-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]poranne orzeźwienie :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][IMG]http://www.lodziarnia.pl/images/soki.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :crazyeye: nie dość, że późno chodzi spać :cool1:, to jeszcze rano wstaje :evil_lol:, takie dziewcze to Skarb ;) :diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to już chyba jakieś takie chore się robi....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]codziennie wpadam około 1:30 :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A czego Ty nie śpisz :roll:, chyba chcesz mieć stały etat bycia tu pierwszą :eviltong: :diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='łapeczek']my znowu tutaj wpadamy xD[/quote] To ile was? :-o:-o :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'];) Głowa mnie boli:placz::placz: Do kitu taka pogoda, ukać się miałam, ale nie mam siły :placz:[/quote] :mad:znalazła sobie wymówkę :roll:, a na komputer-nie boli?:razz: Witam :multi:wszystkich odwiedzających i tą Marudną Selketową też :loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]<rozgląda się czy w pobliżu nie ma Fenrisa, ani nikogo innego>[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]po chwili...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]<stwierdza że teren czysty>[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]<bierze głęboki oddech i z ulgą mówi>[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]JESTEM DZIŚ PIERWSZA :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale idę już spać :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hahahaha Żonkila ale mnie Twój tekst ubawił :evil_lol::evil_lol:, niezła jesteś w ....zakradaniu się :cool1: i tekściara też całkiem całkiem :razz::p i koniec komplementów ;), bo jeszcze zbytnio się nadmiesz:eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]uderz w stół ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=pink]i tak Was koffam :loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/quote] :-o eeeeee chyba nie mówisz na mnie......nożyce :roll: hahahahaaaaaa:diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]bo mnie zagadujesz....wszyscy jesteście tacy sami ;) :eviltong: :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: ja nie jestem np, taka sama :roll::roll: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:crazyeye: skąd masz takie piękne zdjęcia :-o, ja ich nie widziałam wcześniej :shake: no wiesz tak chować :obrazic: :mad: Cudne są :loveu::loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']No właśnie nie jestem pewna:cool1:[/quote] Co ja zawsze mówię :roll:, że...............po robieniu zdjęć, należy wszystkie zgrać na swój komputer i odlożyć "pusty" aparat na miejsce :mad: wszystko co na nim zostanie jest [B][SIZE=4]moje[/SIZE][/B] bo.....aparat jest [SIZE=4][B]mój[/B][/SIZE], a więc wniosek prosty......wystawiam tu [B][SIZE=4]moje[/SIZE][/B] zdjęcia :diabloti::diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']No wiesz..Wsystkie fotki mi wystawisz, wsystkie........A ja ni mam zapasu:placz: I kto będzie oglądał niunia jak Ty wsystkie NAJLEPSZE fotki wystawis???????:placz::placz::placz::placz:[/quote] Wszystkie najlepsze zostawiłam Tobie :cool1:, nie jestem taka........:roll::roll: jak inne :evil_lol::eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']No wiesz takie kalumnie na mnie :obrazic: Mam swoją odżyweczkę....Lepsiejszą :obrazic:[/quote] jak masz [B][SIZE=7][COLOR=red]swoją[/COLOR] to jej [COLOR=red]używaj!!!!!!!!!!![/COLOR] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/SIZE][/B] [B][SIZE=7]a od mojej :mad::mad:[/SIZE][/B] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
No to za ...............karę :mad:............... ................następne....................... "unoszący się nad wodą" :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/7830/gonzikao2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php? niezły jest :cool1:, prawda?? :diabloti::diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']:cool1: chwilka mycia, potem psiuk [B][SIZE=4]odżyweczką[/SIZE] [/B]([COLOR=red][COLOR=black]własną[/COLOR] [/COLOR][B][SIZE=4]Iv[/SIZE][/B] :evil_lol:), potem jak wyschną za 3 godzinki rozczesać i gotowe;) [/quote] :crazyeye::crazyeye: a ja się tak dziwiłam :-o, dlaczego moja nowa odżywka tak szybko mi się kończy :mad: ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj uważaj :mad::mad: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Gonzalesowa chyba mnie zatłucze :mad::roll::roll:, ale............. .........nie mogłam się opanować jak zobaczyłam tooooo zdjęcie :evil_lol::evil_lol::cool3::cool3: [B][SIZE=4]zobaczcie sami[/SIZE][/B] :diabloti:................ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3015/lotniarzskoczekau6.jpg[/IMG][/URL] no i...........................lotniarz, a może skoczek :diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:crazyeye: nikogo jeszcze nie było tu :roll: Wszyscy śpią pewnie :evil_lol: [B][SIZE=6][COLOR=red]Pobudka śpiochy!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][/SIZE][/B] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Jestem pierwsza :eviltong: Dzieńdoberek :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale te wychodzą taniej niż w Biedronce chyba .....ja płacę coś ok 16-18 zł za kilogram [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Zrobie później fotaska ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][SIZE=4]Ile????????????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: u mnie są po 23-25 złoty za kilogram :placz:, w niektórych sklepach po 28 zł[/SIZE][/B] tanie nie są :shake: to i dużo nie można pojeść :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Jeszcze słowo, jedna i druga :mad: :mad: :mad:[/quote] A co? ślinka kapie :evil_lol: Ja też bym zjadła :placz:,a nie mam :niewiem::shake: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]pudrowe też mam :p uwielbiam miętowe i kwaskowe - owocowe ...ale te z Goplany to w czekoladzie w zielonych złotkach :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :crazyeye: ach, zapomniałam o tych, uwielbiam je :loveu: takie okrągłe, płaskie, oblane czekoladą i w środku białe miętowe :loveu:, lubię jak trafiają sie te twarde:cool1:, a nie te z cieknącym środkiem. Ale to co pyszne, akurat jest bardzo drogie :placz:, a ja ich mało nie mogę :shake:, jakies pół kilo na raz musze pochłonąć, żeby poczuć ich pychooooootę :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]cześć ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mam pastylki miętowe ....z Goplany :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :-o takie pudrowe? to jedyne miętusy jakie jadam bo są smaczne :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Weszło:multi:;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]I jaki piekny witrażyk:loveu:- zazdraszczam:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dziękuję :oops: Nie ma czego zazdraszczać :cool3:, proszę............:cool1: ooooooooooo................ [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img372.imageshack.us/img372/825/boksiomalync8.jpg[/IMG][/URL] :diabloti::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Od mła :oops: dla Cia :oops: poznajesz go................:diabloti::diabloti::diabloti: Niespodzianka co......:loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/9764/gonzumaynf5.jpg[/IMG][/URL] :oops::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']:oops: Iv...................................................................... Akurat ładne wybrałaś to niech będzie:diabloti:[/quote] Przeca inne nie mogły być :cool3::evil_lol:, tyś śliczna, on śliczny to i efekt jest :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:cool3: no to ja wkleję.............. Wzajemna miłość......:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/9976/jaipaciamayln0.jpg[/IMG][/URL] nadal trwa..............;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/1415/wielkamiomaymz5.jpg[/IMG][/URL] i znowu my.......:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8102/znowumymayss7.jpg[/IMG][/URL] a teraz mnie szkoliła........i szkoliła.......łeeeeeeeeee :roll: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9350/szkoleniemaytz8.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie jak napyskowałem drugiej pańci.................:evil_lol::evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4383/jestempiknymaycv8.jpg[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'] Hmmm....Narazie to ja nie mam żadnego ze zdjęciuf................:roll: Idę zaraz porobić...A zdjęcia masz Ty..:eviltong:[/quote] A mam se :eviltong:, bo se zrobiłam :eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Ale dzisiaj :roll: Gonzuś będzie miał zdjęciuf :roll: chyba ze sto :loveu:, ciekawe czy Selketowa jakies Wam pokaże :evil_lol::evil_lol::evil_lol: