[quote name='leni356']Tak, ale pod warunkiem że domek będzie DOBRY. Nie oddamy go byle komu, on już i tak sporo wycierpiał.
Ninko, chciałabym żebyś mi wcześniej dała znać jak będzie chętny domek i omówić ze mną, ja się bardzo dla Orena gimnastykowałam i czuję się za niego też odpowiedzialna[/quote]
Leni,
alez oczywiscie, w kwestii wyboru domku dla Orena, nie czuje sie w ogole osoba decyzyjna! Napisalam o telefonie, ktory mialam i tyle. O wiem jeszcze, ze Pani jest z Lodzi.