Czesc Jedrulku!
Zastanawialam sie, kiedy bedziesz miec swoj wlasny watek i ciesze sie, ze juz jest :p
Jestes sobowtorem mojego niezyjacego juz niestety Karola... Dlatego ze scisnietym sercem i z mokrymi oczami patrze na Twoj niedobry los...:-(
Bede do Ciebie zagladac, kiedy tylko bede mogla...