Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Kara.']Np przeca mówię, że "Pulp fiction".:diabloti: Tam też nikt nic nie wiedział. Idę sobie spać bo przestaję rozumieć kto co i komu pisze:evil_lol:[/quote] e tam, co będziesz szła :razz: tu nikt nie wie co do kogo pisze i o czym :evil_lol:
  2. [quote name='Menrzuś']ja też się już powoli gubię.....chyba fotki wstawię :razz: Dobrej nocki Wam :loveu:[/quote] chcesz zamaskować nasze gadanie fotami :cool3: spać idziesz? :crazyeye:
  3. [quote name='Menrzuś']Wiem....ale u mnie, więc i na mnie to pewnie :placz: [SIZE=1](boszszsz....która to godzina? :evil_lol:)[/SIZE] ....ale to one zraszały trawę :eviltong:[/quote] lubisz być w poczuciu winy:-o [SIZE=1]co tam godzina:cool1:, dzieciuf chyba tu ni ma :evil_lol:[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1]taaaaaaa oneeeeeee :siara: [/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] :diabloti:
  4. [quote name='Bila']No ale właściwie, dlaczego?:cool3: Przecież ten hipek to słodzias:evil_lol:[/quote] Hipek jest cudownisty :multi: :loveu: :evil_lol:, ale jak patrzę na niego to zacznam śmiać się jak szalona :cool3: i zaczynają mi się ręce trząść :roll: i herbatka wylewa :shake:, a więc to Twoja wina pośrednio :eviltong:
  5. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Uwaga! Mam nadzieję że Menrzuś się nie obrazi i zezwoli nam na taki off :roll:[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] no bo w końcu nas koffo nie[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ogłaszam konkurs na emotę gwiazdorska dla Iv (niech już wreszcie ma swoja i nie podbiera mojej:cool1::roll:)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 1 - [IMG]http://bdudar.freehost.pl/emots/dance.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 2 -[IMG]http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 3 - [IMG]http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 4 - [IMG]http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 5 - [IMG]http://www.pic4ever.com/images/dancing1.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 6 -[IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] (moja faForytka!:diabloti:) - apple, Bila,?[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 7 - [IMG]http://www.postsmile.com/img/emotions/146.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 8 -[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/meeting.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 9 -[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bravojs0.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 10- [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_curtsey.gif[/IMG]Menrzuś, Kara.[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B][SIZE=6]Start! Czekamy do wtorku do rana! :razz:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] jest po równo :evil_lol:
  6. [quote name='Menrzuś']Ale przecież nie ja leję :crazyeye:......zawsze wszystko ja :placz::placz: :evil_lol:[/quote] boszszsz to nie do Ciebie mówiłam :eviltong: tylko do Bili :cool3: a tak poza tym sam mówiłeś, że idziecie .......sq(lać )na dwór :roll: :eviltong:
  7. [quote name='Menrzuś']Jak Iv nie odpowie, tzn że klawiatura zalana :evil_lol:[/quote] nie mam multicytatów :roll: i nie nadążam :shake:, więc mogę coś przeoczyć, albo zalać :eviltong:
  8. [quote name='Bila']Kurczaki, będzie na mnie, że jej kompa zabrudziłam pośrednio:cool3:[/quote] jak zaleje bedzie na Ciebie :eviltong: zgadza się :multi:
  9. [quote name='Kara.']Dobry wieczór wszystkim Zdjęcia są widziałam:loveu: czy tam się szykuje zamach na kolejne orzeszki:evil_lol:, Filmików jeszcze nie bo usiłuję nadążyć z czytaniem i je oglądać i zaczynam wyglądać jak Bila po tygodniu pracy:roll: [B]W konkursie głosuję na emotkę nr 10[/B]. Bo skoro mam na to codziennie patrzeć to niech będzie chociaż miła dla oka.;) A soczek z czarnego bzu... Nie wiem na co to:oops: ale skoro masz tyle butelek to podziel się i wystaw parę na bazarku. Zrobisz niektórym przyjemność, a i dobry uczynek np. dla boksiów przybędzie:cool3:[/quote] Witaj Kara :multi: widze, że skusiłaś się na głosowanko ;) sama jestem ciekawa co oni mi tu wyglosują.....:roll: :cool3:
  10. [quote name='Menrzuś']A bo ja wiem.......ponad 100 buteleczek 0,33l :p[/quote] :crazyeye: jesoooooo tyleeeeeee to podziel się :evil_lol: i zrób bazar :cool3:
  11. [quote name='Menrzuś']Już sobie Ciebie wyobraziłem :roflt: A co Ci z przepisa jak juz czarnego bzu ni ma :shake:[/quote] Ja też sobie ją wyobraziłam hahaaaa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jak to po co? przecież będzie znowu :roll:
  12. [quote name='Menrzuś']Moje zapasy liczą się w dzisiątkach butelek :multi::evil_lol:[/quote] zazdraszam :roll: a dasz przepisa? :razz:
  13. [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:wspólny sznureczek [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://img389.imageshack.us/img389/2515/obraz369hz0.jpg"]http://img389.imageshack.us/img389/2515/obraz369hz0.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] tak :multi: to zdjęcie jest odlotowe :loveu: takie braterskie :evil_lol: Cze Ala ;) :loveu:
  14. [quote name='Menrzuś']Ale Ty dobrze masz :cool3::p Otóż to - jeszcze bym dla siebie dolał soku z czarnego bzu ;)[/quote] :niewiem: nima soku z czarnego bzu :shake: znam takich co mają :cool3:
  15. [quote name='Bila']Wrzuciłabyś liptona do kubasa i już byś dawno na Dogo siedziała:cool3:[/quote] lipton niezły jak na badziewiarskie herbatki:evil_lol:, ale expresówka odpada :roll: lubię fusiate herbatki :p
  16. [quote name='Bila']Kto ja tam wie, płucze po pięc razy dzbanuszki, wlewa, wylewa wrzątki. A jak tetrze po chińsku, to koniec, dziś nie przyjdzie, bo to od razu prawie medytacje musi odwalić:shake:[/quote] dla zainteresowanych :cool3: pije zielona herbatę typu sencha, japońską tym razem :evil_lol:, przygotowuje się ja prosto a mianowicie......... [B][COLOR=black]Sposób parzenia: [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Przygotuj niewielki czajniczek, np. typu kyusu i małe czarki. Zagotuj wodę i wlewając ją do czarek ogrzej naczynia przez zaparzeniem herbaty. Wsyp 1 łyżeczkę herbaty na osobę do czajniczka i zalej przestudzoną wodą z czarek (ok. 70-80ºC). Po 1-2 minutach potrząśnij lekko czajniczkiem i nalewaj herbatę do czarek. Te same liście możesz zaparzyć drugi raz, najlepiej wodą o wyższej temperaturze przez ok. 1 min.[/COLOR] A teraz siedzę rozwalona na fotelu, piję senche żurawinowo-opuncjową w czarce i klikam sobie :multi: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='Menrzuś']Chyba żartujesz - 10 minut to ja wytrzyyyyyymam :evil_lol: Śmignę teraz na krótkie siq......oczywiście psie :diabloti:[/quote] wytrzymasz :cool3: taaaaa oczywiście, że psie........:cool3: nie myślimy inaczej :evil_lol: a ja lecę do kuchni zrobić sobie herbatkę ;)
  18. Menrzuś :crazyeye: no teraz mnie rozwaliłeś tym swoim podpisem :mdleje: :cool3: jesteś szalony facet [IMG]http://www.pic4ever.com/images/happy0196.gif[/IMG]
  19. [quote name='Bila']No wiecie, co żeby konkurs bez nagród:shake::shake::shake::shake:[/quote] :niewiem: no jakoś tak wyszło, coś niedograny zorganizowała Jabłuszkowa :roll: ale w poniedziałek pewnie wypowie się, czy będą nagrody czy nie :razz: :cool3:
  20. [quote name='Menrzuś']No to będę żył w niepewności do poniedziałku :placz:[/quote] :cool1: czekanie jest przyjemne :cool3:
  21. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Uwaga! Mam nadzieję że Menrzuś się nie obrazi i zezwoli nam na taki off :roll:[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] no bo w końcu nas koffo nie[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ogłaszam konkurs na emotę gwiazdorska dla Iv (niech już wreszcie ma swoja i nie podbiera mojej:cool1::roll:)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 1 - [IMG]http://bdudar.freehost.pl/emots/dance.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 2 -[IMG]http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 3 - [IMG]http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 4 - [IMG]http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 5 - [IMG]http://www.pic4ever.com/images/dancing1.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 6 -[IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] (moja faForytka!:diabloti:) - apple, Bila,?[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 7 - [IMG]http://www.postsmile.com/img/emotions/146.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 8 -[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/meeting.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 9 -[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bravojs0.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nr 10- [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_curtsey.gif[/IMG]-Menrzuś, Kara.[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B][SIZE=6]Start! Czekamy do wtorku do rana! :razz:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] aż strach się bać jaka może wygrać :roll: :evil_lol:
  22. [quote name='Menrzuś']Ja w takim badź razie [B]głosuję na nr 10[/B] :multi::cunao: [SIZE=1](a jakieś nagrody dla zwycięzcy są przewidziane? :razz:......przecież to konkurs :lol:)[/SIZE] [/quote] nagrody:crazyeye: nie ma takich :roll: trzeba zapytać Jabłuszkowej :cool3:, bo ja nic o tym nie wiem :shake:
  23. [quote name='Menrzuś']Trochę mokra tak jakby :razz::evil_lol:[/quote] trzeba było widzieć oczy Gonza jak tak skacze po wodzie :evil_lol: jest taki wtedy szczęśliwy i radosny :loveu:, a więc i ja wyglądam wtedy pięknie :razz: [SIZE=1][COLOR=lightblue](ach ta moja skromność :roll:) :lol: :diabloti:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=lightblue] [/COLOR][/SIZE]
  24. [quote name='Bila']No jak uśmiech zapodam, to...:crazyeye:...:evil_lol:[/quote] ........klękajcie narody :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. [quote name='Bila']Fioletowy hipopotam to będzie mój znak rozpoznawczy, chociaż może się zdecyduję na tę [IMG]http://www.pic4ever.com/images/Drbarbie.gif[/IMG], trochę szczuplejsza, co myslicie? [IMG]http://www.pic4ever.com/images/wha%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/wha%5B1%5D.gif[/IMG][/quote] :hmmmm: hipcio jest the best :multi: a ta [IMG]http://www.pic4ever.com/images/Drbarbie.gif[/IMG] też niezła :cool3: no i te......jedynki taaaaakie wyraźne :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:
×
×
  • Create New...