[quote name='rodzice']Ja tez chciałam ale nie wyrobie - w kwietniu i tak Meisi bedzie na 3 wystawach wiec dla nas starczy atrakcji .[/QUOTE]
To gdzie Meisi bedzie w tym roku na wystawach ???Jakie plany??
Ja słupsk,szczecin,(przemysl to jeszcze znak ?),gdynia,koszalin,sopot:)