[quote name='becia66']Szpilka nad Murzynem trzeba się zastanowić i to mocno bo już przypięli mu łatkę mordercy, a wyobraż sobie że on wczoraj podawał mi łapę i merdał ogonem i wogóle zero agresji. Janusz mówił że to niesprawiedliwe bo to świetny pies tylko nie znosi alkoholowych gości ,a tacy głownie bywają w schronisku....[/quote]
Murzyn kilka lat temu był na prawdę agresywny, ale to pewnie tylko dlatego że schronisko tak na niego wpłynęło. Teraz jest faktycznie nie do poznania. Spokojnie wychodzi na spacery, a co najważniejsze to się słucha. Powinien dostać kogoś kto zna się na takich psach.