-
Posts
3340 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Delph
-
Taki był na początku plan, dlatego temat był w dziale "mają dom, ale potrzebują pomocy". Szukanie takiej osoby wcale łatwe nie jest, a do tego [B]mala3320 [/B]obawia się tego, że sytuacja może ją przerosnąć, bo wydłuży się na lata, mimo że miała być chwilowa... Zdrowie lubi płatać figle, niestety... Ale może niech jeszcze się wypowie w tym temacie, nie mnie decydować o losie psiaka :-([B] [/B]
-
Możesz odezwać się na jej wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzie%C5%9B-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostaj%C4%85-Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-odzyskuj%C4%85-Wiare[/url] Albo wejdź w jej profil i kliknij po lewej stronie "wyślij wiadomość": [url]http://www.dogomania.pl/members/83905-yumanji[/url] A może dziewczyny macie do niej numer telefonu?
-
Pixelek sam sobie szuka domu, wie kogo na ulicy zaczepiać :evil_lol:
-
Ja też pętli pod nosem nie mam, ale połączyłam naukę z długim spacerem i się udało ;) Długi spacer przed nauką wchodzenia do autobusu też dużo pomógł, bo psiak był już wybiegany i zrelaksowany, więc dobrze mu się te wypady kojarzyły :razz:
-
Wykupiłam niuńkowi 70 ogłoszeń na tym bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188148-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY!-70-stron-jedyne-10z%C5%82-na-Fundacj%C4%99-AST[/url] Przydałby się chwytliwy tekst, bo ja w tym mocna nie jestem, na razie ogłaszam go z takim: "Mały, śliczny dwuletni piesek szuka odpowiedzialnego Domu. Psiak jest łagodny, wesoły i kontaktowy, lubi dzieci i towarzystwo innych psów, wychowywał się z kotem, z którym żyje w wielkiej przyjaźni. Zdrowy, regularnie szczepiony i odrobaczany. Przebywa w Warszawie."
-
[B]Bonsai[/B], żeby go nauczyć jazdy komunikacją miejską możesz spróbować iść na pętlę, tam tramwaj stoi, nie buczy, nie piszczy, ludzie nie depczą i psiakowi będzie łatwiej. Możesz wchodzić, nagradzać i wychodzić do woli. Ja tak mojego Jaggera przyzwyczajałam do autobusów (też się bardzo bał), ale coś przesadziłam w drugą stronę, bo teraz mam problem, głupek pcha się do każdego autobusu, a do tego zatrzymuje i zapiera na każdym przystanku, żeby sobie pojeździć :evil_lol:
-
Cudowny psiak, zaznaczam sobie :loveu:
-
Przywiązana do drzewa w parku. Stała 3 dni. MA DOM!!!
Delph replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Z moim Jaggerem ją trzeba poznać :cool3: -
Przywiązana do drzewa w parku. Stała 3 dni. MA DOM!!!
Delph replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Pocieszna suńka :) -
Piękny biszkoptowy pies - PILNIE pomocy w OGŁASZANIU - czas się kończy :(
Delph replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Wiem, wiem, na zdjęcia nadal czekam, ale koleżanka się skarży, że ciężko mu ładne zrobić, bo psiak cały czas w ruchu jest :eviltong: Ja nie za bardzo mam kiedy tam podjechać, ale jakby mi się udało, to zrobię i wstawię :p -
Piękny biszkoptowy pies - PILNIE pomocy w OGŁASZANIU - czas się kończy :(
Delph replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo dziękuję, [B]kameralna[/B] :loveu: Właściciel na razie nic nie mówi, ale jak to koleżanka określiła, oby to nie była "cisza przed burzą" :mad: -
Piękny biszkoptowy pies - PILNIE pomocy w OGŁASZANIU - czas się kończy :(
Delph replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Podnoszę ślicznego Lakiego, jest cudowny, grzeczny, piękny, młody, dlaczego nikt na niego nie zwraca uwagi? :-( -
Ogłaszać trzeba cały czas, im więcej, tym większa szansa, że jakiś super domek go wypatrzy... Jeżeli ta osoba wie jak postępować z psem z lękiem separacyjnym, to może warto spróbować? W nowym domu, na nowych zasadach, przy stopniowym przyzwyczajaniu do zostawania może by się udało? Ale to tylko domysły, niestety :-( To jest Ufok: [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6834/e7bd1c46f2.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7223/2009045.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8885/2009021.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/476/obraz005ji.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/342/09044.jpg[/IMG]
-
Dzwonił do mnie Pan Kory, Państwo nadal są Koreczkiem zachwyceni, nawet jak wykopie dołek w ogródku, to cieszą się, że się dobrze bawi :evil_lol: Kora biega całymi dniami w ogrodzie, podjada smakołyki, przytyła wreszcie. Strasznie żałuję, że nie mam czasu pojechać do niej w odwiedziny, może w któryś weekend się uda.
-
JUŻ W NOWYM DOMU :) Szczeniak w typie owczarka niemieckiego
Delph replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Mimo wszystko dziękuję za ogłoszenia :) Może tak właśnie miało być, jak więcej osób zaczęło o nim myśleć, to mu się udało ;) -
JUŻ W NOWYM DOMU :) Szczeniak w typie owczarka niemieckiego
Delph replied to Delph's topic in Już w nowym domu
[B]Bonsai[/B], bardzo Ci dziękuję, ale już nie trzeba :lol: Zarezerwowałam sobie już czas w weekend na zdjęcia, a właśnie się dowiedziałam, że psiak jest w nowym domu :multi::multi::multi: Zamiast tego możemy się wybrać na spacer, albo pomóc fotkami innemu psiakowi :cool3: Baaaaardzo się cieszę, jego los spędzał mi sen z powiek. Psiaczek jest szczęśliwy w nowym domu, nie sprawia problemów i jest bardzo grzeczny. Nowa Pani jest bardzo z niego zadowolona. Nawet z dzieckiem super się dogaduje, jest dla malucha bardzo delikatny. Widziałam zdjęcie przysłane przez nową Panią, wyrósł nam chłopak i zmężniał :evil_lol: (zamieścić raczej nie mogę, bo to nie do mnie korespondencja :oops:). Dziewczyna wydająca psa do adopcji ma kontakt z właścicielami. Jupiiiii, od razu humor na weekend się poprawia :loveu: -
JUŻ W NOWYM DOMU :) Szczeniak w typie owczarka niemieckiego
Delph replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Do góry biedaku, tak mi przykro, że musisz siedzieć zamknięty w zimnym mokrym boksie :-( -
Piękny biszkoptowy pies - PILNIE pomocy w OGŁASZANIU - czas się kończy :(
Delph replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, strach zapytać... Dwa dni temu rozmawiałam z koleżanką i psiak jest, ale lepiej nie wchodzić w drogę właścicielowi domu... -
Piękny biszkoptowy pies - PILNIE pomocy w OGŁASZANIU - czas się kończy :(
Delph replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Ja mu wykupiłam już jakiś czas temu pakiecik na bazarku, niestety bez odzewu :shake: Dziękujemy za ogłoszenia, teraz szanse, że ktoś wypatrzy Lakiego są większe :lol: