[quote name='marymek']
A tak nawiasem, to spodziewajcie się jutro nowych fotek :loveu: Mam jeszcze zaległe do wstawienia, no i jeszcze z dzisiejszego spacerku będą :) Wiosna u nas :multi:[/quote]
U mnie też wiosna :multi: 16 stopni w cieniu:cool3: Witamy niedzielnie:loveu: