajlu*']ja jak chipowalam Ajlu, Lolke i Dedka to odrazu lecznica zarejestrowala w bazie safeanimal, to jest baza miedzynarodowa i jeszcze je zarejestrowalam na petbase. pl, moim zdaniem kazdy wlasciciel tak powinien, a lecznica na targowku tylko jako jedyna tak robi przynajmniej jak z innymi warszawiakami rozmawiam :/[/QUOTE] no właśnie ja nie wiem, czy Duffla zarejestrowano...a jak to można sprawdzić ?
-
EGER, czyli pozbawiony dobrych manier paskudny drań ;)
Ewa&Duffel replied to egeri's topic in Galeria
Właśnie co tej dogoterapii, to chciałabym, aby mój drugi psiak miał predyspozycje.Bo Duffel niestety w ogóle się do tego nie nadaje... -
Hej:hand: My też kiedyś ćwiczyliśmy frisbee, ale Duffel w ogóle nie był tym zainteresowany, mam nadzieję, że z Ciapkiem będzie inaczej ;)
-
EGER, czyli pozbawiony dobrych manier paskudny drań ;)
Ewa&Duffel replied to egeri's topic in Galeria
[quote name='isabelle30']ooo, Ewa, inwentarz zamierzasz powiekszyc?[/QUOTE] Ano przymierzam się powoli do zakupu drugiego psa ;) Na razie ciągle jeszcze się waham między goldenem a seterem, ale szalka przechyla się raczej w stronę goldena,a raczej goldenki ;) [quote name='egeri']To ja tak cichutko ci polecę hodowlę z której jest Eger... W tym roku ma być miot po Defce i właśnie psie z amerykańskim rodowodem, rudzielec świetny. Bedzie sensacja, oj bedzie ;) Ale narazie cichutko, żeby nie zapeszyć...[/QUOTE] Oooo,ale super ! Tylko że to za wcześnie,ja planuję za jakieś 2,3 lata .... -
[quote name='isabelle30']aresa znamy, fajny psiak, Stefan to dobry kolega Brutusa, a rodezjanke Zoje widzialas na nocnych zdjeciach w naszej galerii z Brutusem, oni sie uwielbiaja. Malamuty omijamy bo Brutus ich jakos nie toleruje [/QUOTE] No to Duffel i Brutus mają wspólnych znajomych ;) Ja tam mam parę siniaków mimo śniegu ;) ale nie wszystkie przez psa :diabloti:
-
Hej :hand: [url]http://img521.imageshack.us/i/kartkaaa.png/[/url] ale fajna kartka ! gratulujemy 100 stronki :) [url]http://img189.imageshack.us/i/s5001445.jpg/[/url] jaki profesor :diabloti: super zdjęcie :p [url]http://img502.imageshack.us/i/dsc4277.jpg/[/url] przystojniak :loveu:
-
EGER, czyli pozbawiony dobrych manier paskudny drań ;)
Ewa&Duffel replied to egeri's topic in Galeria
[quote name='egeri']Tak, bo one chyba mają troche krwi setera w sobie, ale przydało by sie w Polsce pare egzemplarzy np. chociażby dla odświeżenia krwi, lub wprowadzenia intensywnego złota do polskich hodowli[/QUOTE] Na na pewno,bo teraz bardzo trudno jest dostać w Polsce intensywnie złotego goldena...Chyba muszę zacząć już szukać,jak za około 2 lata chcę kupić ;) -
[url]http://images36.fotosik.pl/147/9ad0cc24662ba7b5med.jpg[/url] [url]http://images43.fotosik.pl/260/0f84fbb8c2f17a99med.jpg[/url] ale miny :lol::evil_lol:
-
Hej :hand: [URL]http://img130.imageshack.us/img130/8422/p1030513.jpg[/URL] ale się schowałaś :diabloti:
-
EGER, czyli pozbawiony dobrych manier paskudny drań ;)
Ewa&Duffel replied to egeri's topic in Galeria
Mi te amerykańskie goldeny trochę setery przypominają ;) Ale fakt, cudne są :) -
[quote name='isabelle30']Ja bylam, bez psa zeby wlasnie zobaczyc i mialam dosc a bylam tylko widzem...nie wystawianym psem Pamietasz kogo spotkaliscie?[/QUOTE] A co się działo? Hm, między innymi owczarka niemieckiego Aresa, beagle'a Stefana, rodezjankę (nie pamiętam imienia niestety), malamuta (imię jakoś na S) ;)
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Ewa&Duffel replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Hej, witamy się po raz pierwszy:hand: Cudna sunia, rzadko spotyka się husky o takim umaszczeniu ;) [url]http://img237.imageshack.us/img237/7617/obraz011fr.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
Atrakcyjna blondynka (nie) do wzięcia-Fregata Sfora znad Jeziora-Fredka
Ewa&Duffel replied to Minerva's topic in Galeria
[quote name='Minerva'] Fotosik przeszedł 'metamorfoze' i jest ohydny :/ :/ Dzisiaj za dużo fot nie mam, raptem 3, więc wlazłam na fothosta, ale za długo przy nim nie zostanę, bo tylko 5 fot można wgrać na raz :/ Dobra, nie męczę. Jak się foty wyświetlą to cud ;)[/QUOTE] Załóż sobie picassę ;) [url]http://www.fothost.pl/upload/10/07/c6d75e16.jpg[/url] śliczna Amelcia :loveu: w ogóle nie widać, że nie ma nóżki... [url]http://www.fothost.pl/upload/10/07/a2c68e7c.jpg[/url] samotna wędrowniczka ;) -
Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy !!!
