Jump to content
Dogomania

Hawanka

Members
  • Posts

    2970
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hawanka

  1. A foteczki bendą ???:D
  2. [quote name='rodzice']Ja tez chciałam ale nie wyrobie - w kwietniu i tak Meisi bedzie na 3 wystawach wiec dla nas starczy atrakcji .[/QUOTE] To gdzie Meisi bedzie w tym roku na wystawach ???Jakie plany?? Ja słupsk,szczecin,(przemysl to jeszcze znak ?),gdynia,koszalin,sopot:)
  3. Jaki Jocker już duży sie robi ślicznie !!!! A ta poza wystawowa bedziecie odnosic sukcesy <brawo> [URL]http://i39.tinypic.com/axh7aa.jpg[/URL] <-- ta fotka niebiańska !!!
  4. rodzice szczeniaczki przepiękne !!!!!!<serduszka>
  5. [quote name='Mada:)']A ja właśnie wygrałam aukcję na allegro - piękną, skórzaną, fioletową obróżkę z cyrkoniami za jedynie 4,25 zł. :D[/QUOTE] ale ci sie udało :) Jak obróżka przyjdzie to musisz sie pochwalić !!!
  6. ja tez chciałam BARDZO ale nie mam transportu :(
  7. Są promocje na karme fish4dogs :) A oto link [URL]http://www.fish4dogs.pl/sklep/[/URL]
  8. [quote name='Onomato-Peja']z tym, że moja to nówka, w opakowaniu :D aż żałuję, że więcej nie wzięłam :P No ale cóż ;d Postaram się trafiać częściej na tamta kasjerkę.[/QUOTE] Jejcia jak to możliwe ???Sama bym chciała taką za 4 złote :D
  9. Myśle ze Osa napewno sie odezwie może zaganiana jest przed świetami ...
  10. [quote name='Onomato-Peja']A ja dziś kupiłam w sklepie flexi classic 1 za 89 gr :P Będzie dla kota w sam raz[/QUOTE] Za 89 gr <wow> Czyżby mały bład sie wdał ???
  11. On jest zdrowy ???
  12. Napisz Pw do Osy może ona pomoże :) A jak nie to bedziemy dalej myśleć ??? Jaki on ma temperament??? -jaki stosunek do innych psów , dzieci , ludzi ???
  13. Sliczny jest !!!! Szukacie DT ??:)
  14. [quote name='rodzice']Cieplo idzie - białym noski jasnieja .[/QUOTE] Wiec on nie bedzie miał noska czarnego ???
  15. Dziekujemy za życzenia :) I skromne odemnie :) Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie z okazji Świąt Wielkanocnych Smacznego jajka i mokrego dyngusa życzy Julita i Pedro I trzymamy kciuki żeby Caci urodziła piękne zdrowe szczeniaczki :loveu: I dobrze ze Roza sie nie drapie <jupi> Ps :Pedrusiowi odbarwia sie nosek jest jakiś sposób zeby znów był czarny ????
  16. Czyli ona je taką karme suchą ??? [IMG]http://i39.tinypic.com/os7kox.png[/IMG] [URL]http://i39.tinypic.com/os7kox.png[/URL]
  17. [quote name='Vini.']To taka jest: [url]http://p.animalia.pl/img/produkty/zoomy/auto/a58470801.jpg[/url] bordowa wiesz co, kazdy inaczej to nazywa. To niby transporter, ale klatką jest. Tyle, że można ją przenosić[/QUOTE] Taką to ja mam chciałam cos innego wiekszego :)
  18. [quote name='Vini.']Plastikową ;p[/QUOTE] Masz fotke klatki ??? Czy to nie jest transporter czasem ????
  19. Ja zamierzam zakupić klatke typowo tylko i wyłącznie na wystawe dla takiego psa [URL]http://i42.tinypic.com/mm7o6r.jpg[/URL] [URL]http://i44.tinypic.com/2i0yu0p.jpg[/URL] Co polecacie zeby było praktyczne :lol:
  20. [quote name='BullWest']A ja się właśnie zastanawiam, bo nie mam żadnej smyczy do kompletu do rożowych obroż i szelek i czy lepiej kupić zwykłą rożową np. z RD 1,8m, czy trochę droższą, ale 5m Flexi Summertime?[/QUOTE] Wydaje mi sie ze lepiej Flexi Summertime :)
  21. [quote name='sodalis'][B]rodzice[/B] bardzo Cię podziwiam za walkę o tego pieska, nie każdy hodowca by się tego podjął.[/QUOTE] Zgadzam sie z Tabą !!! NIE KAŻDY !!!!! Ten Filmik bardzi mi sie podoba Mądrakiński:loveu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=jsqllw2rrhk[/URL] Kurcze musze go zatrudnić zeby mi łazienke pomalował malarz jeden Bomba !!! uśmiała sie strasznie z tego filmu [URL]http://www.youtube.com/watch?v=UB92PuZarZw[/URL] :):):)
  22. Hawanka

    Życzenia

    Dziękujemy za życzenia !!!
  23. my napewno Biomila bedziemy próbować jak purina sie znudzi :D Dzisiaj jest tydzień jak wcina U nas jest różnie raz zje 100 gram 2 x po 50 g A raz zje tylko 50 g to zależy jaki ma Humorek:D dzisiaj zjadł 100 gram :multi: i teraz wariuje z zabawkami:D dzisiaj też było plum plum :D Nawet nie myslałam ze tyle jest psiaków niejadków na swiecie :)
  24. [quote name='Marta_Ares']a gdzie te koty na allegro :) ??[/QUOTE] No tez jestem ciekawa ...Chciałabym takiego kotka :)
  25. Jami a orientujesz sie co trzeba kupić zeby ta smycz mieć ??? Słyszałam ze dla psiaków do 20 kg jest dobra :D
×
×
  • Create New...