Jump to content
Dogomania

gagata

Members
  • Posts

    7813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gagata

  1. Takie fajne łaciatki zostały???Czyżby dalmatynki już nie w modzie?:shake:
  2. Stawiam Dolara przeciw orzeszkom :evil_lol:-będziesz miał, chłopie, dobrą starość jeszcze
  3. Ooo,widzi,jak Pręga ciąga Neczkę po okolicy...A nie wiesz, czyja to poopa wystaje z Nelowej budy?
  4. To jak ma Ci wychodzić z bazarkami, to już bądż niemiła...Ale i tak Cię lubię...:cool3:
  5. Oj,Albiemu, jak Ty już dotkniesz klawiatury, to od razu płakać się chce....
  6. No nie Emilio, jesteś bardzo miła...Myślisz że nie pamiętamy super-bazarku dla Romy ??? Niemiłym by się nie chciało...
  7. Rybko,Lejdi ma wątek założony przez żabę, "Prawdziwa Psia Dama..." linku nie podaję, bo widzę,że już znalazłaś..Lejdi przebywa u Pani Romy. Samerek jest w Orzechowcach w schronie (Tragedia w Orzechowcach),tam też już byłąś...:lol:
  8. Powiem Ci..widać czytuję to samo,co Twoje dziecię...i też mi się podoba:lol:
  9. Dyskietki rozprowadza wśród wetów fundacja z Poznania "Zwierzęta i MY', na PW służę tel. do szefowej;)
  10. Pani Zofio,ta dyskietka jest też w internecie,podaję linka: [URL]http://www.animalpeoplenews.org/videos.htm[/URL] Wiem,ze ma jeszcze ze dwa adresy, ale musiałabym poszukać
  11. [quote name='żaba88'] s. Wet - fajne to Wasze stowarzyszenie...[/quote] Na początku zawsze jest pod górkę...ale za to potem - jak na sankach...;)
  12. Nie martw się Wet, roboty Ci nie zabraknie...Jak się sprawa rozkręci, to ho,ho!!!
  13. To już lepiej jakaś gazetowa/plakatowa akcja typu:" Stary pise dla starego człowieka"... Nie wiem czemu , dzieci, chcąć zapewnić towarzystwo swoim starszym rodzicom i zmusić ich do wychodzenia z domu, fundują im młode psiaki... Toż to samo nieszczęście od początku,a potem, po odejsciu rodzica, młode zwierzę trafia do schronu albo do lasu...
  14. ok, to jedno już w zasadzie jest rozwiązane:lol:
  15. Och, Saphiro -smoczyco, dobrze,że jesteś...:loveu:
  16. No tak, Saphiro, ale jak w schronach nastąpi przepełnienie i bedzie po kilkanaście psów w boksie, to się zaczną zagryzać i znów będzie tragedia...Popatrz, jak sie męczą w Mielcu..i Inspekcja Wet. grozi im zamknięciem za przepełnienie... Co wtedy? Trzeba sterylizowac, to jedyne wyjście.Wtedy pies czy kot będą dobrem pożądanym a nie śmieciem...:-(
  17. Szkoda,że psom Romy tak ciężko jest zrobić zdjęcia... Jak ostatnio z nią rozmawiałam, to słyszałam głównie chór szczekający..:lol: I Romy cichutkie:"Cicho, pieski,cicho"...
  18. Nikt tego nie wie, Neczko...Często kieruje się stopniem zagrożenia...Jak psiak jej zbyt często daje dyla na wycieczkę, to ona się boi o niego, bo tam ruchliwa ulica...Mówi,że woli oddać,żeby żył chociaż w schronie niż żeby u niej zginął pod kołami...Czasami też kieruje się tym,że zwierzak podgryza inne psy (albo i ją samą).Ale do dziś np, martwi się o Rycerza - tego z poderżniętym gardłem, a Dudusia już raz kiedyś oddała do schronu bo sobie z nm nie radziła i szybko zabrała go z powrotem... Przypuszczam,że jak Zaba ją poprosi,by któregoś psa nie oddawała, to pewnie tak zrobi, bo on u niej cieszy się wielką estymą
×
×
  • Create New...