[quote name='gops']no to sie ciesze ze wszystko zobaczymy :diabloti: i zróbcie zdjęcie sklepu :razz: ten właściciel sklepu nawet nie wie jak dużo zarobi przez te 6 dni :evil_lol:[/quote] Chyba nie wie! Ale będzie miał radoche:evil_lol: Powinna być po 3 dniach dla nas promocja kto przyjdzie przez 3 dni do sklepu 8 razy to będzie dostawał przez 2 dni zapakowany ładnie stek dla psa! he he:evil_lol::diabloti: Jak nikt niema zastrzeżeń to pojade! Będę mogła wszystkich poznać! Nie wiem z jakim psem przyjade więc jak będzie lista psów to u mnie nie wiadomo! Zaprazam do mojej galerii wiem że nie w temacie ale będziecie mogli zobaczyć moje psy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9847917#post9847917[/URL]