[quote name='Anusia&Saba']Jeszcze 7 miesięcy ;)
:placz::placz::placz:[/quote]
Jeszcze tylko grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj czerwiec i...
smutne to jest :placz::placz::placz:
[quote name='gordonowa']Widziałam fotki :multi:
O Jezu, wakacje... :placz:[/quote]
Łączmy się w bólu i w żalu za Nimi :-(