-
Posts
533 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by REDA&MELA
-
[quote name='Marta&Karmen']Aha, juz myślałam że ślepa jestem i was nie widziałam:lol:[/quote] Nie, z twoimi oczami wszystko w pożądku:evil_lol:. A jakie wystawy macie w planach?
-
[quote name='Marta&Karmen']Dzięki;) to Wy też byłyście?[/quote] Nie nie byłyśmy;). Ale oglądałam twoją strone:cool3:. [B]Tecia,[/B] Gratulacje!
-
Jestem załamana....On wcina ludzkie odchody!!!!!!
REDA&MELA replied to AnkaBP1's topic in Wychowanie
Szczerze współczuję:cool3:. Dało się zmyć ten smrud?? --- W łuskach rybich to tylko Mela się tarza:diabloti:. Reda gustuje w gów****. -
Jestem załamana....On wcina ludzkie odchody!!!!!!
REDA&MELA replied to AnkaBP1's topic in Wychowanie
Moje niejedzą:cool3:. Ale za to się tarzają:angryy:. A co dalej po takim tarzaniu to sami wiecie:diabloti:. -
[quote name='Marta&Karmen']Moja Karmen - dosk. lokata 1, CWC i NDSwR:multi:[/quote] Gratulacje! Twoja karmen jest cuuudna:loveu:.
-
[B]pati1033, Martynaaa,[/B] dzieki:loveu:.
-
Jejku umnie nad stawem też są żmije/zaskrońce niewiem jak to dokładnie nazwać. A dodam że staw jest przy dość ruchliwej ulicy w środku osiedla. Tego roku jeszcze się niespotkałam z takim gadem ale rok temu szłam z Melą dróżką, przy brzegu, ja szłam jakas zamyślona i pszeszłam koło tego normalnie bo niezauwazyłam, a mela była spuszczona ze smyczy ale szła dość blisko mnie. Pszeszłam kilka metrów, odwracam się a Mela biega w okół tego i szczeka ja sie wystraszyłam i zawołałam mele do siebie chodź niebyło to łatwe. Gdy mela odeszła ten zaskroniec/żmija "weszła" do stawu i noralnie płyneła!. Słuchajcie jak wyglada żmija a jak zaskroniec? Bo to co ja widziałam to było długie ok metra, dość grube takie, miało gdzieś 5 cm średnicy i było ciemne z jakimiś plamkami. To to raczej zaskroniec czy żmija?:roll:
-
Ja zaznaczyłam drugą opcje;). Mam i psa rasowego i kundelka więc wydaje mi sie że potrafie obiektywnie ocenić sytuacje. Uważam że kundelki powinny byc strelizowane albo bardzo dobrze pilnowane by nie zostały pokryte. Nie mówie tego dlatego że uważam że rasowe są lepsze ale dlatego że niemoge patrzeć na te wszystkie psie mordki w schroniskach:-(. Pozatym, zauważcie że te rasowe ludzie bardziej dbają i sa kupowane z większym rozsądkiem, (wiadomo że nie dla każdego tysiąc złoty i więcej leży na ziemi.) Oczywiście mówie tu o tych przeciętnych ludziach a nie o prawdziwych miłośnikach psów, bo ci ostatni o każdego psa dbaja tak samo. Uważam że gdyby kundelki sie sterylizowało/kastrowało było by mniej psich nieszczęść. Nawet jak by jakiś rasowy pies trafił do schroniska to by dużo szybciej znalazł dom niż kundelek.
-
[quote name='Gonitwa']Reda jest piękna;)[/quote] Dziekujemy za docenienie Redusi:loveu:, a widziałas nas może?:cool3: Sędzinie chyba nieprzypadła do gustu. [B]Kaya,[/B] ocena obiecująca;). ----- Na następną wystawe wybieramy się do wałbrzycha, zobaczymy jak nam pójdzie, Reda będzie już w kl. młodzierzy :-)
-
Ciekawe, cz ZK-wałbrzych opublikuje jakieś stawki/plan sędziowania itp. Pamieta ktoś jak to było rok temu?:cool3:
-
[quote name='Apbt_sól']mam nadzieje ze się uda , choć nie gwarantuje , zawsze mozesz szukac się na "luźnych" fotkach :) generalnie bedzie kolo ttb - a laby sa zawsze na przeciwko:eviltong:[/quote] A ja mam Goldena:eviltong:.
-
[quote name='Apbt_sól']wpadne , postaram się z kazdego ringu mieć choć kilka fot;)[/quote] O to spróbuj nas "ufocić":cool3:. Mam suke w młodzieży:eviltong:.
-
Szukam info o tej pani. Wszystko sie przyda:lol:. A czy ta sędzina wogóle oceniała w Pl?? W Zabrzu ma oceniać Goldeny:cool3:.
-
[quote name='Apbt_sól']bede jako widz i fotograf;)[/quote] Wpadniesz na Goldeni ring?:cool3:
-
[quote name='darunia-puma']na niestrzeżonych można z psami tylko ostrożnie i sprzątamy po psach[/quote] Dzx:loveu:. Ja we wszystkich miejscach "publicznych" takich jak np. plaża własnie, sprzątam po psach:p.
-
[quote name='Ewelina & Hera']ja mogę pożyczyć wyżlisko na jelenią górę lub walbrzych ale trzeba do niej odpowiedniej ręki :)[/quote] Ewelina, a co rozumiesz przez słowo "odpowiednia ręka"?:cool3:. Tzn. powiedz czy chętnie biegnie i czy ustoi chwilę spokojnie:lol:.
-
Hmm... innych psów raczej nie będzie to wkurzać bo ja nie piszcze podczas prezentacji;). Tylko problem w tym że Reda musi to widzieć bo w tedy tak ładnie biegnie:loveu:. Na normalnym ringu nikt na to krzywo niepatrzy, ale się zastanawiam jak na jh...
-
O właśnie temat dla mnie:diabloti:. Ja szukam jakiejś pożądnej, estetycznej i najważniejsze w koleże złoto/bezowym. Teraz mam sznurkowatą, brązową, chyba 10 mm, i już naderwaną. Musze się na wystawie w wałbrzychu przyczaić czy są takie jak na poprzedniej stronie były pokazywane i kupić. A czy znacie jeszcze jakieś fajne ringówki oprócz tych co były pokozywane?:cool3:
-
[quote name='Ewelina & Hera']Ja będę :) właśnie szukam psa...[/quote] Ewelina, przecierz masz psa, jeszcze takiego pięknego:cool3:.
-
Mnie ta sędzina będzie oceniać w Wałbrzychu ( na mp). [B]Reyes[/B], moge do niej iśc z malutką gumową zabawką?Tzn. zabawką dla mojego psa oczywiście. Czy to raczej będzie źle wyglądać?
-
[quote name='Kaya']I jak wam poszło?[/quote] Mnie się pytasz?:cool3:
-
[quote name='lolka75']z pieskami na plazy jest tak: jest ogolny zakaz wprowadzania psow na plaze strzezona ale wlasciciele malych sie nie przejmuja zakazami wcale.... duze psy nie maja wjazdu bo zaraz jest wrzask. Ale tak tylko na strzezonych plazach i w dzien. Bo tak okolo godziny 19.00 na plazy wiecej psow niz ludziow:evil_lol:...ganiaja, plywaja, wsciekaja sie. Ale to lepiej bo co ma robic biedny stffor kudlaty jak jest 30 stopni a panciostwo skwarzy sie na kocykach:shake:. Psiak w pokoju w skwar (dodatkowo z wentylatorem) a dopiero wieczorkiem heja do morza:multi:. Ja jade w tym roku do Pobierowa.... oczywiscie przy kazdej ofercie pierwsze pytanie bylo o psa, czy mozna, i wcale nie jest duzo ofert gdzie chetnie psinke przyjma. Udalo nam sie ale pani zaznaczyla zeby psiak niewielki byl. Moj piesek chyba podpada jeszcze pod okreslenie "niewielki"?:roll:.......:diabloti:[/quote] Czyli na plażach nie strzeżonych można z psami??
-
[quote name='amokk'][FONT=Courier]Wyniki suk: [/FONT] klasa szczeniąt: I. CARLA DAISY CLUB FCI II. REDA Mokrzańskie Wzgórze [/quote] Moja Reda:p.
-
Nas będzie oceniać w Legnicy:razz:. Powiedzcie jeszcze czy woli psy masywniejsze czy te delikatniejsze, czy przekłada wszystko na ruch czy coś innego, itp.
-
[quote name='agasc']A ile czekałaś na rod? I czy jeśli ja jestem niepełnoletnia i członkiem jest moja mama, to moge ja sama odebrać rod czy muszę ciągnąć mame?My też zarejestrowałyśmy się w ZK wrocławskim i pani nam mówiła że trzeba przyjść z psem ale niemówiła że trzeba w dzień kiedy jest sekcja:cool1:. __________________ Na rodowody czekałam jakies 3-4 m-ce.Nie wiem czy koniecznie trzeba być jak jest sekcja.Musisz zadzwonić do ZK.Ja byłam,bo chciałam aby moje sunie zobaczył fachowiec. Po rodowody musiałam być osobiście:)[/quote] Dzięki:loveu:. A powiedz mi jeszcze, czy oni dzwonią do mnie jak mają już mój rod czy ja muszę zadzwonić?:cool3: