-
Posts
1570 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Honey
-
[quote name='Marysia_i_gończy']Honey, Ty żyjesz!! :multi: Tak dawno Cię nie było, że już się martwiłam!:mad: Cóż to za śliczny malec? :loveu: Jakieś plany ciekawe jak widzę? :razz: "Braki" piękne jak zwykle :biggrina: [SIZE=1](tylko dlaczego foteczki takie maciupkie??)[/SIZE] Pozdrawiam cieplutko! Marysia i Una[/quote] Witaj Marysiu, ostatnio oprocz zwyklych "brakow" doszedl mi jeszcze jeden - brak czasu :lol: Milo, ze sie martwilas :loveu: A fotki male, bo nie umiem innych wstawic, ale lepsze to niz nic (chyba..) ;) A co u Was nowego? Pozdrawiam bardzo serdecznie!
-
i kolejne dwie fotki [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/4756/u19xk.jpg[/IMG] [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/4152/u29sa.jpg[/IMG]
-
I jeszcze ciemniejsza wersja kolorystyczna [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8692/brigan13qa.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7875/brigan38ub.jpg[/IMG]
-
Plany, ale bardzo, baaaardzo bliskie :loveu: Ale ciiiii, żeby nie zapeszyć ;)
-
[quote name='an3czka'][I][B]Honey witaj!!! [/B][/I] [I][B]Psinki cudowne![/B][/I]:loveu:[/quote] Witaj! I dziękuję !
-
A tu tatuś przyszłych szczeniąt, jeden z najlepszych francuskich psów (międzynarodowy champion piekności i champion pracy) [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/6339/nell5a2kb.jpg[/IMG]
-
Eh... brak czasu.... :( Brak czasu na wklejanie "braków" ;) Ale spróbuję. Pierwszy dzień bez śniegu w ogrodzie - Amadeus [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/717/wi161lr.jpg[/IMG] najmłodsza posokówna [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4905/wi59eb.jpg[/IMG] zabawa [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4426/wi144ae.jpg[/IMG] Aronek [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2188/wi48ug.jpg[/IMG] Aycha [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2345/wi105eg.jpg[/IMG] a tu o nas we francuskiej klubowej gazecie :) [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/7146/adulino6pk.jpg[/IMG]
-
[quote name='karenina']Na moje łopatologiczne myslenie nasz ZKwP powinien stosowacsie do regulaminu FCI. W koncu chyba w jego ustalaniu biora udział delegaci poszczególnych jednostek terenowych FCI którymi sa w tym przypadku przewodniczący związków kynologicznych w państwach członkowskich i stowarzyszonych z FCI. Teoretycznie więc ZKwP nie ma prawa zabraniac wystawiania suk w cieczce. A jak bedzie w praktyce to sie dowiemy ...[/quote] Ale mnie sie wydaje, ze ten fragment regulaminu mowi, ze suki w cieczce moga byc dopuszczane do wystaw zgodnie z regulaminem organizatora. Skoro organizator nie zezwala - to nie mozna.
-
[quote name='Magik'] To pismo powinno być potwierdzone przez oddział ZK do którego należy ten człowiek, oraz Ty (muszą być aktualnie opłacone składki). Prościej jest gdy Ty stajesz się współwłaścicielką jego suki, ale szczenięta będą rejestrowane w tym oddziale w którym Ty jesteś członkiem - więc to się sprawdza gdy mieszkacie niedaleko siebie.[/quote] Dziękuję !! Reasumując: jeżeli ja mieszkam na północy, a on na południu, to w pierwszym przypadku na podaniu powinny postawic swoj stempel oba oddzialy zwiazku. A wyslac pismo do ZG powinnam pewnie ja za posrednictwem swjego oddzialu, jako wlascicielka przydomka. A w drugim przypadku (wspolwlasnosc suki)- przeglad miotu, rejestracja itd odbywac sie bedzie w moim oddzile, tak? Dobrze wszystko zrozumialam?
-
[quote name='Etna']najłatwiej i najszybciej robi się to w ten sposób, że właściciel suki chcący skorzystać z przydomka albo na moment zrzeka się suki na Twoją rzecz. Wtedy zero problemów ;)[/quote] Etna, dziękuję bardzo za porade, to mi nie wpadlo do glowy. Faktycznie, jeżeli przed narodzeniem szczeniąt suka przejdzie na moja własność, to maluchy będą miały mój przydomek. Jedynie może to być mniej komfortowa sytuacja dla jej właściciela :lol: Dzieki! r_2005 - dziekuję za cytat. Właśnie rozważałam cos w rodzaju spółki, tylko się zastanawiam, czy wytarczyłaby umowa o współpracy hodowlanej dwóch osób, żeby szczenieta jednej mogły mieć przydomek drugiej. A moze jest na forum ktoś, kto ma lub słyszał o takiej "spółce" ?
