[quote name='Toffuś']Coś mało tych borderów:P
Mi bardzo podoba się ta rasa, ale no niestety kanapowiec ze mnie, a nie chcę unieszczęśliwiać pięknych psiaków. podobaja mi sie jeszcze tollery, ale z tego samego powodu odpadają:([/quote]
No niestety mało! :-(
Szczerze powiem, że ja też troszkę obawiam się tego wulkanu energii, ale myślę, że damy sobie radę. W końcu nie taki diabeł straszny, a mi też pomysłów na spędzenie czasu z bc (chyba) nie brakuje... :diabloti::cool3: