-
Posts
1012 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Taishi
-
Co do wrażeń, kompletnie subiektywnych ;)...było strasznie sympatycznie i jakoś tak sprawnie poszło :), niestety pomysł z czekaniem na wejście na ring na czarnej bieżni- idiotyczny-ciekawa jestem jak się miały samojedy...bo nasze kity były "lekko" przybrudzone. Chociaż z całej wystawy najmilej wspominam obiad nad zalewem :)
-
Piękną jesień macie w Gdańsku :)
-
[IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0751.jpg[/IMG] Emiśka w NDM
-
[IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0649.jpg[/IMG] [B]Noryoku Co Ty Na To [/B] [B][IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0651.jpg[/IMG][/B] [B]Migotki[/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0751.jpg[/IMG] [B]Akita u Izis Emiko[/B]
-
[IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0630.jpg[/IMG] [B]Anata Yamamoto[/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0647.jpg[/IMG] [B]Yamamotki[/B] [B][IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0644.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0637.jpg[/IMG][/B] [B]Taishi Go Yamamoto[/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0710.jpg[/IMG] [B]Taishi Go Yamamoto[/B]
-
[IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0616.jpg[/IMG] [B]Kushi Migoto Inu [/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0617.jpg[/IMG] [B] Neko Co Ty Na To [/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0618.jpg[/IMG] [B]ISHI WARU KORI Co Ty na To [/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0620.jpg[/IMG] [B]Kushi Migoto Inu [/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0624.jpg[/IMG] [B]Tasihi Go Yamamoto [/B]
-
Faktycznie widać, nie zwróciłam uwagi, myślałam, że szerzej stoi. jeszcze sek i będą zdjęcia
-
[B][COLOR=#ff8c00]Zw.Rasy[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0783.jpg[/IMG] [B][IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0785.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0790.jpg[/IMG][/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0787.jpg[/IMG] [B]Noryoku Co Ty Na To - [COLOR=darkorange]oc.doskonała, lokata I, Zw.Mł., Zw.Rasy[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=#ff8c00]NDSwR[/COLOR][/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0775.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0776.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0778.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0779.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0781.jpg[/IMG] [B]Cora Wielka Fala -[COLOR=#ff8c00] NDSwR[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=#0000ff]klasa championów [/COLOR][/B]703 [B]Anata Yamamoto - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, CWC[/COLOR][/B] ( ach ten niefortunny piątkowy spacer...szkoda) [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0765.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0769.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0771.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0757.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0759.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=#0000ff]klasa otwarta [/COLOR][/B]701 [B]Cora Wielka Fala -[COLOR=#ff8c00] oc.doskonała, lokata I, CWC, NDSwR[/COLOR][/B] 702 [B]Kenita Migoto Inu -[/B][B] [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0749.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0750.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0752.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0754.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0756.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=#0000ff]klasa pośrednia [/COLOR][/B]700 [B]Kayumi Migoto Inu - [/B][B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, CWC[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0743.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0738.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=#0000ff]klasa młodzieży [/COLOR][/B]698 [B]Akita u Izis Emiko - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B] 699 [B]Neko Co Ty Na To - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, Zw.Mł.[/COLOR][/B] "(tu po raz kolejny oczy otworzylismy ze zdumienia.. uzasadnienie 1 lokaty - Emiko ma krótszą szyję od Neko.. co jak co ale taki argument nie powinien przeważyć o wygranej.. w szczególnosci, że suczka była zdecydowanie w starszym typie)" [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0726.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0727.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0730.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0733.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0736.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=#0000ff]SUKI klasa szczeniąt[/COLOR][/B] 696[B] Yoshiko Migoto Inu - [COLOR=#ff8c00]nieobecna[/COLOR][/B] 697 [B]Yuka Migoto Inu - [COLOR=#ff8c00]oc.wybitnie obiecująca, lokata I[/COLOR][/B] (całkiem ładna migotka) [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0717.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0721.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=#0000ff]klasa pośrednia [/COLOR][/B]694[B] ISHI WARU KORI Co Ty na To - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, CWC, NDPwR[/COLOR][/B] 695 [B]Kushi Migoto Inu - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B] "(patrzylismy przy ringu z oczami szeroko otwartymi.. Ishi nie był w kondycji wystawowej:roll:)" na potwierdzenie słów Darii, hm...faktycznie to było dziwne, ale oceńcie sami [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0704.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0707.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0712.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0700.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0694.jpg[/IMG][IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0683.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0688.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0691.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0696.jpg[/IMG] Gratulacje dla Noryoku :)
-
[B][COLOR=#0000ff]PSY klasa młodzieży [/COLOR][/B]692 [B]Noryoku Co Ty Na To - [COLOR=darkorange]oc.doskonała, lokata I, Zw.Mł., Zw.Rasy[/COLOR][/B] 693 [B]Tasihi Go Yamamoto - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0656.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0658.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0659.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0661.jpg[/IMG] [IMG]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/DSC_0679.jpg[/IMG] ...buzi dla sędziny...
-
melduję, że się obudziłam. Za chwilę będą foty :) i wszystko będzie jasne.
-
a Ty dlaczego nie śpisz? My dopiero wróciliśmy do domu
-
My mamy 2 syberyjskie "kociaki" akita była 3 :)
-
Ja będę, Paulinka też. Będziemu przed 13. do zobaczenia
-
[quote name='Matagi']Pultasz sie i tyle,zero konkretów.....Bimba mieszasz:evil_lol:a co,on oaza spokoju?????:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wiesz,nikomu nie uwłaczając;)twoje gadanie/pisanie/kojarzy mi się z wioskowym psem.Jak ma płot,to drze dzioba,aż sztachety podskakują.Jak kończy mu sie płot i niestety zobaczy,że bariery niet,to szczeka cienko,albo ogon zawija pod szczękę i spyla......taki ma charakter-bo o to się rozchodziło:evil_lol:. Idż już spać,nie musisz tu warować,już nic nie napiszę,co mam do powiedzenia-powiem Ci w niedzielę:evil_lol:[/quote] Wiesz, u nas w mieście płoty raczej nie występują, jeśli będziesz w Legionowie, to pewnie będziesz przejeżdżać przez Warszawę, sama zobaczysz. Rozumiem, że przez swoje doświadczenie ze zwierzętami masz w nawyku wydawanie komend, ale przykro mi ja w roli psa na PT nie byłam więc z warowaniem to u mnie możesz miec problem. Chociaż doceniam, że zwalniasz mnie z tego obowiązku :) p.s. to możemy juz tego strasznego offa ciężarnej z menopauzą uznać za skończonego. Cudownie Pozwolisz, że nie napiszę z czym mi się kojarzysz... ze swojej strony chciałam wszystkich narażonych na wątpliwą przyjemność czytania tej "wymiany zdań" przeprosić. Koniec tego offa z klasą i na poziomie.