[quote name='Cameo']Tak.
Jeśli Mozart pojedzie do Katowic, to ja sie do ciebie wproszę, na kawkę :lol:
Dobranoc.
ja co prawda mieszkam w Bielsku, a to dodatkowe ok 50 km od Katowic, ale już zapraszam :multi:
a na domek czeka nowy pudelek, straszna chudzinka :-(
[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7510/dsc0378zw7.jpg[/IMG]
tu jego wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/chory-pudelek-wylowiony-z-jeziora-pilnie-potrzebne-wsparcie-bazarkowe-123049/[/url]
no to widać, że pan się chyba zakochał w Mozarcie :loveu:
z resztą jak można się w nim nie zakochać :cool3:
i chyba mu zależy :roll:
a z czasem, jak już na dobre zakocha się w kociaku to może weźmie i drugiego :cool3:
a tak w ogóle to Mozart jest już zdrowy, tak całkiem?
patrzcie jaką mam nową, mięciutką przytulankę :iloveyou:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4623/dsc07098gr5.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img139/dsc07098gr5.jpg/1/"]
[/URL]
z tej trójki zostało już tylko jedno tygrysiątko, pozostała dwójka ma już swoje domki :loveu:
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5823/dsc0030ur2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img66.imageshack.us/img66/5352/dsc0031rf2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img66.imageshack.us/img66/6427/dsc0032ej4.jpg[/IMG]
[quote name='Jola_K']kotka
[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7784/dsc07699mf1.jpg[/IMG]
tygryski
[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2320/dsc07706ef6.jpg[/IMG]
cdn.......[/quote]
nadal bez domków :shake:
[quote name='ecci']allegro się robi!!! matko jakie to trudne:placz: ale ja się nie poddam!!! Znalezienie domku dla Bąbelka jest moim życiowym celem![/quote]
i tak trzymaj! :thumbs:
halbina, bądź cierpliwa bo Jola od środy nie ma dostępu do internetu,
aż do odwołania :roll:
a kocinki na pewno są miziaste - jak wszystkie :loveu:
a oprócz tych srebrnych maluszków jest jeszcze jeden piękniś Dandi :iloveyou:
[COLOR=#00b100][B][SIZE=3][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/8726/5102008dzikuskai2male2pd7.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=#00b100][B][SIZE=3][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/4643/5102008dzikuskai2male6kt6.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/COLOR]
tu wątek jego i reszty rodzinki:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/diuna-piekna-dzika-kotka-jej-sliczne-maluchy-122207/[/url]
[COLOR=#00b100][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][/COLOR]