Jump to content
Dogomania

Dorot131

Members
  • Posts

    889
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dorot131

  1. nie wiem o co chodzi z tą atmosferą lecz jak obiecalam wplacilam 20 zł plus drugie 20 od mojego męza i przykro mi ze tylko tyle mogę trzymam kciuki za zdrowie chudzielca pozdrawiam
  2. cos sie barnaba w hoteliku nam zasiedzial chyba mu tam dobrze
  3. to wspaniale ze potrafil sie przystosowac choc wydawal sie przypadkiem beznadziejnym. ale to wielka zasluga wielu ciotek ktore sie nim tak wspaniale zaopiekowaly
  4. dzieki bylam w banku i juz sobie poradzilam
  5. mam konto w banku zachodnim prosze o dokladny adres inaczej nie pojdzie
  6. ten usmiech wart miliony a mnie stac tylko na 50 zet zaraz robie przelew
  7. jak pisalam wczoraj u drwala poszlo dla apollo 50 zl od wikarek
  8. nam dziekowac nie ma za co podziekowania naleza sie wam za to co dla tych biedakow robicie. niebawem w imieniu siostry wplace 50 zl dla apolla czy to konto co dla drwala??
  9. dziekuje popoludniu zrobie przelew
  10. witam tez dorzuce dla piesia 20 zet/miesiac jak dlugo bede mogla lub jak dlugo to bedzie konieczne . prosze o nr.konta
  11. drwal tak mnie porszyl bo wydawal sie byc beznadziejnym przupadkiem .oby ci sie udalo piesku
  12. ciesze sie bo juz chcialam biegnac do banku na poszukiwanie drwalikowych pieniazkow
  13. nie o te taka sama kwota ale od wikarek prosze sprawdz albo musze udac sie do banku i wyjasniac
  14. Witam, Przed świętami przesłałam w imieniu Wikarek grosik dla Naszego ulubieńca Drwala, proszę potwierdźcie czy doszły Pozdrawiam
  15. jak wczesniej pisalam podalam namiar na watek drwala siostrze jej nick to wikarek poczytala i tez dorzuci grosik dla chlopaka. poznac drwala osobiscie jak pisala jagienka chetnie ale......moglabym wpasc po same uszy a w domu mam typowego jedynaka asa.
  16. nie ma co przepraszac dobrze wiedziec ze kasa doszla . dodam ze podalam namiar na watek drwala siostrze zaczela czytac i tez cos niebawem dorzuci. pozdrawiam
×
×
  • Create New...