generalnie chodzi o to, że masz bardzo wysokie mniemanie o swoich umiejętnościach handlerskich. To jest bardzo nieskromne. Kiedy czytam, że ogłaszasz się do wystawiania psa KAŻDEJ rasy, to aż się we mnie gotuje. Śledzę forum regularnie i widzę, że odpowiadasz na każde ogłoszenie o handlingu. To wygląda jakbyś się trochę narzucała. Jeśli nie spokorniejesz trochę, to ludzię przestaną cię traktować poważnie. To super, że chcesz się uczyć, ale powiedz ludziom, którzy powierzają ci swoje psy, że będziesz się na nich dokształcać. Nie wmawiaj, że jesteś profesjonalistką. Masz dopiero 13 lat! Przed tobą mnóstwo czasu, poczekaj trochę, pojeździj na wystawy i ćwicz. I przestań się tak namolnie reklamować, bo ludzie zaczną cię ignorować.