Jump to content
Dogomania

asl

Members
  • Posts

    5866
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asl

  1. Ponawiam swoją prośbę o potwierdzenie przelewu dla Maciusia z pieniążków Sonii - 150 zł. Przelew powinien być już od jakiegoś czasu na podanym koncie. Jeśli nie dotarł, to trzeba to koniecznie wyjaśnić z bankiem a zatem poproszę też i o taką informację w razie niezaksięgowania tych pieniędzy. Tutaj wątek Sonii [url]http://www.dogomania.pl/threads/144093-Sonia-PI%C4%98KNA-WILCZYCA-zosta%C5%82a-zwr%C3%B3cona-z-DS-znowu-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL!!!!/page144[/url]
  2. Dopisuję Lance 30,00 zł przelane od Beli51 :) z bazarku dla Lany. Na tą kwotę składa się wpłata od Donki 15,00 zł :) i od Figanydrzewnej 15,00 :) Dziękuję :) Jutro zrobię przelew za hotelik za mijający miesiąc pobytu Lany w Hoteliku
  3. Dla Kronosa jest u mnie 200,00 zł ze skarbonki Sonii. Tu link do wątku Sonii. http://www.dogomania.pl/threads/144093-Sonia-ju%C5%BC-w-dt-szukamy-ds/page73 Jak będę przelewała za hotelik Kronosa, rozliczę tu i na wątku Sonii.
  4. Na prośbę Israel i Zofiji przelałam dziś 150,00 zł dla Maciusia ze skarbonki Sonii. Tu jej wątek. Po zaksiegowaniu przelewu proszę o potwierdzenie na jej wątku, że pieniążki dotarły. Dziękuję z góry :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/144093-Sonia-ju%C5%BC-w-dt-szukamy-ds/page73[/url]
  5. 150,00 zł przelałam właśnie dla Maciusia (dziś powinny być zaksięgowane u niego te pieniądze, bo to ten sam bank) http://www.dogomania.pl/threads/211503-%C5%9Alepek-Maciu%C5%9B-straci%C5%82-oba-oczka-%28-Ka%C5%BCda-POMOC-potrzebna.Szukamy-domowego-DT-POMOCY!!/page10 100,00 zł przelałam dla Kajtka na fundację lepszy świat 200,00 zł trzymam na razie dla Kronosa u siebie, gdyż bezpośrednio ode mnie pieniądze pójdą na hotelik http://www.dogomania.pl/threads/215381-Kronos-zaniedbany-staruszek-trafi%C5%82-do-schroniska!!/page7 Soni zostaje 97,00 zł W razie gdyby ktoś miał potrzebę wglądu do dowodów przelewy, proszę o pw i prześlę w pdf
  6. Dopisałam 20,00 zł - wpłatę od Lazy (dziękuję bardzo) :) Zaraz porobię przelewy dla Kajtka, Kronosa i Maciusia.
  7. [quote name='Zofija']czyli ja bym poprosiła 100zł dla Kajtusia-piesek z mojego banerka i beli Kron9osa-200zł Czy ktoś ma jeszcze jakiegoś psa w pilnej potrzebie???[/QUOTE] Zosiu napisałam @ ale może tutaj też się upewnię czy pieniądze dla Kajtka mam wysłać na Fundację Lepszy Świat? Belu na którymś bazarku też zostawiłam post (bo skrzyneczkę masz zapchana) z prośbą o podanie nr konta celem przesłania tych dwóch stówek dla Kronosa.
  8. [quote name='bela51']Przed chwila wyslałam zdjecia Lany do Panstwa z Olsztyna. Matko, jak ja bym chciala aby sie im spodobała.... Fajny dom.[/QUOTE] To ja tez trzymam kciuki ...
  9. [quote name='himba']Bardzo dziękuję:) liczy się serce,wyślę numer konta na pw[/QUOTE] Ja również dziękuję :) Nr konta dotarł i przelew właśnie zrobiłam.
  10. Niestety nie mogę nic więcej jak tylko wesprzeć pieska jednorazową drobną cegiełką w wys. 5,00 zł. Jeśli może być, to bardzo bym prosiła o nr konta na pw; z góry dziękuję.
  11. Od Marzeny wpłynęło dla Daszki 11-go października 150,00 zł Dziękuję bardzo :) I dopisuję
  12. Dopisuję 15,00 zł od Zofiji :) I dziękuję :)
  13. Dopisuję Lanie 50 zł od Figanadrzewna :) 10 zł od Berkano (z bazarku na Lanę i Reksa) :) Bardzo dziękuję za te wpłaty :) A Tobie Ciociu Belu za bazarek :)
  14. [quote name='figanadrzewna']Dziękuję za numer konta, wpłaciłam 50 zł. Niech się Lance poszczęści.[/QUOTE] Ja również dołączam się do podziękowań :)
  15. Kocurku pieniążki do Ciebie dotarły dziś na moje konto. 20,97 zł :) Bardzo Ci dziękuję :)
  16. Dziś na konto dla Daszki wpłynęło: 15,00 zł od Jolanty08 oraz 30,00 zł od Krysi. Bardzo dziękuję :) :)
  17. Dziś wpłynęły na moje konto następujące pieniążki dla Aiszy: - 10,00 zł Redpit - 20,00 zł Rencia42 - 20,00 zł Lazy - 10,00 zł Docha - 20,00 zł Pędzelopka Razem 80,00 zł. Dziękuję serdecznie i dopisuję te kwoty do skarbonki Isi :)
  18. Do tych pieniędzy co mam od Kajtka, dopisuję swoją drobną deklarację - 5,00 zł za październik.
  19. Przelałam dla Kronosa jednorazowo 10,00 zł. Więcej niestety nie mogę. I trzymam kciuki aby trafił do Czarodziejki...
  20. [quote name='pędzelopka']Dziewczyny poszła dziś moja deklaracja, powinna być w poniedziałek na koncie. Pozdrawiam :) Wydrapcie Aishę koniecznie za uszkiem.[/QUOTE] Jak tylko wpłynie dam znać :) Z góry dzięki w imieniu Isi :)
  21. [quote name='figanadrzewna']poproszę o numer konta[/QUOTE] Nr konta wysłany :)
  22. [quote name='bela51']Aniu, juz nie wysyłaj nic do Berkano. Ona wpłaci te pieniadze do mnie, a ja przeleje Tobie.[/QUOTE] Belu, już wysłałam rankiem... ale Twoja propozycja jest najlepszym rozwiązaniem. I dziękuję za te 34,00 z bazarku :multi: Dopisuję Lance :)
  23. [quote name='bela51']Aniu, przeslij prosze nr konta z pełnym adresem do BERKANO. Jej bank nie chce przyjąc przelewu.[/QUOTE] O kurczę. Dopiero teraz zauważyłam ten post. Już wysyłam Belu51. Tylko zastanawia mnie to dlaczego nie chcą przyjąć. Zaraz podam nazwę banku i mam nadzieję, że przelew pójdzie. Dane moje konta poszły. W razie czego mogę też podać inne konto - tyle tylko, że mojego męża - a potem zrobić sobie przelew na to gdzie są pieniążki Lanki. Tak w ogóle to martwią mnie te jej finanse. Nie ma wciąż pełnej kwoty, by zapłacić za bieżący miesiąc do 22 października... .
  24. Dopisuję Sonii deklaracje, które spłynęły : od Ossy98 - 10,00 zł oraz od Beli51 - również 10,00 zł Bardzo dziękuję :)
  25. [quote name='Czarodziejka']Wczoraj przyjechały kołderki i podusie od Alli! :) Bardzo dziękujemy! Rozpakowałam wszystko dopiero dziś, bo wcześniej miałam tu mnóstwo pracy, zajęć i zmartwień Doniowym brzuchem i Reksiowymi łapami :-? Jutro jeden jedzie na odciąganie wody, a drugi rozpoczyna kurację sterydową. Daszeńka została dziś obmacana przez wetki i zdiagnozowana bardzo pozytywnie. Guz jest stabilny i nie zapowiada się pęknięcie, które jest wyrokiem niestety....Daszeńka cały dzień przemaszerowała tu i tam. Kilka razy była nad stawem na spacerze - w swoim tempie oczywiście. Wyszła merdając ogonkiem na powitanie lekarek i zebrała same pochwały ;) Slodycz przez duże S :) Kołderki już ułożone i psy po kolei wypróbowywały posłanka. Wciąż jest jeszcze ciepło i nie zamykam grupy najwyższego ryzyka w pomieszczeniu. Ząbalek i Sako nauczyli się już spać na legowiskach, co mnie bardzo cieszy, bo Ząb siura pod siebie idąc, a kupa sama mu wychodzi np. podczas jedzenia. Jeżeli nie zauważy, to się w niej przewróci :-? Dziś narżnął mi podczas kolacyjki wprost na podstawioną mu w tym celu pod ogon łopatę. Trafiłam idealnie, mimo, iż jadł w pozycji kontrapostu gotyckiego i na wpół leżąco ;) A wetki stwierdziły, że się poprawił i ździebko utył 8)[/QUOTE] Czarodziejko, masz z tą kochaną zgrają siedem światów... :) Allu dziękuję za 50,00 zł dla Daszki :) I Cioci Beli również dziękuję za 10,00 zł :) Dopisałam do skarbonki Daszy.
×
×
  • Create New...