Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. :roll: cześć ;) "[IMG]http://pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]" to chyba mój nowy radosny uśmiech zaprezentuję :cool3: :roll: :evil_lol:
  2. :roll: w końcu muszę jakoś się odnieść do konkursu jaki zorganizowała dla mnie Appelka ;) Dziękuję organizatorce :loveu: i dziękuję wszyskim biorącym udział w konkursie :loveu: Co do wygranej emoty to........:roll: mam trochę mieszane uczucia :p, niby jest gwiazdorska, ale może zbyt gwiazdorska jak dla mnie :cool3: trudno słowo się rzekło-kobyłka u plota, tzn emota :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. boszszsz jak to się dzieje, że aż tak przeskakują? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  4. znowu posty przeskakują :roll:
  5. [quote name='Menrzuś']I wiem dokładnie, że to Gacor inicjuje, bo jak Argon z Sylwą wczoraj same zostały, to nic nie czytały :lol:[/quote] Zuch chłopak :multi: ma ikrę w sobie :cool1:, a wielkopsy są za leniwe na czytanie ;), pewnie tylko śpią jak Ciebie nie ma :cool3:
  6. [quote name='Menrzuś']A kto tu się bulwersuje? Chciałem Wam tylko pokazać jak psiaki sie intensywnie uczą :evil_lol:[/quote] muszę przyznać, że bardzooooo podobało mi się to zdjęcie z ........czytania :cool3: :evil_lol:
  7. [quote name='Menrzuś']Ja przed włączeniem kompa jeszcze m.in. na spacerku ganiam :eviltong:[/quote] taaaaa ale Ty chodzisz spać jak niemowlak o 24.00 :eviltong:
  8. [quote name='Menrzuś']I tak będę zaraz odkurzał :p Wiem - i dlatego meble mam całe :evil_lol:[/quote] to nie było czym się tak bulwersować :eviltong: jak i tak sprzątasz :p
  9. [quote name='Menrzuś']No to.....jak się siedzi w wannie godzinę, to nie ma sie czemu dziwić :eviltong::evil_lol:[/quote] Nie każdy jak tylko wstanie to od razu do kompa leci jak inni :eviltong: a w wannie nie siedziałam :roll:, tylko brałam prysznic :eviltong:
  10. :shake: oj ale Ci wyporządkował :shake: :shake: :shake: nie wiesz gdzie kłaść książeczki? coooooo:mad:
  11. [quote name='Menrzuś']Jak się śpi do 10tej, to nie ma się czemu dziwić :eviltong::evil_lol: Dzieńdoberek :multi::loveu:[/quote] :roll:pffffyyyyyyy wstałam wcześniej :eviltong: Dzień dobry :multi: :loveu:
  12. No i wszycy znowu się rozbiegli :roll:, nawet nie ma komu powiedzieć "dzień dobry" :placz:
  13. :roll: chyba zagłosuję, bo zanim rano przyjdę, to Appelka już tu pewnie narozrabia na moją niekorzyść :eviltong: hmmmmmmm ten nr 10 to owszem ładny, ale taki grzeczniutki, a ja taka za grzeczna to nie jestem :oops: :evil_lol: nr 3 taki "rozbrykany" może aż tak wiercąca nie jestem, ale energi to mi nie brakuje :evil_lol:, więc chyba wolę zdecydować się na tą emotę bardziej energetyczną czyli............. [B][SIZE=3]głosuję na nr 3[/SIZE][/B] :multi: :evil_lol: :loveu: :diabloti:
  14. pffffyyyyyyy i wszycy sobie poszli :roll: i nie ma z kim gadać :shake:, a w dodatku mam jeszcze ten głos oddać na jakąś emotę, a nie mogę się jakoś zdecydować :mdleje: :roll: jedno jest pewne, że nie będę głosować na nr 6 :eviltong:
