Jump to content
Dogomania

gagata

Members
  • Posts

    7813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gagata

  1. Chciałam psinie umilić czas jakoś...Pomarzyć zawsze można,nie?..:evil_lol:
  2. Tallcot, słoma dziś nie dojechala to i bucik się Neczce zostal..:evil_lol:
  3. Najpierw to pan Artur musi z nim pogadać...dopracować szczegóły..Ja tylko wiem,że jest..;)
  4. Ja przepraszam,że pytam,ale tej sterylki nie da się już poprawić?
  5. Słuchajcie jest wet! Osiołek się postarał!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::ylsuper:
  6. Artura też polubi..:lol: Skoro nawet ja - na odległośc - to zrobiłammm
  7. Bella widziała, jak na czworakach wczołgiwały się do samochodu...:shake: A Halcia jeszcze Nelke pomiziała na do widzenia..
  8. Talcott parę żab podrzuci...Neczka w słomie but zgubiła... jest co robić..:evil_lol:
  9. Prawda,że Orzechowce są nie z tego świata?..:lol:
  10. Promyk nadziei dla Bacy? Trzymam kciuki,może będzie miał więcej szczęścia niż Bella..;)
  11. A masz błękitną krew?:evil_lol::evil_lol:
  12. Wiecie? Mnie sie nie wydaje,żeby podhalan był już gotowy do adopcji - no chyba że w jakies wyszkolone ręce...które o tej rasie wszystko wiedza...:shake: Z tego co Albiemu pisała wynika, on nawet nie każdemu pozwoli się pogłaskać...Chyba,że znowu mylę psy..
  13. Saphirko,takaś sprytna...:lol: A ja myślałam,że wszystko na plecach ciągnęłaś na pocztę..:lol:
  14. Jasne, a Ty nie obejrzysz się za fajnym facetem?:evil_lol:
  15. No jasne, to ważne,po co ryzykować powtórne otwieranie suni? To zero jest fajne i szybko nie zblaknie..
  16. No,Albiemu mu bajki czyta....w ramach socjalizacji, oczywiście..:lol:
  17. Już jestem!! Kizia.chodż przewietrzymy sie troszkę...
  18. Powiemy. Chaplin ma szerszy uśmiech...No Chaplinku - cheeeese;)
  19. Troszkę poszperałam i rzeczywiście wygląda,że czipowanie narazie mamy z głowy...Prawde piszą na portalu dogo - w Polsce nie ma ogólnopolskiej bazy danych, nie ma nawet dwóch...Każde województwo zbiera takie dane we własnym zakresie...:mad::mad::mad::angryy: Tylko po co ...
  20. No, one tez będą:diabloti::diabloti:,bo ich jest za mało, a do rozładowania 4 przyczepy...
  21. Ok,ale serwetki na kolana nie położę...
×
×
  • Create New...