[quote name='rodzice']Niestety nie każdy psiak toleruje każdą karmę . Słyszałam że pedigree już nie jest takie zle ale widocznie jednak maleństwu nie odpowiada .
Ja jednak preferuję karmy z tej wyzszej półki[/QUOTE]
Ja cały czas mam problem z moim niejadkiem testowałam juz Fish4dogs ,Royal,Acana,Arion,Hils,Josera,
Happy Dog
I nic miska lezy nie naruszona 3-4 dni
Jaką karme mogłabym jeszcze spróbować chciałabym karme jak najzdrowszą z wyszej półki:oops:
Bardzo prosze was kochani o pomoc...
Mięskiem nie gardzi gotuje mu wołowinke,kurczaka i Indyka :p