Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Kto go przygarnie??? Naprawde nikt nie chce??? :shake:
  2. Podnoszę!!!!
  3. Nie ma za co, to naprawdę piękny psiak :loveu:
  4. Jaki śliczny psiak!!! Podnoszę!!!!
  5. Jaki piękny!!! Co z tego że jest stary??? Starsze psy też zasługują na domek!
  6. Śliczna jest! Domek szybko!
  7. Ja mam owczarka szkockiego długowłosego :p
  8. Ktoś z Łodzi był zainteresowany dużym psem. Jeszcze do niego zadzwonie i się dowiem czy jeszcze chce.
  9. Wiem majga, nie zabiore Barego bez zgody jego pani.
  10. Karolina, wstaw zdjęcia Barego na [URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=496321#post496321[/URL]
  11. nie wiem, muszę się dowiedzieć. Na razie jeszcze nie wiem nawet jak mam go złapać.:oops:
  12. Słuchajcie, znalazł się tymczas, tylko że w krakowie:oops:.
  13. ma ogloszenie tylko na forum podhalana.
  14. Ja też mam Collie sunie :loveu:
  15. Oto kolejny owczarek podhalański. Nie jest w schronisku, tylko błąka się po osiedlu. T wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108214&page=7[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/203/1713d0321e1abce1.jpg[/IMG][/URL]
  16. Ok, jedno skopiowałam i napisałam że więcej zdjęć na stronie 6 :p
  17. Na moim osiedlu błąka się jeszcze jeden pies. Owczarek podhalański. Długo już się błąka prozę o POMOC!!! Kto wklei zdjęcia bo ja nie umiem:roll:
  18. Zaraz im wyśle wiadomość, a ja nie wiem czy on ucieka czy nie, ale chyba on idzie tylko szukać jedzenia, a póżniej wraca. wiem tylko że ta pani go nie chce.
×
×
  • Create New...