Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. miał kiedys fb, ale juz dawno sie skonczyło z taygą skontaktuje sie a z TZ Piromanki musi skontaktowac sie Piromanka ;)
  2. mam nadzieje, ze wystarczajacy? ;) bardzo sie ciesze, ze Teddy tak dobrze dogaduje sie z kolegą :) urzędują wszędzie razem :) Teddus odmłodniał :)
  3. zapomniałam wpisać, że w kwietniu doszła wpłata od Moniki J. z fb 37.87 zł :) zakupione zostały krople na kleszcze i tabl na odrobaczenie nie wiem czy pisałam, że doszły leki od Ani B. z fb + kropelki dla staruszków :)
  4. [quote name='Tofikowa']wysłałam na pw może uda się spłacic sterylkę Coli:roll:[/QUOTE] dzieki :) napisałam, ze ostatnia wpłata od Anuli była w marcu...jezeli cos pomyliłam to piszcie
  5. Jożi i Dziurkawka na Marszu w BB [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/dscf7533k.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/1671/dscf7533k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/dscf7531p.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2734/dscf7531p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dscf7536x.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1374/dscf7536x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. [quote name='sonia1974']Czy na fb podaje się konto publicznie ???????????????[/QUOTE] raczej tylko na pw
  7. Jożin pozdrawia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/dscf7532.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3554/dscf7532.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. wczoraj Pusia miała zdjety chwilowo gips i została podjeta decyzja ,że walczymy dalej o łapeczkę!!!
  9. przesliczna Irminka szuka domku! ma ok 1,5 roku [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/dscf7521v.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/622/dscf7521v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL]
  10. Anula odpisała mi na @, podtrzymuje swoja deklarację, prosze podajcie mi nr konta skarbnika
  11. [quote name='Javena'][COLOR=#006400][B]Śniezek robi postepy i nikt sie nie cieszy z tego powodu. Nikogo nie ma. [/B][/COLOR] DOSZŁA WPŁATA OD [B]Ewu - 10 zł za czerwiec [/B] i Prawdopodobnie jednorazowo od [B]FUZZY-LOGIC AKA JAZMAN[/B]- [B]10 zł[/B] - nie mam pojęcia kto to?Chyba z Fb? [SIZE=4]584zł + 20 - 604 zł[/SIZE][/QUOTE] tak, to z fb ja cały czas w Niego wierze! :) dzwonil gosciu z wrocka, ale chcial Go najpierw obejrzec wiec kiszka :(
  12. [quote name='Gosiapk']Czy nie można poprosić TOZ o pomoc prawną? Lokalny oddział TOZu na pewno współpracuje z jakimś prawnikiem. Albo zapytać Emira (Fundacja Emir)?[/QUOTE] u nas Toz nie istnieje ale juz podjęlismy pewne kroki ;) [COLOR=#ff0000][B]Selenga wielkie dzięki :) [/B][/COLOR]
  13. [quote name='Agnieszka Co.']Jeśli nic się nie zmieniło w przepisach to konieczna jest półroczna kwarantanna przed wjazdem do WB. Dziś miałam bardzo obiecujący telefon z Torunia w sprawie Rudej - myślę, że do środy będziemy wiedzieć czy Ruda wyruszy w podróż. Za sprawą której dogomaniaczki info o Rudej dotarło tak daleko? ;)[/QUOTE] super! jakby co to mamy tam Swojego Człowieka na wizyte ;)
  14. postaram sie wpasc przy najblizszej okazji do naszych Chłopaczkow :)
  15. jutro Toffis bedzie przedstawiany w radiu...trzymajcie kciuki!
  16. dokładnie "Rodzysia była z nami tak krótko , ale w pamięci i w sercu zostanie u nas już na zawsze . "
  17. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]zapraszam na bazarek dla Toro...ciuszki dla maluszków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227538-Next-Wójcik-George-Reserved-Befado-dla-dzieci-do-10-06-godz-22-00[/URL][/B][/SIZE][/COLOR]
  18. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]zapraszam na FB-owy bazarek [/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.facebook.com/pages/Bazarek/436427803048598#!/pages/Bazarek/436427803048598[/URL]
  19. [quote name='Toska1']Rodzysia nasza maleńka,śliczna,kochana Rodzynia ... dziś rankiem przeprowadziliśmy ją na drugą stronę była z nami tylko półtora roku... o rany! :( tak strasznie zal...:( Toska1 dzięki Tobie była szczęśliwa, kochana i bezpieczna...Bardzo Ci dziękuję! Żegnaj Rodzyneczko :( (*)(*)(*)
  20. Lagunek juz w domku...kolejny przyjaciel Areska ma dom...a On? :(
  21. [quote name='paulinken']Można zrobić bazarek na psa, który jest już w DS? Czy to wbrew regulaminom? Doszła kasa od Tofikowej, płacę za transport.[/QUOTE] mo zna zrobic na dług , który po nim został w dt
×
×
  • Create New...