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='isabelle30'] w dni powszednie w parku jestesmy dopiero kolo 17tej, potem jeszcze 2-3 godziny wieczorem - od 21 do czasem 24 Myslalam o wystawach, ale chyba mi sie po prostu nie chce, wole go tylko kochac, wystawy bylyby dla niego bardzo meczace, a hodowlanki mu z niedoczynnoscia tarczycy robic nie bede To chowanie pysku w snieg to raczej zabawa w strusia, haha[/QUOTE] W weekendy też chodziliśmy, poznaliśmy parę fajnych psiaków ;) No w sumie to racja z tymi wystawami, chociaż ja żałuję, że ani razu nie pojechałam,po prostu zobaczyć, jak to jest ;)
-
EGER, czyli pozbawiony dobrych manier paskudny drań ;)
Ewa&Duffel replied to egeri's topic in Galeria
[quote name='egeri']Ewa, czy ktoś ci kiedys mówił, że jesteś świetna? W każdym razie ja Ci to mówię!!! DZIĘKI WIELKIE:) Aż strach sie bać, ale goldenki wybarwiają sie do 3 lat ;)[/QUOTE] Oj, miło mi, ale naprawdę nie ma za co dziękować ;) Hm,parę razy to słyszałam :evil_lol::lol: To może Duffel jeszcze zrudzieje :diabloti: -
My chodzilismy zazwyczaj około południa ;) [URL]http://images50.fotosik.pl/252/b5ac230efa62128emed.jpg[/URL] ale piękna postawa ! Brutus jest takim typem goldena, jakie mi się najbardziej podobają :) Zamierzacie może na wystawy jeździć czy raczej nie ? [URL]http://images44.fotosik.pl/251/b6d2bc7370203494med.jpg[/URL] ale szaleństwa :lol: [URL]http://images44.fotosik.pl/251/b6d2bc7370203494med.jpg[/URL] Duffel też tak często chowa pysk w śniegu ;) Może do trawy się próbuje dostać? :evil_lol: [url]http://images45.fotosik.pl/252/cbd9bd0e232d9034med.jpg[/url] widzę, że uwielbienie do patyków to cecha wspólna goldenów :) [url]http://images37.fotosik.pl/246/20c4f67b906acd2amed.jpg[/url] [url]http://images35.fotosik.pl/106/e4f9f2715c71e809med.jpg[/url] ale świetne ujęcia ! Duffel też bardzo lubi jak mu się rzuca kulki śnieżne ;)
-
[url]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30PahPfv7I/AAAAAAAAEaw/UpIC2TIv9jI/s640/Obraz%20003.jpg[/url] ale ma łapki fajnie ułożone ;) [url]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QCX5XG-I/AAAAAAAAEa8/d8TV5DeF9OU/s640/Obraz%20007.jpg[/url] jaki niewinny piesek :evil_lol: [url]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QKyCsh8I/AAAAAAAAEbY/QvPkQ2RsU7Q/s640/Obraz%20018.jpg[/url] śliczności :loveu::loveu::loveu: Bardzo fajny filmik :)Maja jest pięknie w Ciebie wpatrzona !
-
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
Ewa&Duffel replied to Darianna's topic in Galeria
My też tęsknimy ;)