[quote name='meganka5']ida skończ bo to żałosne...myślenie pozostaw innym, mi go nie wypominaj i nie zniżaj się do poziomu 7 latka próbując mi ubliżać
ty w broku poszukaj szczęścia i zajmij się sobą a nie chorymi dywagacjami na temat innych osób
nie znasz mnie to nie wypisuj na forum publicznym takich żenujących uwag
i dalej idz baw się w pana boga
a ode mnie i mojej osoby wara i więcej się mną nie zajmuj i daruj sobie bezczelne insynuacje
reszta bez komentarza bo żal[/QUOTE]
pewnie, że się znamy.
Magda najpierw do mnie zadzwoniła, ze mną się kontaktowała.
Potem przyjechała do Ostrowi i tak to się zaczęło.
Ech, stare dobre czasy. nic to. dobro wraca alke zło również, tyle ode mnie Magdo.