Jump to content
Dogomania

Dorot131

Members
  • Posts

    889
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dorot131

  1. dziś poleciały 3 opakowania kreonu , ode mnie oraz od wikarek ( ups.. od Mikołaja)
  2. [quote name='wikarek']a u mnie był Mikołaj i zostawił kreon dla Barnaby. Dorot co ty na to będziesz cos miała czy mam słac sama?[/QUOTE] zapewne i u mnie coś zostawił także wstrzymaj się z wysyłką
  3. [quote name='Maciek777']Potwierdzam odbiór tego jednego opakowania Kreonu oraz paczki Dentastix:) Bardzo dziękujemy:)[/QUOTE] Super ze jest, ze slaska szybciej doszła niż z małopolski:multi:
  4. [quote name='Maciek777']I wczoraj doleciały:) Za co bardzo dziękujemy:)[/QUOTE] Poczta Polska szokuje:crazyeye: tak szybko ,również się cieszymy że doszly, po cichu powiem że niebawem jeszcze jedno opakowanie od Wikarek dojdzie
  5. [quote name='wikarek']Dorot wysłałaś już? bo ja mam jeszcze jeden to by poszły razem[/QUOTE] Oj właśnie pooooleciały
  6. Prosze podać adres ,bo mi się zapodział ,wiem że gdzieś był podany jednak nie umiem znaleźć
  7. mam dla Barnaby 2 opakowania Kreonu ,po niedzieli wyślę
  8. [quote name='Javena']Bardzo dziekuję za chęc pomocy.Napewno jak zaistnieje taka potrzeba,będę wiedziała ,gdzie uderzyc:) Mętków ,to wioseczka k/ Babic między Chrzanowem a Zatorem .Zarówno tu ,jak i tu musza czasem jechać. woj.małopolskie [URL]http://mapy.eholiday.pl/dojazd-metkow-babice-chrzanow.html[/URL] Z Rudy Ślaskiej ,jest kawałek.[/QUOTE] Gdy zajdzie potrzeba jakoś damy radę, jednak prosimy o info trochę wczesniej by się zorganizowac
  9. Witam. wątek podczytuję od jakiegoś czasu , jesli będzie potrzeba zawiezć do lekarza ,mój mąż który dysponuje czasem i oczywiscie samochodem podejmie się tego. Jesteśmy z Rudy Sląskiej (domyslam się że nie jest to zbyt daleko od nas jednak prosiłabym o dokładny adres.) Też uważamy że trzeba sobie pomagać
  10. [quote name='bela51']Ja tez bardzo serdecznie dziekuje Dorot131 oraz gosiaczek1984 za wsparcie Barniego lekami. To naprawde olbrzymia pomoc :loveu:[/QUOTE] nie ma za co :oops: dopóki będę mogła w miarę możliwosci pomogę . gdy się przeczyta w jakich warunkach Barni przebywa to łatwo się pomaga. chociaż mam złe doświadczenia z dogo (biedny sakuś) do dziś mam wyrzuty sumienia ze płaciłam na jego pobyt w "CZARODZIEJSKIM MIEJSCU"
  11. mam dla barnaby 50 tabletek kreonu ,niebawem wyslę
  12. a mówia ze poczta żle dziala:lol:.
  13. dziś wysłalam oolecomym prosto do barnaby:lol:
  14. a ja tez mam dla barnaby kreon--dzięki milej pani z apteki jest to 50 sztuk. proszę o adres gdzie przebywa piesio bym mogła wyslać
  15. [quote name='bela51']Co u Ciebie chłopaku słychac ? Nikt Cie nie odwiedza... Czy Kreon doszedł ?[/QUOTE] i ja odwiedzam .ciągle ale tak po cichutku
  16. jestem i ja. będę myśleć jak mogę pomóc jednak tylko finansowo
  17. ja jestem codziennie ale dyskretnie . a ze barni zdrowy oby tak dalej
  18. piękny ten barniś i super ze jest lepiej ze zdrówkiem ,oby tak dalej
  19. Witam. W sobotę pobrali się Ania M i Jarek B z Nowej Huty i życzyli sobie by zamiast kwiatów wspomóc jakąś biedę owczarkowatą, trafiło na Groma. Co niniejszym czynimy, po 50 od wikarek i ode mnie. Z Odwagą Gromisia to burzę zdecydowanie najlepiej przeczekać pod stołem:cool3:. pozdrawiam
  20. witam ja podobnie jak wikarek będe miała coś dla grom proszę o konto
  21. witam wikarek witam
  22. witam deklaruje 20 miesiecznie
×
×
  • Create New...