Jump to content
Dogomania

gagata

Members
  • Posts

    7813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gagata

  1. Maxiu,piracie, nowy dzień przed nami..
  2. Spacer,Nela...Pręga za chwilę...
  3. Mru, a do wątku Chaplinka mogłabyś dorzucić to jego płaczące zdjęcie?Srodkowe z postu 207? To taki szokujący kontrast z jego uśmiechem...On swoje uczucia nosi na wierzchu..Może złapie kogoś za serce ten widok...
  4. Czy banerki jż podlinkowane?Można brać?
  5. Dziś będę rozmawiać z Romą, to się dowiem...
  6. A czy schron "wypożyczy" Czarnuszka do badań?
  7. Bo dziś mam nocne sprawy do załatwienia...:evil_lol: Muszę mieć wolną głowę i dlatego dzieci wcześniej kładę spać...:cool3:
  8. Kieszonkowa Funia do kochania ...
  9. I znowu się Wam, dziewczyny, udało...Chłopakom też...:loveu::loveu::loveu:
  10. Widzisz Talcott? I dlatego ja mam towarzystwo mieszane...:lol:
  11. Dzięki, już wykryłam..:lol: A za adopcję następne dzięki :loveu::loveu::loveu:
  12. Halciu, ale Monia to nie Twoja córeczka,co?:evil_lol: Bo moje córki to już mówią że tak zeszłam na psy, iż niedługo będę do nich szczekać...
  13. Kochani, oto Nina pani Romy. która już znalazła swój domek dzięki orzeszkowym dziewczynom:loveu: [SIZE=2][COLOR=#ffb7b7][IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/nina.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE]
  14. Ok I wszystko jasne...:shake: Szpilko, a która suczka Romy z Orzechowców znalazła domek? Roma już wie o tym?
  15. A co by było, gdybym zaczęła je powtarzać na tych samych wątkach?
  16. No to trzeba by pokombinować...
  17. Może i bezjajowy ale z jajem...:evil_lol: Inaczej po płotach by nie łazieł...
  18. Isadorko, wszystkie moje offy wysprzątali z wątków....może cos żle zrobiłam?
  19. Halciu, a która sunia od Romy znalazła domek? Roma już wie?
  20. Jasne, zimą, jak żle pójdzie będą mogły się do siebie przytulać...:shake:
×
×
  • Create New...