-
Posts
1608 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anovip1
-
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
anovip1 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']No to czekamy![/quote] A na co tu czekać ? :angryy: ....... zastanawiać się będą jak wszyscy :angryy: Niech mają na tyle odwagi ,by powiedzieć prawdę :mad: [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6]:loveu: Zulusek :loveu:[/SIZE][/FONT][/B] czeka na wspaniały,taki cudowny domek i ludzi którzy go pokochają [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/120/3c2df0892a47eed3.jpg[/IMG][/URL] -
[CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][B] Aga prosi o domek [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][B]:-( :-( :-( :-( :-( Czy ktoś pokocha Agunię ? :-( :-( :-([/B][/SIZE][/FONT] :-( :-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/120/cccac6da3e7a573e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/120/de8d80a065d206b4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
*FPR-ZwP*- Max nareszcie w swoim domku!!! :-)
anovip1 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Maksio jest idealnym psem . Czy domki tego nie widzą? -
Wspaniałe wiadomości :multi: Ciapulko szybciutko zdrowiej. Teraz u boku Lali szybciutko maleństwo dojdzie do siebie :lol: Cudownie,bardzo się cieszę :multi: A co Ciapuś na to, nie jest zazdrosny ?
-
W łódzkim schronisku czeka na domek takie cudo. Piękny ,malutki piesio . [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=6]Marianek [/SIZE] nr 316[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=red]wiek [SIZE=6]7[/SIZE] lat[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] Jest bardzo wystraszony ,ciężko znosi schroniskowe warunki. Bardzo pragnie bliskości człowieka , jego miłości. W boksie nie wchodzi w konflikty ,wręcz unika ich. Domek jest mu bardzo potrzebny. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/120/e20c7ff304fad7bd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/120/5c2318cd9003d7e2.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Anuś [/SIZE][/FONT][/B]:crazyeye: chyba z prędkością światła naprodukowałaś te ogłoszenia. Szatan nie kobieta z Ciebie :evil_lol: Dziękuję :Rose: [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][B]Maleńka gwiazdeczka prosi o miłość i domek :-([/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/116/7f1342b0244871ec.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/B]
-
*FPR-ZwP*- Max nareszcie w swoim domku!!! :-)
anovip1 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Maksio [/SIZE][/FONT][/B]prosi o domek :-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/119/19df043bb9d858de.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
[quote name='DIF']Czy sunieczka jest wysterylizowana, bo jakoś nie doczytałam....:oops: Jeśli nie to czy będzie przed ew. adopcją? ps. śliczna jest!:-([/quote] Rozmawiałam już z lekarzami na temat sterylizacji Agusi. W najbliższych dniach będzie poddana zabiegowi. [CENTER]Delikatna ślicznotka [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Aga [/SIZE][/FONT][/B] prosi o domek !!![/CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/115/3764dead7f90bc9e.jpg[/IMG][/URL]
-
[LEFT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]Cudowny, radosny pychol z Rabbisia [B]:lol: :multi:[/B][/SIZE][/FONT][/LEFT]
-
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
anovip1 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][COLOR=red][B]Kto mnie wreszcie pokocha?[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/115/740b121f7a021fe8.jpg[/IMG][/URL] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=red]Harnaś[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=black]wbrew pozorom to nieduży delikatny piesek[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/119/5f72e03d95c16c3f.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
anovip1 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Fotka dla tych ,którzy przechodzą obojętnie obok [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Stefcia[/SIZE][/FONT][/B] :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/119/ce14527819fbd559.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Cudownie,że tak szybciutko napisali i nadesłali zdjęcia . Przyznam,że jestem pod wrażeniem tej adopcji. Rodzina rzeczywiście wspaniała. Tak bardzo się cieszę :lol: :multi: Powodzenia Miłeczku :loveu: Czekamy na dalsze wieści i foteczki.
-
Psi smutek-teraz radosc,w kochajacym domku !!!
anovip1 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Śliczne smutne oczęta [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Mambusi [/SIZE][/FONT][/B]proszą o domeczek :-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/119/ccc0a990bdd02dff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/119/64d5020623b01e92.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
[quote name='nika28']Cioteczki, mam dom dla Minutki, nr. 894 :multi: Tylko czy ona nadal jest w schronisku ??? :roll: [/quote] Jutro najprawdopodobniej będę ,mogę sprawdzić ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/115/4be7afe4b94b5877.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/119/6805b8f82d500d01.jpg[/IMG][/URL]
-
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
anovip1 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Oj [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Zulusku[/SIZE][/FONT][/B] ile ty jeszcze będziesz czekał na ten domek ?[/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/115/2ca954942203540c.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]A tymczasem Zulus bawi się z kolegami :lol:[/CENTER] -
[quote name='rita60']Sliczny,kochany Tuptus,spi bo teraz czuje sie bezpiecznie,bo Ty jestes przy nim:roll:nasz łodzki bohater,taki malutki,ale o wielkim serduszku. Wymiziaj go od cioteczki Rity i szepnij mu na uszko,ze jest wielki-na pewno zrozumie.[/quote] Oczywiście,ze zrozumie .Szepnęłam mu do ucholka i ucałowałam. On jest taki słodziutki. Tuptuchol podziękował cioci Ricie za pamięć i pozdrawia :lol:
-
[CENTER][B]:Rose:[/B] Dziekuję Natalko za banerki dla Agusi [B]:Rose:[/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/119/ee976b4f8175aa01.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]Nie pozwólmy temu maleństwu dłużej czekać !!! [FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][B]Kto pokocha sarenkę ?[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
-
[CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6] Kto pokocha Agunię ?[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/119/87c8f096c15f00bf.jpg[/IMG][/URL] [B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/119/ec64f2cf16bce77a.jpg[/IMG][/URL][/B] [B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/115/19bcf0308350718e.jpg[/IMG][/URL][/B] [/CENTER]
-
[CENTER][FONT=Palatino Linotype][COLOR=red][B][SIZE=7]Aga [/SIZE][SIZE=4]nr schroniskowy [/SIZE][SIZE=5]716[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=#ff0000]wiek [SIZE=5]2[/SIZE] latka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=#ff0000][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/109/bbdb8482edd552d3.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] Śliczna ,delikatna,subtelna kruszynka. Okrutny los zadrwił z niej . W mroźny zimowy dzień trafiła do ponurego, zimnego schroniskowego boksu. Zagubiona, smutna,bez swojego ukochanego człowieka,tuli się do opiekunów,prosząc choćby o dotyk dłoni :-( Wtulona w ramiona człowieka ,szukająca poczucia bezpieczeństwa staje się radosną wesołą sunieczką. Niestety,trafnie wyczuwa moment rozstania. Wtedy jej delikatne łapinki chwytają mocno człowieka i Agunia zaczyna płakać. Nie piszczeć ,czy szczekać :shake: Ona po prostu cichutko płacze :-( Agunia bardzo ciężko znosi schroniskowe warunki. Jej delikatne ciałko powinno leżeć na poduchach ,czy kanapie . Niestety na razie zimna glazura ,lub paleta drewniana - jeśli współtowarzysze niedoli pozwolą - to jej posłanie. Jej smutne proszące oczęta błagają o pomoc :-( Nie sposób przejść obok by nie zapamiętać tego smutnego proszącego spojrzenia !!! Mimo tragedii jaką przeżyła nadal ufa człowiekowi. Nie pozwólmy jej zmarnieć w kącie schroniskowego boksu !!! Ona nadal kocha człowieka !!! [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/109/f6ab81edb8efe97c.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/109/abd6cdf509130783.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/109/43fd91dbaba79a76.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/105/69d0cd5e7b2b1e01.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][SIZE=6]Aga[/SIZE] błaga o miłość i domek !!!!![/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] Przebywa w łódzkim schronisku od 25.02.2009r. [LEFT]Kontakt w sprawie adopcji : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Iwona tel. 886-303-309 [/LEFT]
-
[quote name='rita60']Łodzkie psiaki czekaja na domki:roll: [B]anovip1 [/B]co słychac u Twojej Lassie w wydaniu meskim:lol:[/quote] Lessi ,czyli malutki Tuptuś ,który samotnie nocą przytuptał taki kawał drogi. Nie mam pojęcia jak to sie stało. Ciężko w to uwierzyć,ale to fakt. O godz.22 był jeszcze w Brzezinach,a o 8 rano juz przy schronisku. Jeździmy autobusem do schroniska odwiedzić pieski,pomóc im i wracamy. Nie mogłam go tam zostawić ........ te jego niesamowite oczy. Jest bardzo grzeczniutki,spokojniutki. Najprawdopodobniej mieszkał w bloku. Pięknie jeździ windą, chodzi po schodach, autobus też nie jest mu obcy. Kiedyś miał kogoś ,kto bardzo dużo z nim rozmawiał. On rozumie wszystko,co się do niego mówi. Mam wrażenie,że on cały czas odsypia trudy minionego, koszmarnego tygodnia. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/115/c4f83602b313c53a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='karoluch']dziękujemy :oops: ale największe gratulacje należą się samemu Miłkowi za dzielne zniesienie podróży. Dotarł szczęśliwie, jak zwykle grzeczny i kochany. Nocował u Beate a potem ruszył w dalszą podróż do domu docelowego. Państwo mieszkają w domu sami, tak więc Miłek będzie rozpieszczanym jedynakiem. Gdy dojechał na miejsce, rodzina nie mogła się doczekać aż wyjdzie z kontenerka. Miłek ochoczo z niego wybiegł, został wyprzytulany, wycałowany i od razu zabrany na spacer, żeby rozprostować kości. Z relacji Beate wynika, że rodzina jest naprawdę bardzo fajna. Miłek był grzeczny i spokojny, nie widać było, żeby tęsknił.[/quote] Cudowne wiadomości :lol: Jaki mądry ten nasz ;) Miłeczek i grzeczniusi. Dobrze ,że trafił na taką wspaniałą rodzinę :lol:
-
[quote name='aneta355']Miejsce nad rzeką to u nas w Nysie - tu wyleguję się z Koreczkiem. Musimy tylko wcześniej zająć sobie miejsce :cool1:[/quote] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][SIZE=6]aneta355 [/SIZE] [SIZE=4]jesteś wspaniała[/SIZE][/SIZE][/FONT][/B] :loveu: Gdy pierwszy raz zobaczyłam proszące oczy Korka wiedziałam, że ten pies potrzebuje pomocy i cudownego domku. Trzeba mu pomóc,bo sam nie da rady w schronisku :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/113/5ddd20982c0687c2.jpg[/IMG][/URL] Rzeczywiście dałaś Korkowi domek jak z bajki. Korek ma cudownych mądrych,odpowiedzialnych opiekunów i najwspanialszy dom :multi: Jest teraz wspaniałym ,radosnym, cudownym psem. Dziękuję :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/394affc5170c235e.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/111/394affc5170c235e.jpg[/IMG][/URL]