Jump to content
Dogomania

iwona1979

Members
  • Posts

    32
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwona1979

  1. Moj labek biega luzem, z naprzeciwka idzie pani z pieskiem wielkosci yorka. Ja przywoluje swojego, ona krzyczy: moj pies nie gryzie! Ja odkrzykuje: ale moj tak! na co ona: co pani za glupoty gada, labradory sa lagodne.:roll: Dobrze ze swojego zabrala, bo by sie bardzo zdziwila.:diabloti:
  2. no, ja gadam z nim po niemiecku. Ale powoli przestaje sie tak strasznie bac ( bernenczyk nie ja):lol: i zaczyna reagowac na komendy bez tego strasznego wrrrrrr. A ksiazeczki czytam i ciagle ucze sie czegos nowego. Fajnie jest miec psa:loveu:
  3. w naszym schronisku jest bernenczyk. Piesek ma 5 lat i jest oddany przez wlascicieli bo niedawali sobie z nim rady:-o. Chodze z nim na spacery i zauwazylam ze pies reaguje na komendy warczeniem. Ja powtarzam i wtedy pies slucha ale ciagle warczy, po wykonaniu komendy pies zostaje pochwalony. Jezeli trafi sie ze nie warczy i poslucha, pochwala plus smakolyk. Pies uwielbia dzieci i moj syn sie zakochal w tym diabelku. Chcemy mu ulatwic adopcje troche go "szkolac". Wlasciciel powiedzial ze pies od malego sie nie sluchal i zawsze probuje postawic na swoim.Nam sie wydaje ze pies ma negatywne skojarzenia w zwiazku z nauka.Moze ktos przeczytal dobra ksiazke i poda tytul, albo spotkal sie z podobnym przypadkiem.Bede wdzieczna za kazda podpowiedz.
  4. To chyba najlepiej wziasc ze schroniska przynajmniej wiadomo jak wyglada, bo charakterek :loveu: albo :diabloti:.
  5. Dlaczego Ajsza jest ciagle na Allegro? Czy ta osoba sie wycofala? :razz:
×
×
  • Create New...