  15. [quote name='Menrzuś']sadystka :shake: :eviltong:[/quote] :-o kto niby? boszszsz nieeeeee pijjjjjj już więcej :shake: i nie wąchaj żadnych roślinek na spacerkach :cool3:
  16. [quote name='Menrzuś']:obrazic: dobrej nocki ;)[/quote] masz śliczny-zadarty nosek :multi: :loveu: :cool3:
  17. [quote name='Bila']Hm, pewne jest to, że nic o niej nie wiem, ale jeśli mam stodołę, o której nic nie wiem, ale wie Bilbo, to [IMG]http://www.pic4ever.com/images/220.gif[/IMG]:evil_lol:. Dobrejnocki, lecę z gadziną na małe siku i idę spać, bo jutro mam taki dzień, że az mi się zasypiać nie chce, jak pomyślę:shake: Pa, pa:bye::bye:[/quote] sama widzisz jak to w życiu bywa :roll: mamy różne rzeczy, a o nich nie wiemy wcale :roll: tylko inni o tym wiedzą i w dodatku pewnie nam zazdroszczą tego mania :cool3:, a więc warto to mieć czego nie mamy, aczkolwiek jednak nie mając-posiadamy, czy jakoś tak :roll: Jasne wytłumaczyłam, jak zwykle zresztą :roll: :evil_lol: Śpij spokojnie :loveu:, a jutro.........jakoś to będzie :multi:, pamiętaj, że.....przecież zawsze może być gorzej :evil_lol: pa, pa :bye: :multi:
  18. [quote name='Menrzuś']Nie lubię winka - ja go tylko produkuję :eviltong:[/quote] to mniej piwska żłop :eviltong: to skończą się te majaki :multi: haaaaahaaaa :diabloti:
  19. [quote name='Menrzuś']Nie męcz tego kota bo do TOZu zadzwonię :mad:........:evil_lol:[/quote] a dzwoń dzwoń :eviltong: może w końcu odbiorą Ci tego kota-biedaka :cool3:
  20. [quote name='Bila']Też u Iv? Iv ma jakieś stodoły na zbyciu:crazyeye::evil_lol:[/quote] :mdleje: w moim mieście nie ma żadnych stodół :roll:, a tym bardziej do zbycia :eviltong: Menrzuś ma jakies zwidy :cool3:, lepiej już nie pij więcej tego winka co produkujesz :evil_lol: :eviltong:
  21. [quote name='Bila']Wy to macie pomysły:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A skąd ja stodołę wezmę, nie wspominając o kocie:diabloti:[/quote] :hmmmm: no wiesz, wszystko jest możliwe przecież.......Menrzuś też niby nie ma kota a de facto ma, bo ciągle go wykręca :eviltong: może masz jednak stodołę :cool3: tylko nic o niej nie wiesz, ale za to Bilbo doskonale o tym wie :roll:
  22. [quote name='Menrzuś']U mnie to byłoby niemożliwe :shake:.....tylko jakis lekki zapaszek, a juz przymusowe lizanko. A jak się pacjent buntuje, to go łapą przytrzyma :diabloti: - kiedyś już takie fotki wkleiłem[/quote] ludzi Argon też tak kuruje......na siłę? :razz: :cool3: :evil_lol:
  23. [quote name='Bila']Dobrze wiedzieć:evil_lol:. Jakby co to się piszę na audiencję u Argona z moim Bilbem, ja nie mam grzyba, żeby nie było niejasności:diabloti::evil_lol:. Ale Bilbas w uszach miewa różne skarby. W czwartek weta mu zgniłego kłosa wyciągnął :shake:.[/quote] boszszsz a po co mu tam go wetknęliście :-o kłosy to trzyma sie w stodole a nie ......uszach :eviltong: :cool3:
  24. jedno jest pewne, że najbardziej atrakcyjna zabawka dla wszystkich jest ta......która jest już zajęta :cool3:
  25. :cool3: no no jakieś mordercze odgłosy było słychać :evil_lol: w tej próbie odbicia Gacka :diabloti:
×
×
  • Create New...