-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Historia Rockiego, czyli przepiękny Borzoj w nowym domku w Krakowie
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Miałam też jeden "fajny" telefon od jakiegoś zapewne wiejskiego Pana (nie obrażając nikogo ;) ): [COLOR=Blue]ja[/COLOR]/[COLOR=Green]koleś[/COLOR] [COLOR=Green]- eee... ja dzwonię z gazety[/COLOR] [COLOR=Blue]- słucham ?[/COLOR] [COLOR=Green]- pies jest w ogłoszeniu, biorę go[/COLOR] [COLOR=Blue]- ...Rocky może ? Mix borzoja ?[/COLOR] [COLOR=Green]- ta, taki łaciaty ! a duży on ?[/COLOR] [COLOR=Blue]- no jakto chart...[/COLOR] [COLOR=Green]- to ja go biorę ! [/COLOR] [COLOR=Blue]- a przepraszam, gdzie Pan mieszka ?[/COLOR] [COLOR=Green]- na Piłsudzkiego[/COLOR] (:D:D:D) [COLOR=Blue]- w Przemyślu ?[/COLOR] [COLOR=Green]- W CZYM ?![/COLOR] (...) [COLOR=Black]Może to niezbyt kulturalne z mojej strony, ale pod koniec tej rozmowy już [/COLOR]nie wytrzymałam i wybuchnęłam śmiechem do słuchawki... :D:lol: No skąd biorą się tacy ludzie... ? :evil_lol: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
Neczka replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba Quasimodo :evil_lol::evil_lol: [quote name='elmira']Robin Hood szczotkuje Chapka. A Czap odmłodniał :multi: Jak chłopak z domkiem ? Dalej są opory przed wejściem = polko najlepsze ? :razz: -
Szorściakowski wygłaskany najbardziej na świecie :) Sam już powoli podchodzi i nastawia główkę - o tak, głaskanie po główce najbardziej mu się podoba :roll: Cwaniak nauczył się wymuszać te głaski szorstką łapeczką - podchodzi do mnie, ustawia się z boku, że niby nic i unosi łapsko do góry i patrzy tymi bursztynowymi ślepiami spode łba w moją stronę :evil_lol:
-
Chooopaki są przekochane... Tofik wskoczył mi dziś na kolana z rozpędu, a Ciapolek rozłożył się pod nimi do góry brzuszkiem, pomrukując radośnie :loveu: Patrząc w ząbki mam wrażenie, że Ciapota jest troszkę starsza od kudłatego kolegi... chyba, że to poprostu wina wrednego kamienia, który osadza się nierównomiernie :roll: Toficzek jest też bardziej ugodowy - gdy Ciapkowi coś nie spasuje, od razu widać :evil_lol: Na początku pobytu w schronisku, Ciapuś był bardziej zlękniony, nie taki pewny... dziś obaj chłopcy nawet nie próbują hamować swej radości na widok człowieka. Domkuu.... takie wspaniałe serducha tu czekają :modla:
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Atosek przybiegł dziś do bramki przywitać się :loveu: -
Pojechała Sheltuś i w piątek jeszcze maleńka niunia mix haszczaka :):multi:
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Rozumie Neczka ,ze jestes tam codziennie o okreslonej porze i jej podajesz leki.I robisz to tylko ty,nie pracownicy!I wytłumaczyłas jej,to,ze dlaczego ty a nie ja ja odwiedzam!Ja dalej czekam na informacje jakie leki.Bo jak trzeba było załatwic weta do szczepien to byłam dobra i potrzebna,a teraz jesli chce jedna wiadomosc,o moim ukochany m psie.............to wiadomo jak jest,rzecznik przejał rządy intrygami.[/quote] Ja myślałam, że od dorosłego człowieka można oczekiwać więcej rozumu :crazyeye: -
Historia Rockiego, czyli przepiękny Borzoj w nowym domku w Krakowie
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Proszę najmocniej na świecie zaciskać kciuki jutro ok. godziny 16 :diabloti::evil_lol: -
Na drugim końcu świata Maksia odnalazło szczęście...
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Musimy dać radę :roll: Myślę, żeby spróbować jakoś przez Poznań połowicznie... -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Belluśka :sleep2: -
[quote name='becia66']A usmiech Spajkusia widze po raz pierwszy.....:loveu:[/quote] Ja też :multi: I to nie taki nerwowy, a widać, że wyraźnie zaciekawiony i całkiem bez strachu :loveu: [B]lunarmermaid[/B], tylko nie przesadźcie z tymi smakołykami, bo Spajkuś na swoich krótkich nóżkach nie uniesie za daleko wielkiego brzuchala :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='akodirka']kiedys z takiego dochodzenia wyszlo, ze moj łaciatopodniebienny pies jest troche "dobry" a troche "zły", tzn. domownikom nic nie zrobi, jest potulny, pieszczoch itp. i to dzieki tym jasnym czesciom podniebienia, a nie lubi, rzuca się na obcych dlatego, ze ma czarne podniebienie, czy cos w tym stylu :diabloti:[/quote] U mnie doszli do wniosku, że z racji posiadania większej części czarnej - pies agresywny być musi :diabloti: [B] Władczyni[/B], kojarząc z Twoich wpisów na dogo śmiem twierdzić, że ludzie zadzierający z Tobą i Su są poważnie zagrożeni :evil_lol::evil_lol: