-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Tekst z forum 4x4: ale mam zajebiaszczą, kurna, choinę 18 milionów igiełek, 5726 gałązek, 6" wzrostu, 200+100 lampek czerwonych, fpyte bombonierkóf, aniołki, srołki i inne takie i na czubku jeden zuoty. ktoś ma zajebiściejszą?:diabloti::diabloti: Pewien facet chciał przenocować w hotelu, ale wszystkie pokoje były zajęte. - Może ma pan jednak jakiś wolny pokój, albo chociaż jakieś łóżko? Mogę spać gdziekolwiek - poprosił recepcjonistę. - No cóż, mam dwuosobowy pokój w którym mieszka tylko jeden facet i prawdopodobnie byłby zadowolony ze współlokatora, bo to obniżyłoby mu koszty. Ale prawdę mówiąc on chrapie tak głośno, że skarżą się na niego lokatorzy sąsiednich pokoi, tak więc nie wiem, czy będzie pan zainteresowany. - Nie ma sprawy, wezmę ten pokój. Następnego ranka recepcjonista pyta faceta: - Jak się panu spało? - Lepiej niż kiedykolwiek. - A co z chrapaniem - nie przeszkadzało panu? - Nie, natychmiast go uciszyłem. - W jaki sposób? - Już był w łóżku chrapiąc, kiedy wszedłem do pokoju. Przechodząc pocałowałem go w policzek i powiedziałem "Dobranoc, przystojniaku!", a on nie zmrużył oka całą noc obserwując mnie! :diabloti::diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']przyszlam ... slabiutka ale przyszlam :multi:[/quote] Supcio:multi::multi::multi: Cieszkam, że Cię widzę :loveu: -
Ooooooo..............Ozzy się obraził na Was :grins: :grins: :grins:
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]masz mieć ;) odpalę Ci też jak dostanę Noblaz dziedziny literatury :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] O jaaaaaaaa............:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Mam zrzut ekranu, w razie co nie masz szans się wyprzeć tych słów:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Cześć:multi::multi::multi: To znowu JA:loveu::loveu::loveu: Wasza ulubiona dogociółka:loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:placz:Basiu!!!!!!!!!!!!!!!! WRACAJ!!!!!!!!!!!!!!!!:placz: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]u Dżapkowej i Soty są foty :p rymło się mi :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nosz poetka z Ciebie :grins: Jak wydasz swój tomik wierszy to poproszę 1 z dedykacją:diabloti::diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]już wstawiłam dobry link :p kurna to linkowanie a nie cytowanie mnie wykończy :mad: a na focie jast Dżapko , Zuzola i Sota :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Toż to świętego z równowagi wyprowadzi, a co dopiero nas użytkowników dogo:roll: Aha..to lecę im się jeszcze przyjrzeć dokładniej:diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/122fs329172.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:p ładne[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://img357.imageshack.us/img357/6493/tnobraz307iq5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witaj :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Boshe, wiedziałam, że ofiary muszą być, ale czemu w Alicji?????:placz::placz::placz: ładne, ale czyje to zdjęcie???:roll::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ooo Selkecik mój :multi::multi::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]piknie :loveu::cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tak dostrzegłam różnice w nowych brylkach...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zdjęcia są robione pod innym kątem :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Brawo:multi::multi: Dzięki nowym brylkom dostrzeżesz WSZYSTKO:diabloti::diabloti::diabloti: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:..przyszłam zobaczyć kto po nocy się skrada ;)...witaj :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Wiem, że ja to taka dyskretna jestem i taka delikatna jak motylek :grins:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Selket replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=6][COLOR=purple]GDZIE SĄ WSZYSCY, ŻE TAK SIĘ CHCEM ZAPYTAM?????????????:diabloti::diabloti::diabloti: JA PRZYSZŁAM I CISZA??????!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B] -
[SIZE=6][COLOR=magenta]:diabloti::diabloti:PIERWSZA JAM JEST W DNIU DZISIEJSZYM:diabloti::diabloti:[/COLOR][/SIZE]
- 78403 replies
-
[B][SIZE=6][COLOR=yellow]Jabco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To JA!!!!!!!!!!!!!!!!!! TĘSKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]:diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]na ostatnią gwiazdkę jak klikniesz to oceniasz na 5 :multi::multi::multi: te wszystkie malowane lalki oceniłam na 1:pnie lubiam sztuczności i latexu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A gdzie są te lalki?:diabloti: Ja lubię latex, a wręcz jestem do niego przywiązana :grins: Zwłaszcza do tego żółciutkiego na ręcach :grins: Jak sobie grzebię w mięsku :grins:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
A teraz postraszę Was przed snem:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [B][SIZE=6][COLOR=navy]JA[/COLOR][/SIZE][/B] czyli [SIZE=6][COLOR=magenta][B]SELKETOWA [/B][/COLOR][/SIZE]odsłania swą [SIZE=6][COLOR=green][B]PRAWDZIWNĄ TWARZ[/B][/COLOR][/SIZE]:diabloti::diabloti::diabloti: Tylko dla osób o mocnych nerwach:diabloti::diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/42/0383343f4c2cb2e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/306/3257615cb58a93a0.jpg[/IMG][/URL] Ci co przeżyli będą mieli traumę do końca życia:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Jakie piękne okularki Żonkilko:loveu::loveu: Znalazłaś dzięki nim różnicę??:diabloti::diabloti: Alutka, u nas też do kitu jest teraz:roll: Mam nadzieję, ze to się jakoś unormuje albo w te albo we wte i będzie ładnie:multi::multi::multi: -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:razz:zagłosowała ?? oceniła na 5 gwiazdek :razz::razz: bo tam jakieś laski missski w rankingu się ustawiają :mad::mad::mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] eeeeeeeeeeeeee...................... ja to przeżywałam duchowo a nie klikając :roll: Nie wiedziałam, że to trza klikać w gwiazki........:roll:
-
Widziałam:diabloti::diabloti::diabloti: Piękne:diabloti::diabloti::diabloti: Cześć Klocusiowa:loveu:
-
Zobaczcie jaka zjawiskowa sunieczka:loveu::loveu::loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-zjawiskowa-sunia-mix-husky-malamuta-takiego-jeszcze-nie-bylo-127345/#post11446223[/URL]
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
halbinka, cieszkam się:loveu: Iv, :loveu: Żonkilka, myślę, że to nie jest kwestia brylków ino spostrzegalnośći:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]z cyklu znajdź różnice :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images44.fotosik.pl/42/7ec3700f282ee2b9.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images48.fotosik.pl/41/69919d86aa2eb88b.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to mnie się bardzo podoba :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images33.fotosik.pl/427/1c8dbe10c62a67bc.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] I znalazłaś różnicę?:diabloti::diabloti: A dziękuję:loveu: Ami się podobają lukrowane śniegiem listki :grins: Zapomniałam halbinkę i Iv pogrubić post wcześniej:oops: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Iv, dziękuję za komplementy:oops::oops::oops: halbinko, u nas wczoraj taki piękny śnieg padał, a dzisiaj się sporo roztopiło i jest buro. A fotki są z listopada jeszcze:oops: MIeliśmy dzisiaj pójść na spacerek, ale tak mnie głowa bolała, że nie daliśmy rady. :shake: