-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Na wyróżnionych alegratkach: Leoś, Dasha, Kinga, Panicz Renia, Irek, Jurek - dzięki za wyróżnienia :) Mam nadzieję, że na tym długim weekendzie więcej osób będzie zaglądało w psie ogłoszenia :roll:
-
W boksie nie można oceniać zachowania suni, bo przeważnie poza nim jest całkowicie inaczej. Wiem po naszych psiakach ;)
-
Syn Pani może podjechać do Krakowa, z racji, że jest młodym kierowcą i w dalsze trasy się jeszcze nie zapuszczał. Musimy być dobrej myśli. Właściwie pewna jestem, że Baster nie zaatakuje, bo to przemiłe i przełagodne psisko wciąż zaczepiające do zabawy suczki. Sprawdzałyście Ajrę do psiaków ? Czy wiadomo tylko, że warczy przy misce ? Pani już szykuje dla suni kojec, który byłby jej jadalnią, w razie gdyby były problemy z jedzeniem.
-
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Szpilka, ja tam myślę, że kierownik i weci się an tym znają :roll: Nikt Beciu nie dzwonił...:shake: -
No to co... Ajruś, szykuj się do jazdy :) Problemów z dojazdem jako takich nie było, tylko wyjechałyśmy późnym popołudniem. Od progu przywitał nas uroczy bullek Baster ze swoją Panią. Psiak kochany, niesamowicie liziasto-głasiasty, Ajra będzie miała super kolegę. Wizyta ogólnie bardzo pozytywna, Pani ma też maleńką, starutką sunię, która jest raczej izolowana od bullka, coby nie męczył zabawami i zaczepkami. Psiaki mają do biegania ogródek, chodzą też ciągle na spacerki, a Baster ma nawet swój własny prywatny basen ogrodowy :evil_lol: Dziewczyny, jak najbardziej pozytywnie :)
-
[quote name='li1']Odnosnie postu1026 czy konie tez sa w orzechowskim schronisku ???????? Juz nie raz zachwycalam sie tamtymi okolicami, pieknie , sielankowo... Dajcie jeszcze jakis film z Orzechowcow ?[/quote] Nie ma u nas koni :) Są "tylko" psy i koty. Li, jak będę w schronisku, to nagram filmik i wrzucę na wątek.
-
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ostatnio łapki się naszej ślicznej troszkę wydłużyły i to już chyba będzie koniec wzrostu, bo ząbeczki się zamieniły na stałe :roll: [CENTER][URL="http://img2.imageshack.us/my.php?image=cimg5720.jpg"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/3124/cimg5720.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Belluś, no przecież tak nie można... :shake: -
Szorstkowłosą damę - Dashę - odnalazło szczęście
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Był domek zainteresowany Daszeńką, mailowaliśmy kilka dni i od jakichś 3 cisza...:shake: -
[B]Ernest, Zocha i Oliwka mają domki ! :multi::loveu:[/B]
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Neczka replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']śliczne kluchy-szczeniak ma byc docelowo do kolana,a mamusia to z tych wiekszych czy tylko tak na zdjeciu wyglada?[/quote] Mamula jest taka do kolana, ok. 20kg. Myślę, że maluchy będą podobnego wzrostu, albo troszkę mniejsze. -
[quote name='albiemu']mam pytanie Bardzo mi siedzą na sercu Halik i Panicz. Napisałam dla nich teksty i stąd moje pytanie - czy są gdzieś ogłaszane albo mają wątki?[/quote] Panicz ma u mnie pakiet ogłoszeń - tych które robię zwykle, tj. alegratka (wyróżniona), psiegranemarzenia i z 10 innych. Ale były robione jeszcze przed sadkowym wątkiem, więc tekst jest mój. Halik dostanie w niedługim czasie wątek, za Maksia - Cyklopa.
-
[quote name='ab-agnieszka'] Neczka podaj mi na jeszcze raz nazwe miejsowosci gdzie jest Rubik.[/quote] Rubiczek jest w Orzechowcach, pod Przemyślem :) Ciąg dalszy spacerku ;) Tu ze swoją miłością - Kingą [URL=http://img18.imageshack.us/my.php?image=kinga18.jpg][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1220/kinga18.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img205.imageshack.us/my.php?image=kinga9.jpg][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4209/kinga9.jpg[/IMG][/URL] I daaaleko ze spacerkowymi Pańciami - Renią i Halinką [URL=http://img18.imageshack.us/my.php?image=rne1.jpg][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/589/rne1.jpg[/IMG][/URL]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A mi się Łucja podoba ;) Mamy już w schronisku jedną Łucję :roll: