ja myślę, że jedyną osobą, która to wszystko jakoś ogarnia jest Jola :loveu:
chyba tylko ona na bieżąco jest w stanie kontrolować to które kociaki są do adopcji, które są już wyadoptowane, które zarezerwowane, a które z jakichś względów muszą na nowy domek jeszcze zaczekać :roll:
jeśli chodzi o pisanie maili do chętnych ludzi to również mogłabym się tego podjąć, tylko, że nie wiem czy na każde pytanie potrafiłabym odpowiedzieć :roll:
wiem, że Jola bardzo starannie dobiera domki swoim podopiecznym i myślę,
że i tak ona sama chciała by porozmawiać z chętnymi na kotki :roll:
ja tak mniej więcej się orientuję w jej kociakach, ale to tylko mniej więcej :roll:
ale oczywiście jak tylko będę mogła to pomogę :lol: