Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. [quote name='Marycha35']Foty pycha, sunieczka dobrze trafiła:) Budrysku ten [B]wątek prowokuje do samosądu[/B]....looknijcie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19151235#post19151235[/URL][/QUOTE] juz nad tym pracujemy!
  2. o Boze! :( Rodzynusiu nie poddawaj się! Musi być dobrze!
  3. Pusia ma jeszcze mega obrzęk, ale łapka jest ciepła, różowa i boli - to bardzo dobrze czucie i krązenie wraca, ale nie cieszymy się jeszcze za bardzo dług w lecznicy to juz prawie 600 zł :(
  4. [quote name='monika083']przed chwila przelalam 203zl, i zostalo jeszcze 135 zl do uzbierania, na koncie mam jeszcze 45 i chcialabym juz uzbierac do tych 200 i zrobic ostatni przelew[/QUOTE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]błagamy o bazarki!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]
  5. wet wetowi nie równy! **** Toffis bedzie miał spotkanie z behawiorysta...mam nadzieje, ze Go nie pozre ?;) [B]piesia[/B] wielkie dzięki :) [B]w czerwcu koncza sie Chłopaczkowi szczepienia, moze ktos pomoze?[/B]
  6. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]szukam pilnie bogatego szejka z ropą [/B][/COLOR]Zadłużenie A. C. za leczenie zwierząt w Gabinecie Weterynaryjnym CHIRON na dzień 28.05.2012r: 1.„Teddy” - 61,32 2.„Joleczka” - 15,74 3.„Baryłka” - 647.93 4.„Albert” - 0 5.„Jola” - 0 6.„Zuzia” - 0 7.„Laura” - 71.00 8.„Dominik” - 118.00 9.„Dominika” - 113.00 10.„Koniak – 108,96 11. „Mila” - 0 12.„Baltazar” - 0 13. „Ramzes” - 495,77 14.„Portos - 201 15.„Beza” - 487,15 16.„Jożi” - 80,15 17.„Bursztyn” - 477,86 18.„Gift” - 1029 19.„Kiwi” - 598,93 20.„Pusia” - 525,95 21.„Greta” - 123,24 22.„Daster" - 318,50 Razem: 5534,8[/SIZE]
  7. Piromanka musi zrobic rozliczenie, moze jeszcze ktos jeszcze wpłacił?
  8. kopiuje z 1 posta [FONT=Comic Sans MS]Deklaracje stałe:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]- aldona_b - 30 zł/mies[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]- BUDRYSEK - 2x20 zł/mies - tu jest pomyłka - miało byc 2 *10 zł za 2 psy[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]- madzia828 - 20 zł/mies[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]- Olena84 - 20 zł/mies[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]- dota&koka - 2x10 zł/mies[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]- Maruda666 - 10-15 zł/mies - Bjuta - 5 zł/mies - JOHANNALIND - 20 zł/mies - Roland_De - 50 zł/mies - Tż Piromanki - 10 zł/mies - tayga - 10 zł/mies - EVA2406 - 10 zł/mies - Leyla - 50 zł/mies - Smyku - 35 zł/mies - scarabae - 10 zł/mies - bric-a-brac - 10 zł/mies[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]______________________[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]RAZEM: 310 zł :modla: DZIĘKUJEMY... [/FONT]deklaracje na bank sie wykkruszyły...Piromanko jezeli jestes napisz prosze kto nie wpłaca? moze trzeba przypomniec?
  9. czyli dalej jest nie zaplacone?
  10. [quote name='Maruda666']Zapraszam na bazarek z ciuszkami dla malucha które dla Torusia podarowała dobra dusza spoza dogo, rzeczy będą przed wysłaniem wyprane i wyprasowane. :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227538-Ubierz-malucha-)-dla-Toro-na-hotelik-do-10-06-godz-22-00?p=19147567#post19147567[/URL] Bardzo proszę o reklamę i podnoszenie ( nie mówiąc już o kupowaniu ;) )[/QUOTE] wielkie dzięki dla Ciebie i Anety:)
  11. wlasciciel firmy koszacej straszy nas swoim adwokatem! wydaje sie mi, ze gosciu doszedl do tego kto to mogl zrobic i trzęsie dupe, wiec odgraza sie adwokatem niestety nie mamy swiadkow ktorzy zechcieliby zeznawac, widzieli kotke ale boja sie o prace znacie moze kogos z Bielska kto moglby nam pomoc? jakis adwokat? Pusia czuje sie w miarę, łapeczka niestety bardzo puchnie ale nie ma jeszcze decyzji ( na szczęście! ) o amputacji
  12. poszla deklaracja do sierpnia
  13. prosze przeslijcie nowy nr konta
  14. [quote name='sonia1974']Aga jak dostaniesz na konto Chirona pieniądze na leczenie Kiwi to napisz na wątku bo ja muszę zrobić zwrot 15% na konto kundelkowej skarbonki[/QUOTE] ok, na tym watku czy na skarbonki?
  15. proszę pomozcie splacic dlug...niech spi juz spokojnie :(
  16. cytat z miau: [quote name='"phantasmagori"']:cry: Tak sobie myślę, nie dało by się zmusić firmy, lub pracownika do pokrycia kosztów? Pod groźbą zrobienia opinii firmie? Powołać się na ustawę o zwierzętach? Zagrozić prokuratorem? Wziąć "obdukcję" z datą i faktury od weta i zadziałać w tą stronę? Wiadomo co się stało, wiadomo, że tego dnia firma tam kosiła, wiadomo że kot sam nie podejdzie pod kosiarkę. Można też poinformować zleceniodawcę, co się stało, podczas wykonywania usługi przez zleceniobiorcę. Mnie się parę lat temu udało wydobyć od winowajcy pokrycie kosztów leczenia skopanej kotki. Tyle, że się zaparłam, nie ustąpiłam i miałam świadków, którzy chcieli zeznawać. Winowajca powinien odpowiadać za swoje czyny, pracownik reprezentuje firmę w godzinach swojej pracy. Wielkie :ok: :ok: :ok: za koteńkę! FB oczywiście udostępniam.[/quote] bedzie ciezko ale nie odpuscimy!
  17. [B]FB proszę rozsyłajcie [/B] [URL]http://www.facebook.com/#!/events/419580808072935/?notif_t=plan_user_joined[/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/dscf7398t.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8379/dscf7398t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/dscf7399.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1562/dscf7399.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dscf7407z.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7251/dscf7407z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/dscf7400v.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7196/dscf7400v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/205/dscf7403v.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5544/dscf7403v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...