-
Mam hodowlę, przydomek hodowlany zarejestrowany w FCI. Nawiązałam współpracę z właścicielem psów, który nie ma jeszcze przydomka i chciałby przyszłe szczenięta wypuścić w świat pod moim przydomkiem. I tu pytanie - czy i jak mogę go dopisać jako współwłaściciela mojej hodowli i jednocześnie współwłaściciela przydomka hodowlanego ? Będę baaardzo wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam!
-
[quote name='carragan']Swoja droga,jak tylko bede miala troche czasu i cierpliwosci (niestety,przewaznie jak mam jedno to cierpie na brak drugiego) to powrzucam chociaz troche tych nieszczesnych zaleglych fotografii,bo jest ich coraz wiecej :oops: [/quote] Powrzucaj koniecznie! Czekam na nie bardzo niecierpliwie :D
-
[quote name='Marysia_i_gończy']Te, które ja wstawiam, są mojego autorstwa :) Zresztą są podpisane moim nazwiskiem :) Cieszę się, że Ci się podobają :multi: Pozdrawiam Marysia i Una[/quote] [B]Baaardzo mi sie podobaja[/B], a jako 'fachowiec' mam dobre oko ;)
-
[quote name='Bogna']Mój Wezyr jest po zapaleniu przewodu pokarmowego.Prawie tydzień nic nie jadł i wyglada jak żywy szkielet.Jak go podtuczyć żeby wrócił do swej normalnej wagi?Nigdy nie byl zbyt gruby ale teraz wyglada tragicznie.[/quote] Jeżeli pies jest po zapaleniu przewodu pokarmowego, to nie rób nic na własną rękę, nie pytaj na forum jak i czym go podtuczyć . Idź lub zadzwoń jutro do weterynarza i jego zapytaj, jak psa teraz karmić, co mozna mu podawać, żeby porawic mu wygląd i kondycję, a jednocześnie nie zaszkodzić.
-
[quote name='Hania']Art także próbował iść spać - ale ktos mu zaczął skakać po głowie :diabloti: [IMG]http://img480.imageshack.us/img480/4157/h19nc.jpg[/IMG] Przeniesienie się na inne "legowisko" niewiele pomogło: [IMG]http://img313.imageshack.us/img313/6219/h20an.jpg[/IMG] "Uduszę cię!!" [IMG]http://img480.imageshack.us/img480/9590/h34dd.jpg[/IMG] [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/8196/h50fa.jpg[/IMG] "Ja ciebie też i to jedną łapą" [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/7848/h63my.jpg[/IMG] "Kto ma wieksze zęby?" [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/551/h73gj.jpg[/IMG] "Odgryzę ci łape!" [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6158/h87pi.jpg[/IMG] "Pamiętaj jak ktoś wejdzie udajemy grzeczne pieski!" [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3189/h48nl.jpg[/IMG][/quote] Uśmiałam się - super zdjęcia, ale opis jeszcze lepszy ! :)
-
[quote name='Marysia_i_gończy']Relację? :evil_lol: Hmmmm.... Morze piękne było :razz: mewy latały :razz: [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/4368/morzeimgp17609rj.jpg[/IMG] [I]CDN.[/I][/quote] Przepiękne zdjęcia, Twojego autorstwa Marysiu ? Poprostu śliczne ! :loveu:
-
[quote name='Marysia_i_gończy']Dobrze zrozumiałaś - nie poluję, mieszkam w mieście... Ale gończy to taki pies, który tak bardzo chce COŚ robić, zaczęło się więc od problemów z przywołaniem :lol: a skończyło startem (udanym ;-) ) w obedience - bo psica tak bardzo chciała dawać się szkolić, choć nie pozwalała mi zapomnieć, że to pies myśliwski, niezależny i pomimo ogromnej inteligencji - niełatwy :lol: Potem były różne sztuczki, które dają nam mnóstwo frajdy. A potem dałam się namówić na kurs tropowców... prawdę mówiąc - niechętnie :lol: zaprowadziłam moje suczydło na zestrzał i ZOBACZYŁAM :crazyeye: Una wąchnęła, ogonem zakręciła i poszła - bez wahania, bez wątpliwości, z taką roześmianą mordą... :razz: To było niesamowite! Jak tu odmówić psu takiej frajdy? Jak mam możliwość, to układam jej jakąś ścieżkę :) [SIZE=1]Zresztą w dziczej zagrodzie też Una była i podobno "sprawdziła się" i zadatki ma, ale obawiam się, że tego to nie chcę rozwijać...[/SIZE] A oprócz tego bawimy się frisbee, chciałybyśmy spróbować agility (jak wreszcie będzie tor!) - pies się nie nudzi :) Ups, ale się rozgadałam! Wybacz! Pozdrawiam! Marysia i Una PS. W podziękowaniu za grupę VI :):) "Braków" niestety żadnych nie mam, ale... - mam wyżła, a więc tą samą grupę :) [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/7145/imgp30969bc.jpg[/IMG] - mam pointera, a więc podobna morda ;) [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6664/imgp32675za.jpg[/IMG] - mam setera, a więc podobne kropki :p [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/1318/imgp32660zd.jpg[/IMG][/quote] Śliczne fotki, dziękuję :loveu: I nie przepraszaj, że się rozgadałaś, miło Cię czytać !
-
[quote name='KaRa_TC']Tak śpi Sharon:lol: [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/vc2.jpg[/IMG] [/quote] Jeszcze jedna cecha wspólna Sharon i Aychy :lol:
-
[quote name='Marysia_i_gończy'] Pozdrawiam Marysia i Una (KT1 :p)[/quote] Brawo dla Uny :klacz: ( i dla jej Pani, która jak zrozumiałam nie poluje, ale psie instynkty z zamiłowaniem rozwija, również brawo ;) )
-
KaRa, proszę bardzo, jeszcze 'ciepłe' :lol: [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/3605/al13nu.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/4347/al20wp.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/2258/al39kl.jpg[/IMG]
-
[quote name='KaRa_TC']A kiedy wstawisz foto posokowca z pręgą?ja nadal o tym pamiętam:cool3:[/quote] Ale ja zapomniałam :oops: Dzisiaj poszukam, a jak nie znajdę - pstryknę fotkę i tu wkleję !
-
[quote name='KaRa_TC']Sucho było jedynie wczoraj:shake: dziś już śnieg pada:roll: ale na całe szczęście delikatnie;) Jak je rozróżniam bardzo łatwo na zdjęciach wyglądają podobnie ale na żywo naprawde jakby wszystkie trzy ustawić to zero podobieństwa:lol: No bo Saba jest gruba,duża, ma dużą klate i falistą sierść na szyji i jest jasna czekolada z ciemnym znaczeniem pod mordą;) Spike jest ciemną czekoladą czyli gorzką:lol:. Ma kedziorka na tylniej nodze;) i jest wmiare duży. Delta jest mniejsza od Saby i Spike i to bardzo dobrze widać, ma inaczej uszy osadzone od Saby i Spike i końcówke ogona ma zakręconą;).Co do pokrewieństwa jest jedno z mojej niewiedzy:oops: Saby dzieckiem jest Spike dali mi ją w cieczce a ja byłam mała i nie wiedziałam jak to z psami jest:oops:. A Delta jest wzięta od pijaczka jako kilkudniowe szczenie [/quote] Czekaj, czekaj.. już notuję... Spike - kędziorek, Saba - końcówka ogona, nie! to Delta, a Saba ma fajną sierść... Jasna czekolada z ciemnym, ciemna z... WIERZĘ NA SŁOWO ! Ja ich dalej nie rozróżniam :evil_lol: Ale wierzę, że w naturze jest łatwiej. Ja w końcu jestem w stanie rozróżnić kilkanaście spokrewnionych ze sobą posokowców i jeszcze twierdzę, że każdy jest inny... Właśnie zrozumiałam, dlaczego wtedy ludzie robią dziwne miny ! :D Pozdrowienia :loveu:
-
[quote name='zaba14']hehe tutaj prawie jak dog :lol:[/quote] :D Żaba, bo to uniwersalne psy, mają coś w sobie z wyżła niemieckiego, pointera, dalmatyńczyka, a nawet doga :evil_lol:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][B][COLOR=purple]mój kuzyn ma posokowca i z moim Osk świetnie się ze soba dogaduja. Posokowce są fajnymi piesiami :loveu:[/COLOR][/B][/quote] To fakt, posokowce dają sie lubić bez większych problemów :lol: I mimo tego, że to wyspecjalizowane psy myśliwskie, w domu zamieniają się w pluszowe przytulanki :D
-
[quote name='an3czka'][COLOR=teal][I][B][SIZE=5]Witajcie wszystkie kochane dziewuszki i meżczyzno[/SIZE]:lol: [/B][/I][/COLOR] [COLOR=teal][I][B]No przecież wczoraj był ślub koleżanki, a wieczorem kolacja z tej okazji. Dlatego mnie nie było.[/B][/I][/COLOR] [B][I][COLOR=#008080]Przygotowałam kilka zdjęć, ale najpierw wkleję jedno, z którym coś próbowałam w Photoshopie zrobić. Nie wiem czy dobrze mi to wyszło, ale z pewnościa różni się od oryginału, a to już coś:multi::eviltong: [/COLOR][/I][/B] [B][I][SIZE=1][COLOR=navy]Oryginał[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/Z%20Nika/03%20marzec/Obraz004.jpg[/IMG] [SIZE=1][COLOR=navy][I][B]Podrasowane[/B][/I][/COLOR][/SIZE]:lol: [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/Z%20Nika/03%20marzec/Nika1.jpg[/IMG] [COLOR=teal][I][B]Nie wiem czy o to chodzi?:roll: [/B][/I][/COLOR][/quote] Całkiem nieźle Ci to wyszło :lol: Najważnejsze, że patrząc na fotkę, nie widać, że coś przy niej było robione ! Wszyscy nawoływali, zastanawiali się co się stało... a Aneczka BALOWAŁA !:evil_lol: