[quote name='xxSweetGirl93xx']napewno nie:) nasza grupka bardzo tolerancyjna i otwarta na nowe znajomosci:lol::cool3::p
hmm.. musiałabys z rodzicami pogadac jak bedzie wiadomo co i jak:)
nie no rokiego to nie:eviltong: za duzy i stary na taki zlot:roll:
:) a bo mnie juz wszyscy znaja :evil_lol::eviltong:[/quote]
Wole nie ryzykowac tego stwierdzenia:eviltong:
No musze z rodzicami pogadac, ale watpie, bo kasy brakuje:shake:
Z Rokim to byl zarcik - wiadomo, że go nie wezmiesz:eviltong:
No, a przynajmniej wszyscy, którzy odwiedzili ta galerie:lol: