Jump to content
Dogomania

WILCZUREK

Members
  • Posts

    453
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by WILCZUREK

  1. Wczoraj minął równo miesiąc, jak mam zaszczyt i przyjemność bycia razem z Delkiem. Coś wiecej postaram się napisać jutro (jakieś takie przemyślenia...) - bo jestem padnięty po wczorajszej (pierwszej po urlopie!) dniówce - a dzisiejszej nocce. Dziś - tak calkiem towarzysko - byliśmy z Delkiem z wizytą w Vet-gabinecie u Pani Dr Agatki Uchacz (na Jagiellończyka)- Niedźwiadek aktualnie waży 34,8 kg - na "pusty Pies' - bez jedzonka; wykupany i dobrze wysikany - przy poprzedniej wadze (przed operacją !) miał 29,5 kg - :multi::multi::multi:
  2. Serce mi się kroi.... żebysmy tylko mogli.... :(
  3. Delaczek bardzo dziękuję za darowiznę od Miki..... Piękna Wilczurka - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ze kolejny ON-eczek ma domek :D Mikuniu - Wilczurki & Delek kochają Cię Suńciu....
  4. [quote name='Nutusia']Heheeee... trafił wilk na wilka po prostu. A właściwie wilki na wilka, albo wilk na wilki - jak kto woli :)[/QUOTE]:D:D:D Czyli Wataha w komplecie :D:D:D
  5. [quote name='bela51']Przelalam 76 zl ze spadku Miki. Prosze o potwierdzenie na jej wątku, gdy pieniadze juz wpłyną. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193500-Mika-znalaz%C5%82a-sw%C3%B3j-domek"]http://www.dogomania.pl/threads/193500-Mika-znalaz%C5%82a-sw%C3%B3j-domek[/URL][/QUOTE] Dziękuję serdecznie w imieniu Delka :sweetCyb: :loveu: :calus: :modla::modla::modla: :calus: :loveu: :sweetCyb: na pewno Karolinka (bros) potwierdzi, najszybciej jak tylko się da - I na watku Miki i również proszę zerkać na stronę pierwszą Delkowego topiku. Z Delatkiem wszystko OK.... Chłopak dochodzi do siebie - zamiziowywany i zalizywany przez Wilczurki - a przez Wilczurkę Ninkę w szczególności !!! Trochę apetyt spadł - ale przez te upały to nie dziwota.... W każdym razie swoją dzienną porcję zawsze zjada - najpóźniej po wieczornej tabletce, albo w nocy.... Urocze to Jego chrupanie po drugiej w nocy :D:D:D
  6. [quote name='bela51']Przyłączam sie do gratulacji i zazdroszcze cichutko. Ale chce prosic o nr konta, bo chcemy przekazac Delowi pare zlotych ze spadku ONki Miki, ktora tez znalazla dom.[/QUOTE]finanse Delka wciąż prowadzi Karolinka lobylou - czyli mama Brosa; założycielka tego wątku....(vide strona pierwsza tego topiku) Karolinka...cudowna Dziewczyna - tak samo jak i Basiulka, która pomogła, pomaga ..... Dziś załatwiła za mnie całość papierkowej roboty adopcyjnej i tyle jeszcze więcej..... [B][SIZE=3]Nie mamy już słów jak Tym Wspaniałym Dziewczynom dziękować..... [/SIZE][/B] [SIZE=3][B]Bo na to co zrobiły dla Delka nie ma wystarczająco gorących słów i wyrazów wdzięczności .....[/B] [/SIZE] [B][SIZE=7][COLOR=red]KOCHAMY WAS !!! - DELEK, NINKA i ja...:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
  7. Raz jeszcze Unixena dziękujemy :-) :loveu: Delo właśnie pożarł (z pasztecikiem!) poranną tabletkę Arthrovetu. Tym razem gładko "weszło w Piesa" - wczoraj Niedźwiadek dostał wyklad, że Mu to pomoże na Łapki :) [B]Biedna Wilczurka.... --->[/B] [URL]http://www.tvn24.pl/0,1705404,0,1,pana-wysadzili--pies-polecial-dalej,wiadomosc.html[/URL] :( :( :(
  8. [quote name='bros']Adaś ja bym śmialo zaczęła podawać , to naprawdę suplement dla stawowców, nnie zaszkodzi a pomoze biednym stawom :) jak chcesz przekręć tel do Bieżynskiego zapytaj :)[/QUOTE]Karolinka - kto jak kto, ale Ty jesteś godna zaufania i Twoje doświadczenie w opiece nad Brosem mówi samo za siebie.... Oczywiście - zaraz Delkowi podam. Dziś jedną tabletkę (bo już popołudnie...) - a od jutra 2 x po jednej - rano i wieczorem. [B]EDIT - 13:15[/B] Bez większego zachwytu :eviltong: (jest świeżo po obiadku; opędzlował całą michę :evil_lol: ) - ale tabletkę wciągnął.... Metoda "na paszteta" zawsze u ON-ków skutkuje :D:D:D A tak w ogóle - to mój Przyjaciel z Austrii (też lekarz, ale dla "dwułapów - i o zgrozo!!! - PSYCHIATRA, brrrr.... o zainteresowaniach hobbystycznych zbieżnych z dr Hannibalem Lecterem :eek2::roflt: :eek2: - o kulinariach oczywiście myślę; no...) - podrzucił mi link do polskiej stronki z odżywkami dla zwierząt z bólami kończyn [SIZE=5][B]--->[/B] [URL="http://www.twenga.pl/dir-Zwierzeta,Apteka-dla-zwierzat,Odzywki-dla-zwierzat-025491#hx=1&s=2&c=12c1b&av1=6393&page=1"][SIZE=2]http://www.twenga.pl/dir-Zwierzeta,Apteka-dla-zwierzat,Odzywki-dla-zwierzat-025491#hx=1&s=2&c=12c1b&av1=6393&page=1[/SIZE][/URL] - [/SIZE][SIZE=2]co o tym myślicie? Bo ja się za nic na tym nie znam...[/SIZE]
  9. Własnie pocztą od Cioci Joli (Unixena) przyszło dla Delaczka opakowanie [B]Arthrovet PLUS[/B] (90tabl.) - dziękuję bardzo w imieniu Delka :modla::multi::loveu: - [B][COLOR=red]jesteś Joluś kochana!!![/COLOR][/B] Na razie Niedźwiadkowi nie podaję, zobaczymy, co na konsultacji za 3 tygodnie powie Pan dr Bieżyński..... W każdym razie raz jeszcze DZIĘKUJEMY !!! :loveu:
  10. [quote name='unixena']Witam z rana :cool1:Delcia i milych opiekunow .;)[/QUOTE] [B]Wilczurki dziękują, pozdrawiają Ciocię Unixenę (Jola, PW od Ciebie dostałem, odpisałem - dziękuję!!! :loveu::multi::calus:) i Wszystkich, Którym los Delunia nie był i nie jest obojętny....[/B] Nic praktycznie tu nie zapodaję nowego - bo aktualnie ---> [B]CISZA i PEŁEN SPOKÓJ[/B]... Wszystko OK.... i byle tak zawsze już było... Deluweniek regularnie jest (tak jak Pan Doktor kazał!) - "umiarkowanie i regularnie wyspacerowywany", dokarmiany (apetyt bardzo OK), czesany, miziany i "nieumiarkowanie wycałowywany" :D:D:D. W miarę swoich możliwości - regularnie; tak 3, 4 razy w ciagu dnia po 10-15 min. rehabilituję Mu lewą łapkę (tą, która nie była operowana!) - przede wszystkim gimnastyka i masaże..... Dziś - dzięki niższej temperaturze na dworku i na chatce - było łatwiej dzionek Wilkom przetrwać, uffff..... Czekamy na deszcz..... :)
  11. [quote name='Basia1244']To ja poczekam, aż Karola sprawdzi grafik w pracy i się dostosuję - bo i poniedziałek i wtorek mi pasują, a godzina, myślę, tak jak dziś - ok 10, bo ładnie jechaliśmy bez korków.[/QUOTE] [quote name='bros']mam wolne i 20 i 21 :)[/QUOTE]Basiu, Karolinko - czyli że jesteśmy umówieni na wtorek, 21-go czerwca, na 10:00 - tak? Oki, wpisuję w terminarz. Ninka też - of course! - będzie. [B]Czy tam w Klinikach trzeba termin tej wizyty jakoś rezerwować?[/B] [B]Czy wystarczy na dany dzień i godzinę po prostu się z Piesem pojawić?[/B]
  12. [quote name='ulvhedinn']Ty się chłopie ciesz, że tym kagańcem dostałes ino w klatę..... mi się od Cześka udało w nos zarobić kiedyś ;)[/QUOTE]:Deeee.... Wiem cosik o tym.... Ja kiedyś od Nikitki z kagańca (metalowego !!!) podczas zabawy w "Łapaj Psa' zarobiłem w ..... "cochonas' :D:D:D [B]TO BOLALO......[/B] :D
  13. :multi::multi::multi::multi::multi: [URL]http://kontakt24.tvn.pl/temat,strazacy-uratowali-psa-z-zalewu,110005.html[/URL] :multi::multi::multi::multi::multi:
  14. [quote name='Korenia']Pewnie to drugie :evil_lol: Do kolejnej operacji ile musi minąć czasu?[/QUOTE]Standardowo do max. ok. 2-3 m-cy. W przypadku Deluńka zobaczymy po czerwcowej konsultacji u dr Bieżyńskiego .... :modla::modla::loveu::modla::modla::loveu::loveu::modla::modla: On Delaczka pooglada i nam powie dokładnie co i jak .... Lewa łapka jest lepsza; modlimy się o leczenie zachowawcze.... bez cięcia....
  15. [quote name='Nutusia']Przepięknie! A Deluś histeryk - jak każdy facet :)[/QUOTE] Ekhm? Cio proszem? :evil_lol::mad::evil_lol: Wilki twarde są..... jak Roman Bratny :eviltong: !!! Ino nie lubią, jak im koło "cochonas" się cosik robi.... no w każdym razie nie przy użyciu skalpela i pensety... :evil_lol::diabloti::evil_lol:
  16. Księciunio Delunio i Wilczurki dziękują za pozdrówka :loveu::multi::loveu: - "siekło" nas wszystkich w ten upał i z emocji - no i pospaliśmy sobie trochę.... Ja sądzę, że Delek się po prostu boi bólu....może ma jakieś przykre doświadczenia w tym temacie? Byleby już nigdy więcej... [B]Basiu, Karolinko[/B] - przeglądnąłem mój czerwcowy grafik. 20.VI (Pn) mam wolne, 21. VI. (Wt) też wolne. 22. VI. (Śr) mam dniówkę (6:00 - 18:30) :( Czwartek 23-go odpada, bo co prawda idę na nockę - ale to jest Święto, więc klinika raczej na 100% będzie nieczynna; poza tym Ty Karolinka - jak pamiętam - to wyjeżdżasz, nie? Czyli najlepiej pasowałby albo ten Pn albo Wt - ja sobie te dwa dni dla Delka bukuję.... Wy zadecydujecie - oki?
  17. [quote name='Nutusia']Hihiiii.... rozprują nam Delcia! :)[/QUOTE]Delu już "rozpruty".... :D Trochę wrzasku było, ale przeżyliśmy. Dostałem z kagańca w klatę :P, więc więcej napisze Ninka. Karolinka robiła fotki, na pewno póżniej wstawi. Basia - Karolinka - Ninka: dziękujemy Wam !!! :*** [B][SIZE=5][COLOR=red]Dziękujemy również Wszystkim Szlachetnym Psiarzom, Którzy pomogli, pomagają i będą pomagać nam ratować Delusia...[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=7][COLOR=blue]On na prawdę na to zasługuje.....[/COLOR][/SIZE][/B]
  18. [quote name='Basia1244']Cieszę się, że Wilczurki sypiają dobrze mimo burzy :) Ja po Wilczurki i Wilczurkową panią będę w poniedziałek ok 10 - może być? Bo wcześniej mnie te korki przerażają, a o 10 to może wjadę już na podwórko bez przeszkód :).[/QUOTE]Oczywiście Basiu, jak najbardziej. W Pn na 10:00 będziemy na full gotowi.
  19. Po nocnej burzy.... Mały Wilczurek chyba nawet wcale nie zareagował.... spał sobie slodziutko całą noc... Mnie też praktycznie nic nie ruszyło.... Z "dobrze poinformowanego źródła" wiem, że takaż podobno w nocy była :D:D:D - dowód rzeczowy to mokra ulica - będzie dziś Delkowy bucik w użyciu... oj będzie...... Aha! Wczoraj w południe Ninka byla z "roboczą wizytą" w TR u Misi - z tym Maleństwem też wszystko OK. W ramach prezentu dla Delka (w rewanżu na mięskowe i ciasteczkowe kostki!) - Misia dała dla Ninki całą torbę środków opatrunkowych (bandaże, gazy, opatrunki jałowe, plastry etc.) i odkażajacych (takie profesjonalne, pooperacyjne chirurgiczne). My "oczygwizdek" na pewno ich tyle nie zużyjemy - więc jeżeli ktoś z Forumowiczów by potrzebował dla Swojego Piesa/Piesów (oby nie !!! - ale coś takiego jak np. sterylki/kastracje się trafiają...) - to oczywiście się nimi podzielimy (bezpłatnie ma się rozumieć... no nie inaczej, wrrrr :) :) :) ...). Info proszę na PW.
  20. [quote name='bros']dla Delusia od cioci beki przyszlo dzis 30 zl :) zapisuje na pierwszej - beka DZIEKUJEMY :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE][B][SIZE=7]:loveu::loveu::loveu: :multi: :smilecol: W imieniu Delka :wolfie: Cioci [COLOR=red]:loveu::loveu::loveu:BEKA[/COLOR] :loveu::loveu::loveu: BARDZO DZIĘKUJĘ !!!! :smilecol: :multi: :loveu::loveu::loveu: [/SIZE][/B] Gorąco...... chyba burza :stormy-sad:dziś będzie..... Wilczurki tak to w ogonach coś czują..... :D:D:D Moze nie za gwałtowna, ale odświeżyłoby trochę powietrze...
  21. [B]Today Evening.... [/B][SIZE=5][COLOR=red][B]"KOŁAMI i całym PODWOZIEM do góry...." [/B][COLOR=black]happy i baaaaardzo bezpieczny Wolf-ik.......... Mój Najukochańszy, Słodziutki Promyczek Delunio .............[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/839/01990beb06631782med.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='beka'].......... Wilczurku, uważaj tylko na ilość zdjęc w jednym poście. max moze byc 5, reszcze zamieniaj na linki, lub umieszczaj w kilku postach. Serca by nam tu popekały gdybyś bana dostał i bylibysmy odcięci od wilczurkowego swiata[/QUOTE] Oj..... nie wiedziałem.... :( przepraszam, poprawię się.... już więcej tak nie zrobię.... dziękuję Ci za info :-)* - i przepraszam adminów/modów...
  23. Wczoraj wieczorem miałem pada systemu Win. [B][SIZE=4]PADŁ MI WINDOWS - CAŁKIEM - PO PONAD SZEŚCIU LATACH !!!!!!!! :D:D:D:D:D[/SIZE][/B] Musialem w nocy zrobić kompleksowy Format C:/sys i wgrać Windozę na nowo.... Potem drivery, programy i inne takie tam dupstwa.... Przywrócilem większość potrzebnych programów (w tym GG - ale do końca nie wiem, jak tam z listą kontaktów..... Tak więc proszę się nie gniewać, jak będę zdziwiony, gdy ktoś spoza listy się odezwie czy takie tam.... [B]Delaczek po nocy wyspany; w dobrym humorku - jeszcze sobie poleguje[/B] :)
  24. [quote name='Uru']tak,dokladnie wielkie serca! taka radosc! a prywatnie mnie interesuje ten bucik Dela, wlasciwie dlaczego On musi w nim chodzic? pozdrawiam!!!![/QUOTE]Info w sprawie bucika jest w poście powyżej (z soboty, 21.V. z godz. 19;22): ".... W związku z tym, że po wczorajszym wieczorze i nocnej ulewie/burzy - uznaliśmy, ze Delek na stopkę operowanej łapki potrzebuje jakiejś konkretnej ochrony.... by uchronić pachwinę i rankę na udzie przed zawilgoceniem (zamoczona stopa, wilgoć idąca do góry po opatrunku... etc.) - postanowiliśmy Mu kupić na chorą łapkę ochronny bucik.... " Poza tym Delek jak chodzi po dworku - to trochę jeszcze szura po ziemi chorą Łapką... Paluszkami Łapki... i Pazurek też Mu się przez opatrunek troszkę przebił... Założenie np. jakiejś skarpetki nie dałoby nic.... zawinięta opatrunkiem Łapeczka bardzo chudziutka jest.... Trzeba bylo go kupić.... To na prawdę nie jakies nasze fanaberie...
  25. [quote name='Nutusia']Kolorowych snów! :)[/QUOTE] i KUDŁATYCH !!!!! :D:D:D Dziękujemy :*
×
×
  • Create New...