-
Posts
2970 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hawanka
-
[quote name='Chantell']zrobiłam obróżkę! :D[/QUOTE] No to pochwal się ;)
-
[quote name='chi23']Ja nie wiem jak ty to zrobiłaś ! ! !Sam idzie do łazienki ?!?! :D:D:D:D:D Gabi w życiu sama nie przyjdzie ale być już pod prysznicem to lubi:D Tylko po spacerze do zlewu nie lubi:([/QUOTE] Sam wchodzi ja go nie uczyłam teraz jestem u dziadków to wchodzi do łazieki ale w domu to wskakuje sam do brodzika i czeka :D
-
Pedro to ucieka pod stół :D A jak go biore to takie smutne oczeta ma juz dosc tego mycia :( ja tez.... Ja jeszcze nie kiedyś tez tak zrobiłam sciełam w marcu a póżniej były przeziembienia zapalenia gardła i krtani... bo to jenak chłodno jeszcze jakby nie było ;) wiec czekamy do połowy kwietnia :multi: a fafik przyzwyczajony do mycia sam idzie do łazieńki ....:cool3::cool3::cool3:
-
I co tak cichutko ;) Co słychac u Meisuni i bandy kudłaczy :D ??
-
[quote name='chi23']Niestety-jak leży śnieg robią się kulki na futerku, nie ma śniegu na psie pełno błota, jesienią przyczepiają się liście:( ale idziemy niedługo do fryzjera:D[/QUOTE] Ja też ide w kwietniu do fryzjera z Faficzkiem ;)
-
[quote name='chi23']A gdzie fotki poczciwa dogomaniaczko?[/QUOTE] Bendą niebawem poteżny problem ze sprzetem :( cierpliwości ;)
-
No ja do Katowic mam troche kilometrów :placz:
-
Widze ze u ciebie też zgroza.... Pedro to jest po spacerku czarny :D Najgorszy okres dla psów długowłosych ;) Aby do wiosny :D:D
-
Ja bym zrobiła dokładne Badanie serca może coś z Tchawicą ??? A tu kolejny filmik: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=lG5k9XVlh3c&feature=related[/URL] Mój tez ma suchy kaszel właśnie od serduszka przy dużym wysiłku ma Kardiomiopatie ;( dostaje leki i jest w miare dobrze ;)
-
Ciekawe jak inne havany poradziły sobie w Bydgoszczy czyżby nikt nie wiedział :( Tak tak dobrze sie domyślasz :cool3: Takiego cuda nie mieć w swojej galeri to grzech :lol: Fotki sie bardzo ładwo wstawia ja wstawiam tak kożystam z tego programu [URL]http://pl.tinypic.com/?t=postupload[/URL] wgrywam fotke jaka chcem z pulpitu na forum musi byc rozmiar 640x 480 jak sie fotka wgra to na dogomanie wklejasz 2 kody : - Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych i - Bezpośrednie łącze na potrzeby układów i foteczka powinna sie ukazać ;) [IMG]http://i46.tinypic.com/2r70ne8.jpg[/IMG] [URL]http://i46.tinypic.com/2r70ne8.jpg[/URL] Mam nadzieje ze pomogłam ;)
-
[B][COLOR=red]Czy ktoś z Okolic Kołobrzegu wybiera sie na wystawe i ma miejsce dla właścicielki i pieska piesek mały 4,5 kg Dokładam sie do Paliwa :) trasa Kołobrzeg -Łódz , Łódz-Kołobrzeg[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Kontak ta PW[/COLOR][/B]
-
[quote name='martika5']SZczerze mówiąc jeszcze nie wiem.[/QUOTE] A wybierasz sie może na Łódz ?? I jak czarnulka ;) mój bawi sie kulą smakulą :D Pozdrowionka ;) Bardzo sie ciesze że mieszkasz w pobliżu A hawanka naprawde BARDZO mi sie podoba :loveu::loveu::loveu::loveu: Załóż galerie hawance warto !!!! Pedruś i Fafciu ma swoja skromna galerie ... No i czekamy na fotki ;)
-
Widze że w Marcu bedzie rozsyp małych szczeników :D Gratulacje !!!
-
martika5 gdzie teraz wybierasz sie z Hawanką na wystawe ??
-
Tak to jest Jocker - simensis ;) Kolejny cudowny psiak
-
[quote name='martika5']fotki na pewno będą z tym czarnym diabełkiem.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] My mamy do siebie rzut beretem spotkać możemy się w każdej chwili[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG][/QUOTE] No prawda bardzo blisko :razz: No to bedzie trzeba ;) Pedruś pozna koleżanke śliczną :loveu:
-
[quote name='martika5']Dzięki Fotki wstawię ale sama ich jeszcze nie mam Pozdrawiam[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] No to czekamy na Fotki :lol: Ale ja znam Hawaneczke jest naprawde śliczną czarnulką :loveu: Ps : Mam nadzieje ze kiedyś sie spotkamy :cool3:
-
A ja kupiłam worek 2 kg Festival miesiąc temu i granulki były inne a pies zjadł porcje czyli rano i wieczorem na nastepny dzień był chory rozwolnienie straszne az wylądowaliśmy u weta i nigdy wiecej Josery a karme wyrzuciłam...
-
Chyba lubi zapachy :evil_lol::evil_lol: Ja miała taki problem z Fafikiem jak zostawał sam wszystko moje to było na podłodze a jak był samotny (szłam do szkoły) to rozrywał majteczki,rastopy ...:shake::shake::shake: Taki nawyk...:lol:
-
[quote name='rodzice']i zobacz kto śpi najwygodniej hi hi[/QUOTE] Oj znam to hihihi Pedro potrafi z fotela wygonić jak chce śpać ...:evil_lol: Oczywiście ma swoje posłanko tak jak Fafik :) Ale fotel wygodniejszy :D
-
Hawany rządzą !!! Pedro też nie da sobie zabawki zabrać .... cudowne fotki ;)
-
Z tego co wiem to Karacik bedzie w Katowicach ale niech sie wypowie Simensis ;) Bo może sie myle :D
-
Śliczna perełka ;)
-
Ja bym wypróbowała Proteinowy :) Znam Mopsiczke co ma tez problemy z łupieżem i skórką poleciłam jej ten szampon i właściciela zadowolona ;) Ale wybór należy do ciebie ...
-
Przepięknie ;) Karacik jest przepięknym przedstawicielem rasy ;) Pozdrawiam