Jump to content
Dogomania

Delph

Members
  • Posts

    3340
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Delph

  1. Taki był na początku plan, dlatego temat był w dziale "mają dom, ale potrzebują pomocy". Szukanie takiej osoby wcale łatwe nie jest, a do tego [B]mala3320 [/B]obawia się tego, że sytuacja może ją przerosnąć, bo wydłuży się na lata, mimo że miała być chwilowa... Zdrowie lubi płatać figle, niestety... Ale może niech jeszcze się wypowie w tym temacie, nie mnie decydować o losie psiaka :-([B] [/B]
  2. Możesz odezwać się na jej wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzie%C5%9B-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostaj%C4%85-Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-odzyskuj%C4%85-Wiare[/url] Albo wejdź w jej profil i kliknij po lewej stronie "wyślij wiadomość": [url]http://www.dogomania.pl/members/83905-yumanji[/url] A może dziewczyny macie do niej numer telefonu?
  3. Pixelek sam sobie szuka domu, wie kogo na ulicy zaczepiać :evil_lol:
  4. Ja też pętli pod nosem nie mam, ale połączyłam naukę z długim spacerem i się udało ;) Długi spacer przed nauką wchodzenia do autobusu też dużo pomógł, bo psiak był już wybiegany i zrelaksowany, więc dobrze mu się te wypady kojarzyły :razz:
  5. Wykupiłam niuńkowi 70 ogłoszeń na tym bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188148-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY!-70-stron-jedyne-10z%C5%82-na-Fundacj%C4%99-AST[/url] Przydałby się chwytliwy tekst, bo ja w tym mocna nie jestem, na razie ogłaszam go z takim: "Mały, śliczny dwuletni piesek szuka odpowiedzialnego Domu. Psiak jest łagodny, wesoły i kontaktowy, lubi dzieci i towarzystwo innych psów, wychowywał się z kotem, z którym żyje w wielkiej przyjaźni. Zdrowy, regularnie szczepiony i odrobaczany. Przebywa w Warszawie."
  6. [B]Bonsai[/B], żeby go nauczyć jazdy komunikacją miejską możesz spróbować iść na pętlę, tam tramwaj stoi, nie buczy, nie piszczy, ludzie nie depczą i psiakowi będzie łatwiej. Możesz wchodzić, nagradzać i wychodzić do woli. Ja tak mojego Jaggera przyzwyczajałam do autobusów (też się bardzo bał), ale coś przesadziłam w drugą stronę, bo teraz mam problem, głupek pcha się do każdego autobusu, a do tego zatrzymuje i zapiera na każdym przystanku, żeby sobie pojeździć :evil_lol:
  7. Cudowny psiak, zaznaczam sobie :loveu:
  8. Z moim Jaggerem ją trzeba poznać :cool3:
  9. Wiem, wiem, na zdjęcia nadal czekam, ale koleżanka się skarży, że ciężko mu ładne zrobić, bo psiak cały czas w ruchu jest :eviltong: Ja nie za bardzo mam kiedy tam podjechać, ale jakby mi się udało, to zrobię i wstawię :p
  10. Bardzo, bardzo dziękuję, [B]kameralna[/B] :loveu: Właściciel na razie nic nie mówi, ale jak to koleżanka określiła, oby to nie była "cisza przed burzą" :mad:
  11. Bardzo, bardzo dziękuję [B]Bonsai [/B]:loveu:
  12. Podnoszę ślicznego Lakiego, jest cudowny, grzeczny, piękny, młody, dlaczego nikt na niego nie zwraca uwagi? :-(
  13. Podnoszę, ratujcie, dziewczyna nie daje już rady, ja nie mogę psiaka wziąć na dt, niedługo przyjeżdża do mnie nadprogramowy psiak i też już ledwo wszystko ogarniam :(
  14. Ogłaszać trzeba cały czas, im więcej, tym większa szansa, że jakiś super domek go wypatrzy... Jeżeli ta osoba wie jak postępować z psem z lękiem separacyjnym, to może warto spróbować? W nowym domu, na nowych zasadach, przy stopniowym przyzwyczajaniu do zostawania może by się udało? Ale to tylko domysły, niestety :-( To jest Ufok: [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6834/e7bd1c46f2.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7223/2009045.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8885/2009021.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/476/obraz005ji.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/342/09044.jpg[/IMG]
  15. Dzwonił do mnie Pan Kory, Państwo nadal są Koreczkiem zachwyceni, nawet jak wykopie dołek w ogródku, to cieszą się, że się dobrze bawi :evil_lol: Kora biega całymi dniami w ogrodzie, podjada smakołyki, przytyła wreszcie. Strasznie żałuję, że nie mam czasu pojechać do niej w odwiedziny, może w któryś weekend się uda.
  16. Mimo wszystko dziękuję za ogłoszenia :) Może tak właśnie miało być, jak więcej osób zaczęło o nim myśleć, to mu się udało ;)
  17. [B]Bonsai[/B], bardzo Ci dziękuję, ale już nie trzeba :lol: Zarezerwowałam sobie już czas w weekend na zdjęcia, a właśnie się dowiedziałam, że psiak jest w nowym domu :multi::multi::multi: Zamiast tego możemy się wybrać na spacer, albo pomóc fotkami innemu psiakowi :cool3: Baaaaardzo się cieszę, jego los spędzał mi sen z powiek. Psiaczek jest szczęśliwy w nowym domu, nie sprawia problemów i jest bardzo grzeczny. Nowa Pani jest bardzo z niego zadowolona. Nawet z dzieckiem super się dogaduje, jest dla malucha bardzo delikatny. Widziałam zdjęcie przysłane przez nową Panią, wyrósł nam chłopak i zmężniał :evil_lol: (zamieścić raczej nie mogę, bo to nie do mnie korespondencja :oops:). Dziewczyna wydająca psa do adopcji ma kontakt z właścicielami. Jupiiiii, od razu humor na weekend się poprawia :loveu:
  18. To w takim razie musimy się przenieść z tematem do innego działu. Tylko jak to się robi... ;)
  19. Do góry biedaku, tak mi przykro, że musisz siedzieć zamknięty w zimnym mokrym boksie :-(
  20. Nie wiem, strach zapytać... Dwa dni temu rozmawiałam z koleżanką i psiak jest, ale lepiej nie wchodzić w drogę właścicielowi domu...
  21. Ja mu wykupiłam już jakiś czas temu pakiecik na bazarku, niestety bez odzewu :shake: Dziękujemy za ogłoszenia, teraz szanse, że ktoś wypatrzy Lakiego są większe :lol:
×
×
  • Create New...