[quote name='Jola_K']kotka jest na dt u Kasi
jest juz oswojona, moze jeszcze na dystans do obcych, ale poprawa jest niesamowita
skret glowki nadal wystepuje
podporzadkowala sobie koty Kasi, to dwa wielkie rude kocury, a chodza przy tej drobince jak w zegarku :lol:[/quote]
cieszę się, że kicia miewa się dobrze, bo już myślałam, że nie wiadomo co się z nią stało jak tak nagle urwał się wątek :lol: