-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']To wrzucaj ;) Ja nasze wszystkie już dodałam. Twój Boberek jest między moim Misiem i Larcią. Musi sie któremuś udać:eviltong:[/QUOTE] Mam nadzieję że któreś będzie:) jak nie, to jutro znowu zapolujemy;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']3-4 mnie więcej. Tak go ogłaszam. Chyba w tym pierwszym tekście nie napisałam:oops:[/QUOTE] Dzięki:) ja nie zamieszczałam informacji o wieku;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ile lat może mieć Miś? -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Poluję na Metro :eviltong:[/QUOTE] Ja też:) wrzuciłam "Boberka" i przymierzam się z Larą i Misiem:) -
Dajmy jej trochę czasu...powoli dojdzie do siebie:)
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Tia...ja tak dozowałam swoim psom że w końcu wyrzuciłam pół dużego słoika:oops: -
Portale ogłoszeniowe Boberka (wstawiam dla siebie żeby mieć kontrolę gdzie umieściłam Niunię:)): alegratka.pl morusek.pl pajeczyna.pl gumtree.pl petworld.pl anonseogloszenia.pl olx.pl petsy.pl e-zwierzak.pl cafeanimal.pl przygarnijzwierzaka.pl ojej.pl Cdn później:)
-
Kilka portali na które wrzuciłam sunieczki: alegratka.pl morusek.pl pajeczyna.pl gumtree.pl petworld.pl olx.pl petsy.pl e-zwierzak.pl przygarnijzwierzaka.pl ojej.pl Powiem Wam że trochę ciężko jest ogłaszać dziewczynki wspólnie, ponieważ na niektórych portalach można dodać np. tylko trzy fotki. W takich wypadkach wstawiam tylko tę jedną wspólną z allegro - jest bardzo ładna i widać na niej sunie w całej okazałości. Jak ktoś zainteresowany zadzwoni zawsze można będzie podesłać mu fotki mailem. Później będę ogłaszać dalej:)
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
No i gdzie te fotki?;)...Larcia pozowała choć trochę czy znowu odmówiła współpracy?:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wpadam do Misia....a tu cisza;) -
Będzie dobrze:)
-
Super Dziewczyny:) to ja się zabieram za ogłaszanie Małej:):):) Natalia nie martw się, Boberek trafi do najlepszego domku, inna opcja nie wchodzi w rachubę...już Ciocia Obraczus o to zadba:)
-
Królewna na biedronkach:loveu:...odjazdowe połączenie:loveu:
-
[quote name='obraczus87']Mam nadzieje ze telefony sie rozdzwonia :)[/QUOTE] Rozdzwonią się na bank...Bober to takie żywe srebro:):):) Czekam jeszcze na akceptację Natalii...:)
-
Szkic tekstu do ogłoszeń przygotowany na podstawie allegro...zastanawiam się tylko czy do tego dodawać jeszcze informacje o każdej z dziewczynek, czy po prostu dopisać że takie info można uzyskać pod numerem tel... [CENTER][I][COLOR=navy][FONT=Verdana][SIZE=2]Buba, Kreska, Myszka i Niunia…siostrzyczki….[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][I][COLOR=navy][FONT=Verdana][SIZE=2]Przyszły na świat w klatce, w blaszanym garażu do którego nie docierało światło i świeże powietrze. Wycieńczona Mama umarła podczas karmienia swoich dzieci, które jeszcze przez dwa dni leżały obok niej.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][SIZE=2][I][FONT=Verdana][COLOR=navy]Po pięciu miesiącach trafiły do schroniska, gdzie czekały aż ktoś je zauważy. Niedawno dzięki dobrym ludziom ich los się odmienił - trzy z siostrzyczek trafiły do hoteliku dla zwierząt koło Warszawy, czwarta przebywa w domku tymczasowym[/COLOR][/FONT][/I][I][COLOR=navy][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][/I][/SIZE][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][SIZE=2][I][COLOR=navy][FONT=Verdana]Są już bezpieczne, powoli poznają świat i pod troskliwą opieką uczą się życia bez strachu oraz kontaktu z człowiekiem[/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=navy][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][/I][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [I][COLOR=navy][FONT=Verdana][SIZE=2]Dziewczynki są odrobaczone, zaszczepione oraz zabezpieczone przeciwko pchłom i kleszczom.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][I][COLOR=navy][FONT=Verdana][SIZE=2]Szukamy dla nich najlepszych domków…[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I] [SIZE=2][I][COLOR=navy][FONT=Verdana]tym maluszkom naprawdę [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=navy][FONT=Verdana]bardzo niewiele potrzeba do szczęścia, wystarczy trochę miłości i opieka człowieka[/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=navy][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][/I][/SIZE][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [COLOR=black]Może się przyda:)[/COLOR]
-
[quote name='ronja']tylko kiedy?????[/QUOTE] Podejrzewam że nawet się nie obejrzymy:)
-
Niewiarygodne.....ale się cieszę:bigcool: Patrząc na Emi można sobie wyobrazić wszystko, a tu taka niespodzianka:):loveu:
-
[quote name='obraczus87']Tekst super :) :) :)[/QUOTE] :)...jak Natalia nie zgłosi poprawek to zabieram się za ogłaszanie Malutkiej:)
-
Zaglądam czy coś już wiadomo.....
-
Coś takiego skleciłam z tego co napisała Natalia: [CENTER][I][COLOR=maroon][FONT=Verdana]„Boberek” to śliczna 10tygodniowa sunia, bardzo fajnie ubarwiona (morengo), którą znaleziono w lesie kiedy miała zaledwie 4 tygodnie. Mała trafiła do hoteliku pod Warszawą, gdzie została otoczona troskliwą opieką…no i zasiedziała się do dziś[/FONT][/COLOR][/I][I]:)[/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=maroon][FONT=Verdana]Dziewczynka mimo ze słodka nie jest tzw. przytulanką, nie lubi brania na ręce, głaskanie ewentualnie ale jak nie ma nic lepszego do roboty, a przeważnie jest[/FONT][/COLOR][/I]:) [I][COLOR=maroon][FONT=Verdana]Jej ulubionym zajęciem jest zabawa i drażnienie innych psów.[/FONT][/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=maroon][FONT=Verdana]Mała jest tak sprytna że w zabawie zawsze jest górą[/FONT][/COLOR][/I][I]:)[/I][I][COLOR=maroon][FONT=Verdana] nawet jak bawiła się ze szczeniakami owczarka które przebywały w hoteliku, to mimo że mniejsza potrafiła obu przewrócić i wskoczyć im na głowy.[/FONT][/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=maroon][FONT=Verdana]„Boberek” jest psiakiem domowym i takich warunków dla niej poszukujemy, nie będzie mieszkała w budzie czy kojcu.[/FONT][/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][FONT=Verdana][COLOR=maroon]Jest zaszczepiona, odrobaczona, zabezpieczona przeciwko pchłom i kleszczom. Obecnie uczy się załatwiania poza domem i chodzenia na smyczy[/COLOR][/FONT][/I][I]:)[/I][/CENTER] [CENTER] [I][COLOR=maroon][FONT=Verdana]Czeka na swojego człowieka, na swój dom, na malutkie miejsce w Twoim sercu...[/FONT][/COLOR][/I] [/CENTER] [FONT=Verdana][COLOR=black][COLOR=black]Poproszę o uwagi, poprawki, sugestie i co tylko konieczne[/COLOR] ;)[/COLOR][/FONT]
-
[quote name='gusia0106']Tak jest :):)[/QUOTE] Kontakt w ogłoszeniach podajemy oczywiście do Ciebie Kochana?:) [quote name='mala_czarna']Ciotki to lubią ciachać te jajka, co? :evil_lol: Normalnie zboczone jakieś! ;)[/QUOTE] :evil_lol:
-
[quote name='3 x']rozbrajacie mnie swoimi rozliczeniami trzy baby usiadły jedna nie powie ile dostała ale za to inna pamięta ile tamta wydała na paliwo którego ta wogole nei chce wliczac tylko na zasadzie gorzkich zali podala a trzecia ma powpisywac ale nie chce jej się sprawdzać ile boskie jesteście ;)[/QUOTE] No co....przynajmniej wszystko już wiadomo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czekamy na te wyniki....