-
Posts
10352 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
Staruszek ma DOM! Drugie życie podarowała mu KIKOU! DZIĘKUJEMY!
kikou replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Edziu jest najcudownieszym psiakiem jakiego znam.... teraz odchodzi powoli na raka nasza koteczka Jola.... Edziu jest dla niej bardzo czuły...często polegują sobie razem, liże ją po łepku i jak tylko trzeba dac jej lekarstwo w zastrzyku to biedulek broni ją całą swoją męską piersią... strasznie mnie tym rozczula.... miłość mojego życia:loveu: -
Staruszek ma DOM! Drugie życie podarowała mu KIKOU! DZIĘKUJEMY!
kikou replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
przekładaniec kociopsi: [IMG]http://images39.fotosik.pl/18/9fcef79f7f67bd4amed.jpg[/IMG] -
Wyniszczona, zaniedbana, C U D O W N A Balbinka w nowym domku!!!!
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']Maleńka jest moja!:loveu: Nie odpuszczę jej, póki nie znajdzie domu- moja w tym głowa;)[/quote] ....złodziejka Balbinkowa:evil_lol::evil_lol: -
Wyniszczona, zaniedbana, C U D O W N A Balbinka w nowym domku!!!!
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Balbinka ma takie poważne wyłysienia w okolicy tylnych nóżek..... a w ogóle to ostatniej niedzieli jak ją widziałam troszke się ośmieliła i wyszła na betonowy wybieg na powietrze...bo pierwsze dni to tylko w skrzyneczce siedziała biedulka..... -
prosze o pomoc w podrzucaniu bazarków na utrzymanie Olafka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121833[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11030453#post11030453[/URL]
-
pokaż sie piesku
-
Roczny CZARLI w typie flat coated retriever- MA DOM! WROCŁAW
kikou replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
zrobiłam allegro dla dzieciaczka! [URL]http://www.allegro.pl/item456424880_roczny_czarli_w_typie_flat_coated_retriever.html[/URL] w którym boksie on jest? -
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
ostatnio jest taki powakacyjny wysyp psów, ze wątki leżą "odłogiem", że się tak może malo eleganco wyrażę.... ja poległam troche ostatnie dwa dni w walce ze słabością organizmu.....i niestety niemal żadnego zdechlaczka, które tu wystawiam na dogo nikt nie odwiedził..... no ale po czasach gorszych muszą przyjść te lepsze..... -
Bull-krówka Koka znalazła wreszcie "swoich ludzi" ! :)
kikou replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
śliczny pyszczek! -
Niusio, drżąca, mała kupka nieszczęścia....MA DOMEK!!!
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='zofia&sasza']Qrka, jaki biduś. Miałabym dla niego miejsce w hoteliku u Murki (opłacone oczywiście), ale dopiero od końca listopada, no i daleko - Janów Lubelski... Jakby nic się do tej pory nie znalazło - polecam się.[/quote] ale jak by to było Jesteś w stanie utrzymać go w hoteliku? to starszy piesek , dom nie znajdzie sie w 5 minutek...pewnie potrwa to , a poza tym wymaga leczenia... no i Murka przeznaczyła tylko dwa miejsca na stare psy....czy zgodziłaby się go przyjąć? -
Niusio, drżąca, mała kupka nieszczęścia....MA DOMEK!!!
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Niusio bardzo potrzebuje domku!!! -
Didi mimo złego startu (kalekie łapki) ma domek !! :)
kikou replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
medal dla Magdy za zdiecie kupy...... :evil_lol::evil_lol: -
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ale cudownie!!! że suńka jest już u Was... :iloveyou::iloveyou::iloveyou: ciekawa jestem jak ją nazwiecie? i jak to naprawde jest z tym jej guzkiem? -
mój Skarbeczek! mam słabość do takich chuderlawych, krótkowłosych kundelków.... a jak tam jajeczka? już uciachane? wczoraj udało mi się zdobyć 50,- na Olafka... Kochana Cioteczka Ninti zaoferowała pieniążek na transport Kudłatki, a ponieważ transport był darmowy....Ciotka poratowała naszego nieboraczka....:loveu: czyli na październik brakuje jeszcze 95,-
-
ale kto to jest? gdzie? jakie są warunki? skoro ta osoba chce i tak wziąc pieska to dlaczego akurat Rudzika, a nie tamtego potrzebującego? jakie są warunki finansowe? oczywiście byłoby super gdyby mógł być w domku, a nie na dworze...
-
Wrocław Psia nastolatka wyrzucona przez okno.... została ADOPTOWANA!!!
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
jakiego Pana Krzysztofa?:cool3: -
Roczny CZARLI w typie flat coated retriever- MA DOM! WROCŁAW
kikou replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
wierze, że sie spodoba, to poszukiwana obecnie chociaż ciągle dość rzadka rasa...na pewno znajdziemy mu domek...tak ładnie go opisałaś... zrobilam mu alegratke i adopcje pl -
Pies bez szans....odszedł na zawsze(*)(*)(*)
kikou replied to andzia69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chyba u Pati w hoteliku byłoby jeszcze jakieś miejsce..... -
Wrocław.Czupurka znalazła swego anioła i ma DT/DS !!!
kikou replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
banerek super!...tylko u mnie chwilowo miejsca brak na nowy.... któryś psiak musi znaleźć dom...to umieszcze Czupurka... -
Wrocław.Czupurka znalazła swego anioła i ma DT/DS !!!
kikou replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']a ja się miotam między nim ,a sunią z guzkiem.Sama nie wiem którego psiaka wziąć :roll:[/quote] Wiadomo...że obydwa potrzebują pomocy.....chyba sam Bóg tylko wie które z nich bardziej...... różnica jest tylko taka, że suczka jako że ma jakiś "defekt"...jest jakby dodatkowo zagrożona.... -
słodki Skarbeczek... wygląda jakoś bardzo młodo...naprawde ma aż 8 latek? a jak trafił do schroniska? oddany czy znaleziony? i jak długo jest już na Paluchu?
-
Ile czasu mi jeszcze zostało? Jacuś ze zdeformowaną łapką...ma dom.
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
mimo, że w weekend był taki ruch w schronisku...na Jacusia oczywiście nikt się nie rzucił....:shake: