-
Posts
1608 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anovip1
-
Psi smutek-teraz radosc,w kochajacym domku !!!
anovip1 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Ciekawe, czy obie panie dziś się zdzwoniły?[/quote] Wysłałam dziś do Pani sms-a z zapytaniem czy nadal jest zainteresowana adopcją pieska z łódzkiego schroniska. Przed chwilką zadzwoniła. Po krótkiej rozmowie zaproponowałam,by przyjechała do schroniska .Ja chętnie pokażę jej pieski o które pytała , wtedy dokona wyboru. Powiedziała,że postara się w maju dojechać. Przed przyjazdem zadzwoni i umówimy się na odpowiedni dzień. -
[B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Karoluch[/SIZE][/FONT][/B] ogromne podziękowania dla Ciebie i Twojej połówki za serce jakie okazaliście w tym najważniejszym okresie dla Miłka. Jesteście wspaniałymi ,niepowtarzalnymi ludźmi o sercach wrażliwych na niedolę bezbronnych ,skrzywdzonych przez okrutny los zwierząt. Dziękuję Wam za to ,że jesteście :Rose: [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Miłeczku[/SIZE][/FONT] [/B]mój skarbie, powodzenia :loveu: Obyś trafił do wspaniałej rodziny,która pokocha cię całym sercem. Z utęsknieniem czekamy na wieści i fotki . [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/118/0fbad47dc3d60e3e.jpg[/IMG][/URL]
-
Psi smutek-teraz radosc,w kochajacym domku !!!
anovip1 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Czy coś wiadomo , Pani się kontaktowała ?[/quote] Niestety,cisza. Może jutro zadzwoni. -
[quote name='malagos']Żartujesz?? To ten, ktorego szukałyscie? Sam wrócił? Ale numer![/quote] Sam wrócił.... Jest niesamowity,cudowny,wspaniały :loveu: Więcej dowiesz się na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/fpr-zwp-watek-fundacji-pomagajmy-razem-zwierzeta-w-potrzebie-w-lodzi-121908/index25.html#post12233276[/URL]
-
[quote name='rita60']O matko jaki zmeczony:-([B]anovip1[/B] jestes w trudnej sytuacji:shake:tez bym sie poryczala,myslalam,ze takie historie tak jak piszesz zdarzaja sie w powiesciach:roll:[/quote] Ja równiez myślałam,że pisarze tworzą wyciskacze łez ,a ludzie czytają ,ryczą i marzą o takim ideale psa. .....Aż tu nagle życie pisze mi taki scenariusz :shake: Tylko siąść i płakać....
-
[SIZE=5][COLOR=red]"[B][FONT=Palatino Linotype]Lessie wróć [/FONT][/B]"[/COLOR][/SIZE] -zawsze myślałam,że to niezwykła, wzruszająca ,wymyślona przez autora historia o wielkiej przyjaźni człowieka i psa. Psa cudownego, jedynego w swoim rodzaju,niepowtarzalnego ....... Dziś wiem jak bardzo się myliłam. Tam daleko w obcym mieście,tak bardzo zagubiony,wystraszony do granic wytrzymałości ......... Po naszych szalonych, niesamowitych poszukiwaniach, gonitwach wrócił do schroniska sam. Malutki ,taki zwykły ,niesamowity , najwierniejszy na świecie kundelek.... Brak mi słów ,by Wam opisać jego reakcję ,gdy mnie zauważył w schronisku ....... Tego pisku,skowytu ,płaczu nigdy w życiu nie zapomnę . Zaryczana wytuliłam maleństwo i wycałowałam. Nie mogłam zostawić go w schronisku. Zabrałam do domu. Przez całe dnie odsypia trudy minionego tygodnia . Co dalej , nie mam pojęcia :shake: :-( Dziękuję za pomoc w tygodniowych poszukiwaniach niezwykłej, niezastąpionej [COLOR=red][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]szajbus i jej rodzinie[/SIZE][/FONT][/B] , [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][B]Patrycji [/B][/SIZE][/FONT], [SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][B]Kamilowi, [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][B]Ursa -Majorowi [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] który w momencie na nasze wezwanie pojawił się w Brzezinach ,[B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=red]ewatonieja[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Oto nasz bohater - oryginał [SIZE=6]Lessie [/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/112/b3f7ad7bce9749db.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/117/e5ce16a74c9221e5.jpg[/IMG][/URL] w takiej pozycji wypoczywał[/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/112/6e674dae9f56dde6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/112/9198dc6bd4a2b03a.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/117/a5e1c7e6cd5775e6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
[SIZE=5][COLOR=red]"[B][FONT=Palatino Linotype]Lessie wróć [/FONT][/B]"[/COLOR][/SIZE] -zawsze myślałam,że to niezwykła, wzruszająca ,wymyślona przez autora historia o wielkiej przyjaźni człowieka i psa. Psa cudownego, jedynego w swoim rodzaju,niepowtarzalnego ....... Dziś wiem jak bardzo się myliłam. Tam daleko w obcym mieście,tak bardzo zagubiony,wystraszony do granic wytrzymałości ......... Po naszych szalonych, niesamowitych poszukiwaniach, gonitwach wrócił do schroniska sam. Malutki ,taki zwykły ,niesamowity , najwierniejszy na świecie kundelek.... Brak mi słów ,by Wam opisać jego reakcję ,gdy mnie zauważył w schronisku ....... Tego pisku,skowytu ,płaczu nigdy w życiu nie zapomnę . Zaryczana wytuliłam maleństwo i wycałowałam. Nie mogłam zostawić go w schronisku. Zabrałam do domu. Przez całe dnie odsypia trudy minionego tygodnia . Co dalej , nie mam pojęcia :shake: :-( Dziękuję za pomoc w tygodniowych poszukiwaniach niezwykłej, niezastąpionej [COLOR=red][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]szajbus i jej rodzinie[/SIZE][/FONT][/B] , [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][B]Patrycji [/B][/SIZE][/FONT], [SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][B]Kamilowi, [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][B]Ursa -Majorowi[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] który w momencie na nasze wezwanie pojawił się w Brzezinach ,[B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=red]ewatonieja[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Oto nasz bohater - oryginał [SIZE=6]Lessie [/SIZE][/SIZE][/FONT][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/112/b3f7ad7bce9749db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/117/e5ce16a74c9221e5.jpg[/IMG][/URL] w takiej pozycji wypoczywał [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/112/6e674dae9f56dde6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/112/9198dc6bd4a2b03a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/117/a5e1c7e6cd5775e6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
anovip1 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Ciocia [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]szajbus[/SIZE][/FONT][/B] z ukochanym [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Zuluskiem[/SIZE][/FONT][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/111/9f0691e75eb0c5f3.jpg[/IMG][/URL] -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
anovip1 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Ciocia [B]Szajbus [/B]dziś wytuliła i wycałowała[B] Stefanka[/B] :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/116/54e3774d77857f8a.jpg[/IMG][/URL] -
Psi smutek-teraz radosc,w kochajacym domku !!!
anovip1 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Nie kontaktowano się ze mną jeszcze w sprawie piesków. Rito jeszcze Mamba ma szansę nie martw się . -
Psi smutek-teraz radosc,w kochajacym domku !!!
anovip1 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Anovip1 - jestem po rozmowie z Panią . Przekazałam Twoje namiary ;)[/quote] Super,czekam na telefon. Jutro będę na akcji poszukiwania zaginionego , schroniskowego psiaka w Brzezinach. Jeśli będzie miała problem z dodzwonieniem się do mnie, proszę wytłumaczcie. Wieczorkiem powinnam już dojechać do domu. -
Ania zauważyła psiaka .Najprawdopodobniej potrącił go samochód ,kuleje. Jest wystraszony do granic wytrzymałości. Ania nadal biega z nim po mieście. [CENTER][SIZE=4]Jutro rozpoczyna się weekend[/SIZE][/CENTER] [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][COLOR=red][B]POTRZEBUJEMY POMOCY !!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=red][B]NAJLEPIEJ LUDZI DYSPONUJĄCYCH SAMOCHODAMI[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][SIZE=3][B]Gdybyśmy zebrali grupę choć 3-4 smochodów ,łatwiej można by przeczesać miasto w poszukiwaniu psiaka[/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=blue]Jeśli go zlokalizujemy niezawodny [B][SIZE=5][COLOR=navy]URSA-MAJOR[/COLOR][/SIZE][/B] natychmiast dojedzie do nas i strzeli do pieska zastrzykiem usypiającym[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][COLOR=#0000ff][B]:-( [COLOR=red]PROSIMY o POMOC :-( [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][COLOR=red]:placz: POMÓŻCIE !!!!!:placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/111/1d2835f8eead35b7.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=black]Taki był radosny piesio, a teraz .... :-([/COLOR][/CENTER]
-
Ania zauważyła psiaka .Najprawdopodobniej potrącił go samochód ,kuleje. Jest wystraszony do granic wytrzymałości. Ania nadal biega z nim po mieście. [CENTER][SIZE=4]Jutro rozpoczyna się weekend[/SIZE][/CENTER] [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][COLOR=red][B]POTRZEBUJEMY POMOCY !!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=red][B]NAJLEPIEJ LUDZI DYSPONUJĄCYCH SAMOCHODAMI[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][SIZE=3][B]Gdybyśmy zebrali grupę choć 3-4 smochodów ,łatwiej można by przeczesać miasto w poszukiwaniu psiaka[/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=blue]Jeśli go zlokalizujemy niezawodny [B][SIZE=5][COLOR=navy]URSA-MAJOR[/COLOR][/SIZE][/B] natychmiast dojedzie do nas i strzeli do pieska zastrzykiem usypiającym[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][COLOR=#0000ff][B]:-( [COLOR=red]PROSIMY o POMOC :-( [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][COLOR=red]:placz: POMÓŻCIE !!!!!:placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/111/1d2835f8eead35b7.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=black]Taki był radosny piesio , a teraz....:-([/COLOR][/CENTER]
-
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
anovip1 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciapuś']Są 3 domki zainteresowane Zuluskiem To ogłoszenie to strzał w 10[/quote] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][B]Zulusek[/B][/SIZE][/FONT] chyba wyczuwa co się szykuje Troszkę mu do uszka dziś szepnęłam ,wytuliłam go i wycałowałam :loveu: Sami zobaczcie jaki jego pychol jest jest uśmiechnięty :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/114/1479972aaaa41505.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/115/4dfb525f1e630ce2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/115/4d492372d58daf34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/115/2e820a1be9b1d40d.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='nika28']Ciotki, [B]szukamy transportu [COLOR=red]Łódź - Janów Lubelski[/COLOR][/B] dla Jupitera. Państwo długo się zastanawiali, dzisiaj mieli jechać jeszcze do schroniska w Zamościu ale... nie mogli. Zakochali się w Jupiterku i nie chcą żadnego innego psa.[/quote] nika28 Nie wiem, czy dobrze postapiłam ,ale była chętna osoba na Jupiterka. Z naszej rozmowy wywnioskowałam, iż domek w Janowie Lubelskim jest zdecydowany na 100% adoptować go, więc by drugi piesek dostał szansę na domek zaprezentowałam im innego . Piesek zamieszkał w Rzgowie. :mad:Domku Jupiterka, nie ociągaj się :lol:
-
[quote name='szajbus']Osiedle Przedwiośnie, Głowackiego, Kulczyńskiego przeczesane, równiez cały kwadrat gdzie był adoptowany. Na Polnej go dziś nie było, może wróci jak się wyciszy po wczorajszym pościgu. Ludzie reagują na ogłoszenia, dzwonią, ale podobnie jak wczoraj - alarmy fałszywe. Ja wysiadam ze zmęczenia, nogi nie chcą mnie już nosić. Iwonka nie chcę cie załamywać, ale dostałam telefon od jednej pani, która również przeczesuje miasto. Pani Ania jest zaniepokojona, ze on tam wczoraj leżał. Poinformowała mnie, ze na tym terenie jest wysp kleszczy i parę przypadków babszjozy. RATUNKU!!!!!!!!![/quote] Anuś jeżeli jest to pocieszające, to przed wydaniem go ze schroniska dopilnowałam, by był zabezpieczony na kleszcze. Dziękuje za pomoc Tobie i tym mieszkańcom Brzezin których serca poruszył los biednego , bezbronnego zagubionego wśród nieznanych ludzi ,w obcym mieście psiaka.
-
[quote name='ewatonieja']rozumiem ze oprócz Helgi nikt więcej nie deklarował chęci pomocy?:shake:[/quote] :-( :shake: Niestety :-( :shake: To tylko zwykły schroniskowy Burek. Adoptował go facet ,jemu zwiał więc niech go sobie szuka -pewnie tak wszyscy myślą. Mam wrażenie,że nikt nie traktuje problemu jako na tragedii nieszczęsnego psiaka ,który stracił wszystko co miał na tym świecie. Jestem załamana :placz: Ewatonieja w poniedziałek nie spotkałyśmy go. Ciebie nie poznał jako łowcy więc w Tobie nadzieja..... choć sama w to nie wierzę. On jest spanikowany do maksimum. Co robić ? :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='karoluch']jeśli da radę uzbierać ok. 100 zł to może warto pomyśleć o odstrzeleniu go? Pan prowadzący hodowlę ONków w Łodzi ma duże doświadczenie i chętnie pomaga w takich sprawach, zresztą wiem, że współpracował już z dziewczynami z Łodzi. mogę podać numer na pw[/quote] Psiaka widziałam w niedzielę,gdy dojechałam do Brzezin . Znał mnie,tuliłam go na kolanach,byłam pewna że do mnie dojdzie -niestety. Jest zbyt wystraszony i zgubiony . Sam w obcym mieście ....:-( Profesjonalizm i fachowość hodowcy owczarków niemieckich jest mi znana. Postanowiłam zadzwonić i poprosić o pomoc . Zbyszek zjawił się praktycznie w kilka chwil, za co mu ogromnie dziękuję. Niestety było nas zbyt mało ,by móc ponownie zlokalizować wystraszonego już psiaka. Gdyby było więcej osób do pomocy,psiak pewnie grzał by pupkę w domku .... niestety :-( Na dodatek pies porusza sie w bardzo ruchliwej okolicy. Tam jeżdża TIR-y :placz:
-
Psi smutek-teraz radosc,w kochajacym domku !!!
anovip1 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Iwuś :loveu:, Anovip :loveu:, dziękuję za rozmowę. Mam nadzieję, że coś miłego wyniknie z niej dla którejś z łódzkich kruszyn! :lol:[/quote] Iwa77 i ja jesteśmy w kontakcie. Czekam na tetefon od pani z Warszawy .Przygotuję dla niej zestaw łódzkich biedulek. Choć przyznaję, że te o które prosi są cudowne i bardzo potrzebują pomocy. -
Wróciliśmy . Jestem załamana,zrezygnowana .........i nie mam pomysłu by go złapać :shake: Chciałam przechytrzyć psiaka ,wzięłam moją sunię Majkę na wabia. Wszystkie psy z Brzezin za nią biegały ......wszystkie oprócz Iva Jest mądrym ,łagodnym psem . Przeżył tragedię.Zmarł jego ukochany pan. Został sam. Schronisko było jego azylem,tam czuł sie dobrze . Smutne to,ale niestety prawdziwe. Teraz został sam ,bez nikogo ,w obcycm mieście . Jest bardzo zagubiony i wytraszony , wręcz przerażony. Boi się wszystkiego i wszystkich. Każdy jest jego wrogiem. Ja ,szajbus,moja rodzina:-( ...przed nami wszystkimi ucieka ....... tragedia :placz: Na dodatek złego kuleje .....co się stało, nie wiemy. Samochód, pogryzienie ,może kopnięcie :placz: Tego psa nie można skazać na bezdomność. Tyle już przeżył i to w jakim stanie jest obecnie jest ponad jego siły. Helgo,chętnie z Tobą do Brzezin pojadę. Boję się , czy on nie ucieknie. Ja z samochodu nie powinnam nawet wysiadać,by nie czuł zagrożenia . Sama nie wiem co robić. Będziemy jechać 1 maja ,im więcej nas tym szybciej można go zlokalizować...... może się uda go złapać. Uwierzcie, on wart jest by mu pomóc. A pomoc jest bardzo potrzebna.