[quote name='obraczus87']Uważam, że płatny DT to dla Niego ogromna szansa. To młody, piękny i adopcyjny psiak, który musi po prostu zaufac człowiekowi na nowo, na nowo musi poznać ciepło ludzkiej dłoni, która nie uderzy a pogłaszcze i podrapie za uszkiem. On nas błaga o pomoc - wystarczy popatrzeć w Jego piekne, a zarazem strasznie smutne oczy... Czymże psiaki błagaja o pomoc, jak nie wyrazem oczy??[/QUOTE]
I jaki podobny do Dżoka