-
Posts
4423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rahl
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Kicuunia:loveu: jakież ona ma zęby:D O Bardo szaleje:) u mnie imprezka Bonowe 3 urodzinki zapraszam:P [/COLOR][/quote] Właśnie Was przed chwilą odwiedzIłam :p [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu251.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu252.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu253.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu254.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu255.jpg[/IMG] cdn ;)
-
Witam w galerii:loveu: [COLOR=DarkOrange][SIZE=3][B]Wszystkiego najlepszego [FONT=Comic Sans MS]Bonusiu :loveu: Żyj 100 lat :loveu: :smilecol::laola::cunao: Ale śliczny torcik Bonuś dostał :loveu: [/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
-
[IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu261.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu260.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu259.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu258.jpg[/IMG] cdn jak zahostinguję, bo muszę hostingować po kilka zdjęć ( jak jest ok. 20 zdjęć hostingowanych to się zacina)
-
[IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu266.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu265.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu264.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu263.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu262.jpg[/IMG] cdn ;)
-
No to fotki :roll: Ja i Plati... [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu271.jpg[/IMG] ps: przepraszam za moje włosy:evil_lol: ps2: na zdjęciu nie mam okularów i możliwe, że dlatego tak dziwnie się patrzę :eviltong: [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu270.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu269.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu268.jpg[/IMG] [IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu267.jpg[/IMG] cdn ;)
-
Chciałam Wam dać zdjęcia, ale ten photobucket jest jakis... no nie wiem- dziwny. Przestaje mi ciagle ladowac na 7 zdjeciu :( A chcecie zdjecia, bo moze nie chce Wam sie ich ogladac:razz:
-
Super zdjęcia :)
-
[url]http://images34.fotosik.pl/222/1e5929af573362c7med.jpg[/url] suuuuper:evil_lol:
-
Śliczne roślinki:loveu: A jak Drakusław ślicznościowo wyszedł :loveu:
-
[quote name='Izabela124.']Witanko Widze, ze Pancia psa lodami karmi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Moze w wakacje do ciebie wpadne;) Ale dlugo te fotki sie laduja:shake::shake:[/quote] W te wakacje :razz:? To juz tylko maj i pol czerwca no i wakacje :p Bedzie Ci sie chcialo jechac tak daleko? czy masz jakas sprawe we Wrocku:eviltong:?
-
[quote name='Izabela124.']Do Wrocalwia tez na pewno zajrze, ale nie wiem jeszcze kiedy Ale na zlocie sie spotkamy;) [/quote] Będziesz we Wrocłąwiu? A na Bielany też zajrzysz ( wioska tuż pod Wrocławiem:loveu:) ? A to jeszcze w tym roku? Ja wiem, że na zlocie, ale to chyba nie znaczy, że potem się już nie spotkamy, hę:razz::evil_lol:?
-
A gdzie foty. Jak tutaj dużo kurzu :shake:
-
Ile tu kurzu! Gdzie się wszyscy podziali?:-(
-
[quote name='Dozia_13'][URL]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu239-1.jpg[/URL] Śliczna foteczka... jak delikatnie jee tego loda... :loveu: :lovue:[/quote] Witamy :multi: Dziękujemy :loveu: Delikatnie ? :diabloti:
-
A czy Asie ktoś zaadoptuje :roll:? :grins:
-
Atkaaaa... jak dawno Cię u mnie nie było :placz:
-
[quote name='Dozia_13']Hejj...! Iza niedano pojechała... za pare godzin pownie zajrzy... ;) Spacerek był wspaniały, a Bobi jest cudowny... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Ale Ci zazdraszczam, że mogłaś ich zobaczyć :loveu: ja też bym chciała :loveu: No chyba, że Iza przyjedzie do Wrocławia, bo ja akurat nie za bardzo mogę jechać do niej :eviltong:
-
[quote name='Martynia&Pusio']Oo Asiuka sie poazala :multi::multi::multi::multi: . Slicznie :loveu::loveu::loveu: . Ladne masz Oczka :loveu: . I Bardulek jaka ma kosteczke :cool3: . Bardol podziel sie .. A nie sam wcinasz .!. :evil_lol:[/quote] Ale ja już wcześniej się pokazywałam, tylko, że byłam niewyraźna na tych zdjęciach :evil_lol::diabloti: Dziękuję :oops: A Bardo się nie podzieli :eviltong:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Rahl replied to Selket's topic in Foto Blogi
[url]http://img512.imageshack.us/img512/5670/p4110007male1ht8.jpg[/url] jak ślicznościowo :loveu::loveu: -
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Hej ale Bardo wcina kosteczke:) Ślicznie razem wyglądacie:loveu: [/COLOR][/quote] Dziękujemy :loveu: Bard uwielbia takie kosteczki, ale często żołądek sie buntuje, więc dostaje je rzadko, baardzo rzadko ;)
-
[quote name='Asia & Ginger'] Wątróbka ma taki zapach, że żaden psiak się nie oprze. :cool3:[/quote] Przepraszam, ale Bardo nie zje wątróbki za nic w życiu :shake: :cool3:
-
Witasie Iza :multi: Miłej drogi i pobytu ;)
-
[url]http://images31.fotosik.pl/211/24bba089f80da044.jpg[/url] co za mina :evil_lol: [url]http://images26.fotosik.pl/193/bbc484bbed1f7216.jpg[/url] te walki zaczynają robić się niebezpieczne :mad: :nerwy::niedowia:
-
[quote name='agaciaaa']Fajne te fotki z kąpieli, ale z Bardusia był brudasek :lol: [URL]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Zaparatu239-1.jpg[/URL] bardzo fajna fotka! śliczne masz włosy :)[/quote] Dziękuję :oops::loveu: [quote name='Selket']Dzień dobry :multi: :multi:[/quote] Witansia :multi: Ale dziś okropna pogoda :shake: :-(