Wszystkie sle ze zdjeciami i tak co kilka dni. Stawiam, ze Drops jak juz ma zdjecie w gazecie to chwile je bedzie mial - tak bylo z moim Reksiem (nawet po prosbie z zakonczeniem emisji - jeszcze bylo emitowane, dopiero musialam zadzwonic i poprosic osobiscie)
Tylko ja nie zawsze mam kiedy do gazet pozagladac