-
Posts
1910 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BobowitaMW
-
[quote name='fuksowata']Fuks byl czipowany przy mnie jako dorosly , dwa lata temu, zarowno ja machalam tym czytnikiem jak i wet, i to wszedzie, tego czipa poprostu nie ma, nawet sprawdzalysmy, czy bateria dziala, na jej psie, ktory byl obecny tez! Wszystkie lopatki, grzbiet itp, kark! czyzby w tym schronisku fuszerke odwalili mi przy wydawaniu psa? nie wiem, najgorsze jest to, ze w nowej ksiazeczce nie bede miec wpisanego numeru czipa bo byla naklejka w starej , ale ta stara gdzies sie zawieruszyla Chyba go jeszcze raz zaczipuje A jesli chodzi o kastracje to szukalam w internecie informacji o dobrych weterynarzach w szczeciie, i znalazlam takiego w okolicy , i tam bediemy robic zabieg :) Dzis bylismy u babki pierwszy raz i byla przemila :) i czym mnie najbardziej ujela to tym , ze byla fuksem zachwycona :) Nawet sztuczki poogladala, karmila go caly czas smakolykami, i dala nam probke royala na droge, i w ogole powiedziala ze piekny i madry pies:) A wiesz jak ja lubie takie rzeczy slyszec i widac ze zadbany :D PS. Dzieki Gosiu za pomoc informatyczna :D[/quote] W takim razie możliwe, że zachipowani go czymś, co nie spełnia standardów ISO ileśtam. ;) Generalnie jest 1, czy 2 rodzaje chipów, które odczyta każdy czytnika całym świecie. Z resztą jest problem. Chyba faktycznie jeszcze raz go chipnij. :) Widzę, że to faktycznie fajna wetka! Nasza też zawsze mnie o agi pyta itd. :cool3: Każdy lubi jak mu się kudłacza chwali. :cool3: Co do pomocy informatycznej - drobiazg. ;) Polecam się na przyszłość, że tak powiem. :lol:
-
[quote name='fuksowata']Swietne, ale ja to wszystko widzialam na zywo!!!!! A tak ogolnie to Ci powiem, ze Kika wspaniale pracuje w domu![/quote] Dzięki! :oops: W domku lepiej się skupia - także na zabawkach. Wiadomo, nie ma tylu zapachów. :evil_lol: Ale jak się rozkręci, to na dworze też nie jest źle. :) A dzisiaj, to jej się akurat nie chciało szybko pracować... :roll:
-
[quote name='akira']Fajny filmik :)[/quote] Dzięki! :) [quote name='Izuuus']Świetny filmik. ;) Zdolniacha z Kiki :loveu:[/quote] Dzięki! :) Kika jest bardzo wolna. Na dzień dzisiejszy robi slalom tunelowo o szerokości 18cm. :cool3: Wczoraj było ok. 24!
-
[quote name='fuksowata']I bylo koszmarne, bylam dzis z Fuksiem u weterynarza - zalatwic ksiażeczke zdrowia, ktora gdzieś zapodzialam , okazalo sie , że szczepienia mijaja dopiero za miesiac :) ale go zaszczepilam juz teraz, bo w czerwcu jak wiecie Fuksowatego klejnoty beda wycinane :evil_lol: no i nie bedzie kiedy zaszczepic bo organizm musi wytworzyc przeciwciala itp, nie powinien byc oslabiony - nie znam sie na tym Moj chlopiec szczepienie zniósl bardzo dobrze, nawet nie pisnąl :multi: Wzamian dostal od Pani Doktor smakolyka :) Dogralam juz termin badań przed kastracja , i termin kastracji też wiec Fuks sie nie wymiga A tak przy okazji, Fuksowategogo czip jakos tak sie przemiescil, ze nie mozna go odczytac :P I nie wiem co robic, czy mam go jeszcze raz czipowac czy dac sobie spooj z tym? Cholera wie.....[/quote] A gdzie ostatecznie ciachacie?? Kika ma chipa w ogóle w dziwnym miejscu - na szyi, a nie przy łopatce. :roll: Ale też ma tak wpisane w paszporcie. Chip nie powinien się dużo przemieścić! Chyba, że Fuks był chipowany jako szczeniak. Poproś wet, aby "przejrzał" obie łopatki, pomiędzy nimi, kark i szyję. może gdzieś się ukrył. :) Nasza wetka kilka dni po chipowaniu szukała chipa przez minutę. ;)
-
[url=http://www.youtube.com/watch?v=b4W1_IopwOA]YouTube - 8, skok przez ręce i nogi, okrazanie[/url] Świeżutki, dziś kręcony. :cool3: Pierwszy filmik z ośmiu, obrazujących wszystkie Kikowe sztuczki. :) [SIZE=1]Wicie, muszę rozładować aparat, aby na zawody jechać z pełną baterią. :cool3:[/SIZE]
-
[quote name='Agnieszka & Figo']Ja mam większy, uwierz mi :evil_lol: Już się nie mogę doczekać widoku Kiki pędzącej po torze :cool3:[/quote] Wierzę, wierzę. ;) O ile Kice coś nie odbije. Jeśli się dziewuszka czegoś wystraszy, nici z ładnego biegania. :placz: Aha, jeśli torek będzie trudny, nie będę Kiki motywowała i nakręcała na najwyższe "obroty", bo sobie nie poradzę. :evil_lol: Wole ukończyć przebieg wolniej, ale go ukończyć czysto. ;) [SIZE=1] BTW Okazało się, że jednak zawozi nas mój tata. Jeśli pastuchy są nadal potrzebne, mogę wziąć. :)[/SIZE]
-
[quote name='fuksowata']jeszcze ja troche odchudzisz i bedzie takim maniakiem pilek i patykow jak Fuksymilian, oj wspolczuje Ci, bo wiem co Cie czeka , hihi Dobra ja juz naprawde uciekam[/quote] Aż tak to nie, bo na dworze raczej zlewa na zabawki. Czasem zaaportuje raz, czy dwa. ;) Z resztą - głodny pies woli biegać na smaki, niż piłkę :diabloti: . Wczoraj wzięłyśmy się za slalom. Aktualna szerokość: ok. 25cm. :cool3: Kika miała TAKIEGO speeda! :loveu: :multi::multi: Szalała, że hej! :loveu: Gdyby dzisiaj tak nie lało, też byśmy poszły... :shake:
-
[quote name='fuksowata'] Eh a ja dzis spac nie moglam, bo caly czas snily mi sie CIECZKI! :angryy: [/quote] Oj, biedna! To musiało być koszmarne!! :shake: Jakie to szczęście, że nam problem cieczkowy odpadł już w zeszłym roku! :razz: Chociaż u nas nie kolidowałoby to z zawodami itp. Ale jednak jest to problem. ;) [SIZE=1]Przepraszam, ale na pod klawisze ciśnie mi się to: :lol: .[/SIZE]
-
[quote name='Dynamique']ja jestem mile zaskoczona jak Kika ładnie chudnie :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki!! :loveu: Staram się, ale widzę, że jest efekt, to nie żałuję małych porcji jadła. Kika zrobiła się taka żywotna! Już nie tylko na treningach!! :cool3: :lol: :loveu: W domu też szaleje za piłeczką. :cool3:
-
[quote name='fuksowata']Eeeee tam Kika sie nie da zaglodzic, ona znajdzie jedzenie tam gdzie go nie ma :crazyeye:myslalam , ze tylko pony tak maja ale teraz wiem , ze i spaniele! Czlowiek uczy sie przez cale zycie :cool3: Kice jeszcze do szkieletora brakuje, ale postepy juz sa, takie, ze hoho :multi: Haha szczegolnie widoczne na torze :multi::multi::multi: Dobra ja lece na moj maraton po bibliotekach studenckich :-( Gosiu do zobaczenia jutro![/quote] :cool3: Żarcie, ale i wodę! :cool3: :evil_lol: Do jutra!!!!! [SIZE=1]Stresik mam przed sobotą...[/SIZE]
-
[quote name='Agnieszka & Figo']dobra, przepraszam, już nie bede :evil_lol:[/quote] Z resztą zobaczysz w sobotę, ze z Kiki wcale taki szkieletor nie jest. :evil_lol:
-
[img]http://i44.tinypic.com/35m3wqu.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/nzg3z8.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/mmvdcl.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/29fpdts.jpg[/img] :) Koniec Kompletna relacja ze spacerku - w galerii Kiki (patrz podpis)
-
Kika i Meg [img]http://i40.tinypic.com/2yxkhw5.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/16ap3zr.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/30dbjph.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/2po7f4y.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/2d8oq4h.jpg[/img]
-
[img]http://i40.tinypic.com/5v39u.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/swx0s9.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/zognqq.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/v4cto2.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/2q1w9e0.jpg[/img]
-
[img]http://i41.tinypic.com/htbsk1.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/nqz9f8.jpg[/img] Od lewej: Vigor, Zuzu, Fuks, Meganka, Kika [img]http://i41.tinypic.com/28qzz28.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/2ljp43s.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/8yf4mr.jpg[/img]
-
Ponieważ Ada jest na zielonej szkole, pozwolę sobie wstawić fotki Meganki z naszego wspólnego spacerku. :) [img]http://i40.tinypic.com/ivl5l5.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/29lib74.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/33us7pw.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/dmzfnm.jpg[/img]
-
Galeria cocker spaniela angielskiego FIGO :* <3
BobowitaMW replied to Agnieszka & Figo's topic in Galeria
[quote name='Agnieszka & Figo']Nie daj się zwieść, to tylko na zdjęciu :eviltong:[/quote] I tak Figuś nie ma takich chaszczy na udach jak Kika... :lol: -
Galeria cocker spaniela angielskiego FIGO :* <3
BobowitaMW replied to Agnieszka & Figo's topic in Galeria
Ależ Figuś ma piękne zdjecia!:loveu: Śliczną ma sierść! Taką błyszczącą i gładką. :loveu: -
[url]http://i41.tinypic.com/29mkuvr.jpg[/url] Ślicznie! :loveu: W żółtym mu "do pyszczka" :razz:.
-
[quote name='Agnieszka & Figo']Gosia, ty zagłodzisz tą biedną Kikę :evil_lol:[/quote] Błagam! Tylko nie takie teksty! :placz: ( ;) ) Nawet nie wiecie jaką ja walkę ze sobą co dzień toczę, żeby dać jej tyle, ile trzeba, a nie więcej. :roll: Ale odchudzanko tylko do obozu - potem troszkę luzu i stała kontrola wagi. :) [SIZE=1]W tym miejscu należy dodać, iż oprócz suchego Kika dostaje smaki... duuużo smaków... :evil_lol:[/SIZE]
-
[quote name='Dynamique']I gdzie ta dieta odchudzająca ? :lol:[/quote] Jak to gdzie? Maleńka kolacyjka, a dziś nie było śniadanka. :evil_lol: (zamiast śniadanka był spacer do parku Kacprowicza i mała kostka - gryzak po powrocie). :cool3: Dziś kolacja też będzie skromniutka - 5 granulek. I styknie! :eviltong:
-
Fuks i jego malutka piłeczka. :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='fuksowata']A wiesz czemu????? Bo Kikuni caly czas nie bylo, bo wybrala sie na polowanie na kielbaski :evil_lol:[/quote] Co racja, to racja. :evil_lol:
-
Meg [IMG]http://i40.tinypic.com/ivl5l5.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/29lib74.jpg[/IMG] Generalnie stwierdzam, że najmniej zdjęć ma Moje Futerko! :placz: KONIEC!!!!!!!!!
-
Vigo [IMG]http://i40.tinypic.com/14ms36c.jpg[/IMG] Fuks [IMG]http://i41.tinypic.com/2lj14km.jpg[/IMG] Zu [IMG]http://i44.tinypic.com/mrbj2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/sne4p4.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2yodgte.jpg[/IMG]