Podejrzewam, i wogole wiem, ze w tyg nic nie sie dzieje. Siedzi w boksie, szczeka, potem jedzenenie i noc. I tak do weekendu kiedy przyjedziesz i wezmiesz go na spacer.:lol:
ale ja jestm bardzo zla ze nie wzieli(nie z ich winy) tarzanicy.....
To niech przyjezdza! a najlepiej by bylo jakby Puchacz w czasie ogladania byl na wybiegu. Bo wtedy jest mily:)
a i najwazniejsze! Nika znalazla dom dla Mikiego! dzis byli go ogladac i jest im go zal i wogole,wezma go ale najpierw musza skonczyc remont.
wiec wielka szansa dla niego!
Byli. I tak jak myslalam..
chcieli wziac Tarzanice razem z matka:crazyeye: po tym jak im Agnieszka powiedziala im ze najlepiej jakby poszly dwie.(ze moze Felicja sie oswoi itp.)
Po rozmowach.. wzieli jakiegos malego kotka z tymczasu.
:roll:
A ty sie ze mnie smialas jak mowilam ze pyszek labladora!!
P.s dzis w azylu byl pan i chcial labka, nie daj Boze mixa. musial byc labrador czystej krwi.
ale w azylu jest 5 szczeniakow. Dwie siostry (chudziutkie, one sa chyba z Krezla) i taka trojka malutka, puchata. Nie wiem skad sa bo dzis przyszly (?)
I to jest napewno jeden chlopak i dwie dziewuchy.
hmm ja juz myslalm w azylu:)
niech ta taka miniaturka wyzla bedzie Candy, bo jest taka slodka!:loveu: jej siora hmmm Hajfa:)
a chlopiec Likier bo tamte z rodzenstwa 2 to suczki nie? przynajmniej jedna napewno!
nie, ale napisalam dla innych ktorzy jeszcze nie ogarniaja psow w azylu:)
a powiedz mi czy szczeniaki maja imiona i numerki? i czy Ramzes ma numerek.
bedziemy sie starac zeby ja zabrali!
[quote name='izzie1983']Które psy go interesowały? Jak bardzo? :razz: Mam nadzieję, że to nie ten z maską na twarzy :lol:[/quote]
nie wiem jakie bo chowalam koty, ale ten taki skunks;p co byl lysy a mial ztylu blond kite haha.